acil para lazım

acil para lazım diyenlerden misiniz? Kimin paraya ihtiyacı yok ki…

Bazen çıkmaza girdiğinizi düşünür ve acil para lazım , acil kredi lazım gibi kelimeleri son çare olarak arama motorlarına girip bu sayfaya ulaşırsınız..

Umutsuzluğa kapılmamalı insan…

Bu sayfa dışında ulaşmış olduğunuz borcunuzu kapatalım, kredi kartı borcunuzu kapatıyoruz, internetten para kazanın gibi zazingolara inanmamanızı öneririm.

Bu tür makaleleri yazanlar kesinlikle çıkar amaçlı yazmakta ve ziyaretçi çekmek için çaba sarfetmektedir.

Acil para lazım sorusunun yanıtı

Acil para lazım ise çalışmaktan başka çare yok, eğer çok büyük çıkmaza girdiğinizi düşünüyor ve çalıştığınız halde faiz işleyen bir borcunuz olduğunu düşünüyor ve kurtulma ümidini az görüyorsanız son çare olarak banka kredileri düşünülmelidir.

Banka kredisi almadan önce yakınlarınızdan destek istemenizi öneririz.Ama kesinlikle yakınlar ya da bankalar dışında başkalarından para talep etmeyiniz.Bu devirde kimse kimseye çıkarsız para vermez…

Eğer acil para lazım ancak para bulamıyorsanız şansınızı aşağıdaki linklerden deneyiniz.

TEB Bankası acil kredi almak için tıklayınız

Garanti Bankası kredi almak için tıklayınız

Yapı kredi bankası kredi almak için tıklayınız

Finansbank kredi almak için tıklayınız

Citybank kredi almak için tıklayınız

Olmadı mı? Bankalar kredi başvurunuza olumsuz mu yanıt veriyor…

1- Daha önce bankalar ile problem yaşamış olabilirsiniz..

2- Çalışmıyor olabilir ya da talep ettiğiniz miktar bordronuza göre yüksek bulunmuş olabilir.

Şansınızı şubeye giderek deneyiniz.. Ya da kurallara göre oynamanız gerek oyunu… Tanıdık bankacı yok mu?

Evet arkadaşlar evet banka personeli ya da tanıdık bankacı çalışanı var ise kredi almanız kolaylaşır..

Yüksek meblaglarda olmasa bile bankalar her ne kadar merkezi sistem ile çalışıyor olsak deseler bile yukarıdaki şartlar sağlandıysa olumsuz bir durum söz konusu olsa bile kredi alma şansınız artar.

Eğer bankalar olumsuz yanıt veriyor kredi alamıyorsanız,  yakın çevrenizden borç para bulamadıysanız,  işleriniz sürekli ters gidiyor ve işten ayrıldıysanız herşey bitmiş değildir.

Bu dönemde sakin olunuz. Yanlış hareketlerden kaçınınız. Umudunuzu kaybetmeyiniz..

Eğer çalışıyorsanız bu olumsuzluklar işinize yansır ve motivasyonunuzu kaybederseniz.

Ailenize bu olumsuzluk yansır ve ailevi problemler yaşarsınız.

Bu zincirleme olarak bu şekilde akar gider.

Alternatif para kazanma yöntemlerini denemelisiniz..

Örneğin yevmiyeli hızlı para elde edebileceğiniz işler..

En basit örnek: Bulunduğunuz il/ilçe’de kömür / odun satışı yapılan firmalara gidiniz. Şu dönemde kış sezonu açılması nedeniyle bu firmalarda hareket başlar..

Kamyon indirme, kata mal çekme gibi işler ağır gibi görünsede gorundugu gibi değildir.

Örneğin 2 kişi bir kamyon kömürü yaklaşık 2 saat’te indirebiliyor..

2 saat sonunda kazanacağınız para 60 TL’dir. (il/ilçe bazında değişiklik gösterebilir)

Sadece 2 saat ayırarak 60 TL gibi bir para kazanabilirsiniz… Günü iyi değerlendirir ve iş konusunda güven kazanırsanız sadece tabiri caiz’se amelelik ile bile belkide sizi ümitsizliğe kaptıran meblagı kısa sürede toparlayabilirsiniz.

Yukarıdaki örneği vermemin nedeni şu;

Günümüz şartlarında kendiminde yaşadığı gibi kimse kimseye hayrına para vermez.. Bu en yakınlarınız bile olabilir. Bankalarda  olabilir.

Bu nedenle en basit örnekle çalışmadan alın teri dökmede birşeyleri elde edemessiniz.

Her insanın hayatında buna benzer anlar yaşanmıştır muhtemelen.

Sıkıntı çekmeden feraha kavuşmak zordur..

Bu yazıyla ilgili yorumlarınızı bekliyoruz..

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2515 YORUM
 1. memet diyor ki:

  Acil Borçlarımdan doalı 20.000 TL ye İhtiyacım var uygun vade şekli ile teklifinize açığım bir an önce kurtulabilmem için Allah rızası için yardım edeck biri varmı acaba
  0535 542 84 04 memet

  1. tolga diyor ki:

   slm arkadaslar kredi çekmek isteyipte çekemiyorsanız sıkıntılarınız cok fazla ve gıttıkcede cogalıyorsa kartınızı ay sonunda donduremıyorsanız lutfen arayın sıze yardımcı olalım allah kımseye borc sıkıntı vermesın tel 0533 672 08 34 tolga ben herkese ıyıgunler..

   1. cengiz diyor ki:

    mrb tolga bey ben cengiz bir kamu kurulusunda memur olarak calisiyorum kefillik ve sahsi borcum nedeniyle bankalardan kredi çekemiyorum cok acil 20.000 tl ye ihtiyacim var aylik 500 tl taksitler halinde ödeyebilirim yilbasindan sonra tamamişni kapatabilirim yardimci olursaniz sevinirim tel05444812116

    1. gri diyor ki:

     tolga bey ev hanımlarına da kredi çekmede yardımcı oluyor musunuz

     1. sedat bey diyor ki:

      Çok ihtiyacı olan 2 bayan arkadaşa 3000tl yardım yapmayı düşünüyorum.. iletişim skype adres: cicek_bahcesi@passport.com

     2. ayhan diyor ki:

      İyi günler arkadaşlar. Biz Kıbrısta Özel kuruluş olarak teminatlı teminatsız,bankada sıkıntı yaşayan vb kişilere özel kredi desteği sağlıyoruz. Bizim sistemimizde ;
      1-Dolandırıcılar gibi önden peşinat istenmez,
      2-Tefeciler gibi -20 vb faiz oranları uygulanmaz,
      3-Para hesabınıza geçmeden herhangi bir senet veya çek imzalatılmaz,
      4-Tüm işlemlerimiz bulunduğunuz illerde belirleyeceğimiz noterlikler tarafından yapılmaktadır.(Gerekli görüldüğü tattirde avukatımız aracılığıylada yapılmaktadır.)
      Yukardaki açıklamalarımda da olduğu gibi zor zamanlarınızdan faydalanmak isteyen ve malesef bizim meslek kuruluşlarımızı hedef almış bir takım dolandırıcılara asla inanmayınız.
      NOT:HİÇ BİR KREDİVER KURUMU VEYA FACTORİNKLER KESİNLİKLE PEŞİN PARA İSTEME GİBİ BİR SAÇMALIK YAPMAZ.
      Evet arkadaşlar rahat bir nefes alıp borçlarınızdan kurtulmak isteyen arkadaşlar bize ulaşabilirler.
      BİZ KİMİZ : Biz bankalarda veya diğer yerlerde nakit borcu olan şahısların,borçlarını bir nevi devralma ve yapılandırma yapıyoruz.
      NE KADAR ÖDERİM : Mesela 5,000 TL kredi ihtiyacınız var ve 24 ay vade istiyorsunuz ,biz size 5,000 TL veriyoruz , 5,000 tl 24 ay vadeli olarak aylık ödenmesi gereken tutar:283,64 TL
      toplamda ise 6,800 TL oluyor.
      NASIL KREDİ KULLANIRIM: Kredi kullanmak istediğiniz taktirde bireysel temsilcilerimizle yapacağınız ön görüşme sonrasında sizden sitenilecek evraklar;
      1-Ev adresiniz (İkametiniz olduğu yer) NOT: Genel sorgulamada vermiş oldugunuz adreste muhtarlık ve nufus kaydınız olması gerekmektedir.
      2-Öncelikle kullanmak istediğiniz miktarı ve ödeme şekillerini müşteri satış danışmanlarımızla belirledikten sonra Kuruluşumuz Adresinize 2-3 iş günü içersinde PTT veya KURYE aracılığıyla Kredi sözleşmesi,kimlik bilgi formu,Krediver satış sözleşme, vs gönderecektir.
      3-Kredi sözleşmesi kimlik bilgi formu ve krediver sözleşmesi kapıda KURYE veya PTT görevlisi tarafından doldurulup imzalatıldıktan sonra tekrar tarafımıza gönderilecektir.
      NOT: İMZALAMIŞ OLDUGUNUZ SÖZLEŞMEDE ” HERHANGİ BİR PARA ÖDENMEMİŞTİR VE YUKARDAKİ KİMLİK SAHİBİNİN HERHANGİ BİR BORCU YOKTUR, SADECE ÖN SÖZLEŞMEDEN İBARETTİR. ” İbaresi yer almaktadır.
      4-Evraklar 1 gün içersinde ACELE KURYE sistemiyle bize geldiğinde aynı gün sizinle irtibata geçip bulunmuş olduğunuz ildeki anlaşmalı olduğumuz notere gidip (giderken yanınızda paranın yatırılması istenilen hesap iban no,kimlik aslı ,kimlik fotokopisi götürülecektir)
      NOT: Hesap numarası olarak kesinlikle kredi kartı vermeyiniz ,çünkü kredi kartında bankanız size ekstra EFT masrafı çıkarabiliyor. Vadesiz hesap veya mevduatlı hesap,veya normal hesap olması önemle rica olunur.
      5-Siz noterde gerekli işlemleri yaptırdığınızda noterle kurulan irtibatta onay verildiği taktirde 5 dakikada para hesabınıza geçiyor.Paranızın hesaba geçmesini bankanızı arayarak doğruladıktan sonra noterin vermiş olduğu senetleri imzalıyorsunuz.ve işleminiz bitiyor.
      ÖDEMEYİ NASIL VE NEREYE YAPACAĞIM: Ödemeleriniz için size PTT matik şifresi verilecektir ve sizin belirlediğiniz ödeme günlerinde o PTT Matik nuamrasına yatılacaktır.
      iletişim: casa.va@hotmail.com

     3. kemal diyor ki:

      MADDİ YARDIM
      İhtiyaç sahibine bir miktar maddi yardım yapabilirim irtibat mevsimlik_cicek@hotmail.com

     4. sinan diyor ki:

      ıyı gunler bankalardan kredi çekemeyenler kredi gecikmesi kredi kartı gecikmesi yasal takibe düşenler icraalık olanlar skor puanı düşük olanlara uzun vadede her türlü kredi çekilir

      0536 222 42 69

     5. hamza diyor ki:

      ıyı gunler bankalardan kredi çekemeyenlere kredi gecikmesi kredi kartı gecikmesi yasal takibe düşenler icraalık olanlar kara lıstede olanlar skor puanı düşük olanlara kolaylıkla uzun vadede kredi çekilir arayın yardımcı oluruz

      0545 622 69 76

     6. SEVSEL diyor ki:

      AYHAN BEY PEKİ DETAYLI GÖRÜŞEBİLİRMİYİZ sevbay_84@hotmail.com

     7. TOLGA diyor ki:

      arkadaşlar eelam,

      görüyorum ki meydanı boş bıraktık bırakmamızla birlikde dolandırıcı sayısı kat kat fazlalaşmış eğer KREDİ İSTEYİP DE KREDİ ÇEKEMİYORSANIZ SIKINTILARINIZ VAR İSE EMEKLİLERDE DAHİL OLMAK ÜZERE KREDİ ÇELKMEK MÜMKÜN,BENİ TANIYANLAR TANIYOR UZUN ZAMANDIR YOKTUM SAYFADA TELEFON NUMARAMI SAPIKLARDAN DOLAYI DEĞİŞTİRDİM.
      YENİ NUMARAM 0533.400.62.03

      TOLGA

     8. gündüzhev diyor ki:

      merhaba ; Nakit ihtiyaçlarınız uygun vade ve koşullarda sağlanmaktadır.

      nakitihtiyac@outlook.com

     9. burak diyor ki:

      Merhaba. Gorusebilecegim bayanlara borc veririm. Izmir ve civar iller tercihimdir. Iletisim icin x4izmir35@hotmail.com adresine mail atarsaniz en kisa surede donerim. Iyi gunler

     10. OZGUR KUCUKKK diyor ki:

      MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 2 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜSTELİK TC KİMLİK NUMARANIZA KREDİNİZ TANIMLATILIR SİZ KİMLİGİNİZLE OLDUGUNUZ İLDEN KULLANIRSINIZ DOSYA MASRAF UCRETİ SADECE PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYON UCRETİ KREDİDEN SONRA TAHSİL EDİLİR BİZ BU İSİ GERCEKTEN YAPAN FİRMAYIZ BURDAKİ SAHTEKARLARA YEM OLMAMAK VE BİZİMLE CALISMAK İSTEYEN GERCEK MUSTERİLERE YARDIMCI OLMAKTAYIZ GEREKSİZ KİSİLER ARAMASINLAR BURDAKI SAHTEKARLAR GİBİ MAİLDEN ULASINDA DEMİYORUZ CEP TELEFONUMUZDAN 7 / 24 ARAYABİLİRSİNİZ BORCSUZ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ İSTANBUL ANKARA İZMİR HAFTA SONUDA KREDİ KULLANDIRIMI YAPİLMAKTADIR DİGER İLLER SADECE HAFTA İCİ MİNİMUM CIKARILAN KREDİ TUTARI 15.000 MAXİMUM TUTAR 100.000TL’DİR DAHA ALTI BİR TUTAR YADA ÜST CIKARILMAMAKTADIR. KREDİNİZİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 OZGUR BEYLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08.

     11. OZGUR KUCUK diyor ki:

      MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 2 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜSTELİK TC KİMLİK NUMARANIZA KREDİNİZ TANIMLATILIR SİZ KİMLİGİNİZLE OLDUGUNUZ İLDEN KULLANIRSINIZ DOSYA MASRAF UCRETİ SADECE PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYON UCRETİ KREDİDEN SONRA TAHSİL EDİLİR BİZ BU İSİ GERCEKTEN YAPAN FİRMAYIZ BURDAKİ SAHTEKARLARA YEM OLMAMAK VE BİZİMLE CALISMAK İSTEYEN GERCEK MUSTERİLERE YARDIMCI OLMAKTAYIZ GEREKSİZ KİSİLER ARAMASINLAR BURDAKI SAHTEKARLAR GİBİ MAİLDEN ULASINDA DEMİYORUZ CEP TELEFONUMUZDAN 7 / 24 ARAYABİLİRSİNİZ BORCSUZ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ İSTANBUL ANKARA İZMİR HAFTA SONUDA KREDİ KULLANDIRIMI YAPİLMAKTADIR DİGER İLLER SADECE HAFTA İCİ MİNİMUM CIKARILAN KREDİ TUTARI 15.000 MAXİMUM TUTAR 300.000TL’DİR DAHA ALTI BİR TUTAR YADA ÜST CIKARILMAMAKTADIR. KREDİNİZİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 OZGUR BEYLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08 – 0543 441 94 08 . .

     12. OZGUR KUCUK diyor ki:

      MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 2 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜSTELİK TC KİMLİK NUMARANIZA KREDİNİZ TANIMLATILIR SİZ KİMLİGİNİZLE OLDUGUNUZ İLDEN KULLANIRSINIZ DOSYA MASRAF UCRETİ SADECE PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYON UCRETİ KREDİDEN SONRA TAHSİL EDİLİR BİZ BU İSİ GERCEKTEN YAPAN FİRMAYIZ BURDAKİ SAHTEKARLARA YEM OLMAMAK VE BİZİMLE CALISMAK İSTEYEN GERCEK MUSTERİLERE YARDIMCI OLMAKTAYIZ GEREKSİZ KİSİLER ARAMASINLAR BURDAKI SAHTEKARLAR GİBİ MAİLDEN ULASINDA DEMİYORUZ CEP TELEFONUMUZDAN 7 / 24 ARAYABİLİRSİNİZ BORCSUZ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ İSTANBUL ANKARA İZMİR HAFTA SONUDA KREDİ KULLANDIRIMI YAPİLMAKTADIR DİGER İLLER SADECE HAFTA İCİ MİNİMUM CIKARILAN KREDİ TUTARI 15.000 MAXİMUM TUTAR 100.000TL’DİR DAHA ALTI BİR TUTAR YADA ÜST CIKARILMAMAKTADIR. KREDİNİZİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 OZGUR BEYLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08 .

     13. OZGUR KUCUK diyor ki:

      MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 2 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜSTELİK TC KİMLİK NUMARANIZA KREDİNİZ TANIMLATILIR SİZ KİMLİGİNİZLE OLDUGUNUZ İLDEN KULLANIRSINIZ DOSYA MASRAF UCRETİ SADECE PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYON UCRETİ KREDİDEN SONRA TAHSİL EDİLİR BİZ BU İSİ GERCEKTEN YAPAN FİRMAYIZ BURDAKİ SAHTEKARLARA YEM OLMAMAK VE BİZİMLE CALISMAK İSTEYEN GERCEK MUSTERİLERE YARDIMCI OLMAKTAYIZ GEREKSİZ KİSİLER ARAMASINLAR BURDAKI SAHTEKARLAR GİBİ MAİLDEN ULASINDA DEMİYORUZ CEP TELEFONUMUZDAN 7 / 24 ARAYABİLİRSİNİZ BORCSUZ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ İSTANBUL ANKARA İZMİR HAFTA SONUDA KREDİ KULLANDIRIMI YAPİLMAKTADIR DİGER İLLER SADECE HAFTA İCİ MİNİMUM CIKARILAN KREDİ TUTARI 15.000 MAXİMUM TUTAR 100.000TL’DİR DAHA ALTI BİR TUTAR YADA ÜST CIKARILMAMAKTADIR. KREDİNİZİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 OZGUR BEYLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08 . .

     14. OZGUR KUCUK diyor ki:

      MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 2 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜSTELİK TC KİMLİK NUMARANIZA KREDİNİZ TANIMLATILIR SİZ KİMLİGİNİZLE OLDUGUNUZ İLDEN KULLANIRSINIZ DOSYA MASRAF UCRETİ SADECE PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYON UCRETİ KREDİDEN SONRA TAHSİL EDİLİR BİZ BU İSİ GERCEKTEN YAPAN FİRMAYIZ BURDAKİ SAHTEKARLARA YEM OLMAMAK VE BİZİMLE CALISMAK İSTEYEN GERCEK MUSTERİLERE YARDIMCI OLMAKTAYIZ GEREKSİZ KİSİLER ARAMASINLAR BURDAKI SAHTEKARLAR GİBİ MAİLDEN ULASINDA DEMİYORUZ CEP TELEFONUMUZDAN 7 / 24 ARAYABİLİRSİNİZ BORCSUZ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ İSTANBUL ANKARA İZMİR HAFTA SONUDA KREDİ KULLANDIRIMI YAPİLMAKTADIR DİGER İLLER SADECE HAFTA İCİ MİNİMUM CIKARILAN KREDİ TUTARI 15.000 MAXİMUM TUTAR 100.000TL’DİR DAHA ALTI BİR TUTAR YADA ÜST CIKARILMAMAKTADIR. KREDİNİZİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 OZGUR BEYLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08 . . .

     15. OZGUR KUCUK diyor ki:

      MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 2 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜSTELİK TC KİMLİK NUMARANIZA KREDİNİZ TANIMLATILIR SİZ KİMLİGİNİZLE OLDUGUNUZ İLDEN KULLANIRSINIZ DOSYA MASRAF UCRETİ SADECE PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYON UCRETİ KREDİDEN SONRA TAHSİL EDİLİR BİZ BU İSİ GERCEKTEN YAPAN FİRMAYIZ BURDAKİ SAHTEKARLARA YEM OLMAMAK VE BİZİMLE CALISMAK İSTEYEN GERCEK MUSTERİLERE YARDIMCI OLMAKTAYIZ GEREKSİZ KİSİLER ARAMASINLAR BURDAKI SAHTEKARLAR GİBİ MAİLDEN ULASINDA DEMİYORUZ CEP TELEFONUMUZDAN 7 / 24 ARAYABİLİRSİNİZ BORCSUZ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ İSTANBUL ANKARA İZMİR HAFTA SONUDA KREDİ KULLANDIRIMI YAPİLMAKTADIR DİGER İLLER SADECE HAFTA İCİ MİNİMUM CIKARILAN KREDİ TUTARI 15.000 MAXİMUM TUTAR 100.000TL’DİR DAHA ALTI BİR TUTAR YADA ÜST CIKARILMAMAKTADIR. KREDİNİZİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 OZGUR BEYLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08 . . . . .

     16. OZGUR KUCUK diyor ki:

      MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 2 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜSTELİK TC KİMLİK NUMARANIZA KREDİNİZ TANIMLATILIR SİZ KİMLİGİNİZLE OLDUGUNUZ İLDEN KULLANIRSINIZ DOSYA MASRAF UCRETİ SADECE PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYON UCRETİ KREDİDEN SONRA TAHSİL EDİLİR BİZ BU İSİ GERCEKTEN YAPAN FİRMAYIZ BURDAKİ SAHTEKARLARA YEM OLMAMAK VE BİZİMLE CALISMAK İSTEYEN GERCEK MUSTERİLERE YARDIMCI OLMAKTAYIZ GEREKSİZ KİSİLER ARAMASINLAR BURDAKI SAHTEKARLAR GİBİ MAİLDEN ULASINDA DEMİYORUZ CEP TELEFONUMUZDAN 7 / 24 ARAYABİLİRSİNİZ BORCSUZ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ İSTANBUL ANKARA İZMİR HAFTA SONUDA KREDİ KULLANDIRIMI YAPİLMAKTADIR DİGER İLLER SADECE HAFTA İCİ MİNİMUM CIKARILAN KREDİ TUTARI 15.000 MAXİMUM TUTAR 100.000TL’DİR DAHA ALTI BİR TUTAR YADA ÜST CIKARILMAMAKTADIR. KREDİNİZİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 OZGUR BEYLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08 :)

     17. OZGUR KUCUK diyor ki:

      MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 2 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜSTELİK TC KİMLİK NUMARANIZA KREDİNİZ TANIMLATILIR SİZ KİMLİGİNİZLE OLDUGUNUZ İLDEN KULLANIRSINIZ DOSYA MASRAF UCRETİ SADECE PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYON UCRETİ KREDİDEN SONRA TAHSİL EDİLİR BİZ BU İSİ GERCEKTEN YAPAN FİRMAYIZ BURDAKİ SAHTEKARLARA YEM OLMAMAK VE BİZİMLE CALISMAK İSTEYEN GERCEK MUSTERİLERE YARDIMCI OLMAKTAYIZ GEREKSİZ KİSİLER ARAMASINLAR BURDAKI SAHTEKARLAR GİBİ MAİLDEN ULASINDA DEMİYORUZ CEP TELEFONUMUZDAN 7 / 24 ARAYABİLİRSİNİZ BORCSUZ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ İSTANBUL ANKARA İZMİR HAFTA SONUDA KREDİ KULLANDIRIMI YAPİLMAKTADIR DİGER İLLER SADECE HAFTA İCİ MİNİMUM CIKARILAN KREDİ TUTARI 15.000 MAXİMUM TUTAR 100.000TL’DİR DAHA ALTI BİR TUTAR YADA ÜST CIKARILMAMAKTADIR. KREDİNİZİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 OZGUR BEYLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08 :) :)

     18. OZGUR KUCUK diyor ki:

      MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 2 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜSTELİK TC KİMLİK NUMARANIZA KREDİNİZ TANIMLATILIR SİZ KİMLİGİNİZLE OLDUGUNUZ İLDEN KULLANIRSINIZ DOSYA MASRAF UCRETİ SADECE PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYON UCRETİ KREDİDEN SONRA TAHSİL EDİLİR BİZ BU İSİ GERCEKTEN YAPAN FİRMAYIZ BURDAKİ SAHTEKARLARA YEM OLMAMAK VE BİZİMLE CALISMAK İSTEYEN GERCEK MUSTERİLERE YARDIMCI OLMAKTAYIZ GEREKSİZ KİSİLER ARAMASINLAR BURDAKI SAHTEKARLAR GİBİ MAİLDEN ULASINDA DEMİYORUZ CEP TELEFONUMUZDAN 7 / 24 ARAYABİLİRSİNİZ BORCSUZ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ İSTANBUL ANKARA İZMİR HAFTA SONUDA KREDİ KULLANDIRIMI YAPİLMAKTADIR DİGER İLLER SADECE HAFTA İCİ MİNİMUM CIKARILAN KREDİ TUTARI 15.000 MAXİMUM TUTAR 100.000TL’DİR DAHA ALTI BİR TUTAR YADA ÜST CIKARILMAMAKTADIR. KREDİNİZİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 OZGUR BEYLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08 :) :) :)

    2. tolga diyor ki:

     meraba abıcım ben elden para vermıyorum sadece kredı cekmenıze yardımcı oluyorum elden para verenlerdende uzakdurun tel numaramdan ulasabılırsın her zmöan acıktır

     1. hasan kılavuz diyor ki:

      tolga bey benim 10.000 tl ye ihtiyacım var bankadan kredi alamıyorum banaa nasıl yardımcı olabilirsiniz tel 05447118063

     2. yardım ankara diyor ki:

      mrbb ben ev hanımıyım ama kredı kulanmak ıstıyorum kredı ve kredı krtı kulanmadım daha once yardım edebılırmısınız cok açıl hanı gun ıcınde yardım edılıyo o sekılde lütfen semranehir@hotmail.com cvp yazarmısın cok açıl ama cok

     3. MURAT diyor ki:

      meraba tolga bey ben devlet memuruyum bankalardan kredi çekemiyorum geçiken kredi kartı borcum ve kredi taksitlerinden dolayı puanım düşük çok bunaldım bana yardımcı olurmusunuz lütfen 0543 408 82 93 5binlira lazım lütfen ulaşın bana

     4. süleyman kartal diyor ki:

      merhaba tolga bey ben deniz motoru tamircisiyim yeni dükkan acıyorum ck acıl bir sekilde 30 ile 40 bin liraya ihti yacım var bankalarla aramız bozuk bana yardımcı olabilirmisiniz

     5. DERYA diyor ki:

      merhaba ayhan bey benim acil 10 bin tl ye ihtiyacım var matbaa sahibiyim parça parça borçlarım var bunları tek çatı altına toplamak istiyorum bana ulaşabilirmisiniz
      deyumatbaa@hotmail.com

     6. mehmet ali diyor ki:

      kardeş kkb sicilim bozuk olduğu için kredi çekemiyorum kredi çekmeme yardımcı olabilirmisin

     7. ahmet diyor ki:

      ayhan bey ben askerim 30000tl ihtiyacım var aylık 4500 gelirim var aylık 700tlt öderim acil cevap bekliyorum

     8. serkan diyor ki:

      slm tolga bey benım duzenlı maas bodrolu işim var ama puan ve kara listedeım maas bodrosu ve ımza sur kusu verırım 30bintl40bin tle icin yardım cıola bılırsen mut laka görüşelim cebım bu yarın ara lütfen gorus mek uzere.(0539:387.48.66)

     9. sinan diyor ki:

      ıyı gunler bankalardan kredi çekemeyenler kredi gecikmesi kredi kartı gecikmesi yasal takibe düşenler icraalık olanlar skor puanı düşük olanlara uzun vadede her türlü kredi çekilir

      0536 222 42 69

     10. numan adıyaman diyor ki:

      cep nuranızı yazarmısınız benimki 05445790330 yardımcı olursanız çok sevinirim

     11. musa diyor ki:

      sen bana 7500 tl kredı cektır 500 tlsı senın helal olsun

     12. Kadir diyor ki:

      merhaba benim kredi kartı borcum var takibe düştüm acil 2000 TL para lazım bu konuda yardımcı olabilir misiniz

     13. bayram diyor ki:

      merhaba tolga bey benim krediye ihtiyacım bana nasıl yardımcı olabilirsiniz benim 100.000tl ye ihtiyacım var ayrıca emekliyim ve daha önce finasla bi takıntım oldu ama ödedim 5 ay gecti üstünden bana yardımcı olursanız çok sevinirim.. hayırlı günler ..

     14. uğur diyor ki:

      devletmemuruyum kara listedeyim kredi çekmek istiyorum 05425648764

     15. yılmaz diyor ki:

      selam tolga bey bankalarla sorunum var bana acil12 tl lazım bana 15bin çek 3bintl senin olsun tel 05326955537

     16. Erol diyor ki:

      0541 519 29 70 Bana Ulaşırmısın Acıl

     17. TOLGA diyor ki:

      SLM ARKADASLAR GOSTERDIGINIZ ILGIDEN DOLAYI TESEKKUR EDERIM ELIMDEN GELENIN FAZLASINI YAPIYORUM EMIN OLUN BENI HERZAMAN ARIYA BILIRSINIZ SIZDEN RICAM GERCEKTEN IHTIYACI OLAN KISILER ARASIN ACIK TAKIPI OLANLAR ARAMASIN ACIK TAKIBI OLAN HIC KIMSE KREDI CEKEMEZ CEKTIRIM DIYEN DOLANDIRICIDIR EMIN OLUN BEN IS YAPMAYA CALISIORUM TUZAKLARDAN UZAK DURUN HERKESE TCNIZI VERIP SKORUNUZU DUSURTMEYIN BEN TOLGA 0533 400 62 03

     18. TOLGA diyor ki:

      SLM ARKADASLAR GOSTERDIGINIZ ILGIDEN DOLAYI TESEKKUR EDERIM ELIMDEN GELENIN FAZLASINI YAPIYORUM EMIN OLUN BENI HERZAMAN ARIYA BILIRSINIZ SIZDEN RICAM GERCEKTEN IHTIYACI OLAN KISILER ARASIN ACIK TAKIPI OLANLAR ARAMASIN ACIK TAKIBI OLAN HIC KIMSE KREDI CEKEMEZ CEKTIRIM DIYEN DOLANDIRICIDIR EMIN OLUN BEN IS YAPMAYA CALISIORUM TUZAKLARDAN UZAK DURUN HERKESE TCNIZI VERIP SKORUNUZU DUSURTMEYIN BEN TOLGA 0533 400 62 03

     19. OZAN KESKİN diyor ki:

      MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 3 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ SADECE MERKEZ BANKASINDAN KARA LİSTEDE OLAN KİŞİLERE YARDIMCI OLAMIYORUZ EV HANIMLARINA YADA BANKA İLE SORUNLARINIZI COZUYORUZ İHTİYAC KREDİSİNDE MİNİMUM 15.000 MAXİMUM 50.000TL TASIT KREDİSİ MAXİMUM 150.000 KONUTKREDİSİ MAXİMUM 300.000TL KREDİNİZİ KULLANMANIZI SAGLIYORUZ SUBE ONAYLİ KREDİNİZİ ALMAK İCİN HEMEN : 0531 393 91 93 CEP NUMARAMA ULAŞIN… SACMA SORULAR SORMAK ICIN ARAMAYINIZ… CİDDİ OLANLARA KREDİ KULLANDIRILACAKTIR ANKARA İSTANBUL VE İZMİR HAFTASONU ACİK AVM ALİSVERİS MERKEZLERİNDEKİ SUBELERDENDE KREDİLERİ KULLANDIRILIR ŞİRKET OLDUGUMUZ İCİN GUVENİLİRİZ BURDAKİ DOLANDIRICILARA YEM OLMAYİP BİZİMLE CALISMAK ICIN OZAN KESKİN : 0531 393 91 93 ARAYINIZ…

     20. Alper diyor ki:

      Merhaba Tolga bey telefonunuza ulasamadım, bana ulasırmısınız. 0507 863 89 19

     21. ali diyor ki:

      tolga abi 2 bankadan bireysel kredi borcum vardı 12 aydır ödüyemiyorum içra geldi ne yapmam gerekiyor bana yardımcı olurmusunuz 05454938066

     22. tolga diyor ki:

      ARKADASLAR HERKESE MRB SSK SI OLUPTA BANKALARDA HIC ISI GUCU OLMAMIS HERKESE KREDI VE KREDI KARTINDA YARDIMCI OLUNUR DOLANDIRICILARA INANIP PARA VS YATIRMAYIN ARAYIN SAAT KAC OLURSA OLSUN YARDIMCI OLIYIM TOLGA BEN 0533 400 62 03

     23. İsimsiz diyor ki:

      Merhaba Tolga bey ben yeni işyeri açmak istiyorum daha öne işyerine vardı bazı nedenlerden dolayı olmadı ve borca girmiştim bankalara geç ödeme yaptı fakat bitti şu anda eşimin borcundan dolayı bir Mahkeme’m var yani toptan sorun kredi çekmemde yardımcı olabilrmisiz? Olursanız nasıl olacak bana mail atarmısınız ismimi yazmadım lütfen anlayın beni

     24. OZGUR KUCUKKK diyor ki:

      MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 2 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜSTELİK TC KİMLİK NUMARANIZA KREDİNİZ TANIMLATILIR SİZ KİMLİGİNİZLE OLDUGUNUZ İLDEN KULLANIRSINIZ DOSYA MASRAF UCRETİ SADECE PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYON UCRETİ KREDİDEN SONRA TAHSİL EDİLİR BİZ BU İSİ GERCEKTEN YAPAN FİRMAYIZ BURDAKİ SAHTEKARLARA YEM OLMAMAK VE BİZİMLE CALISMAK İSTEYEN GERCEK MUSTERİLERE YARDIMCI OLMAKTAYIZ GEREKSİZ KİSİLER ARAMASINLAR BURDAKI SAHTEKARLAR GİBİ MAİLDEN ULASINDA DEMİYORUZ CEP TELEFONUMUZDAN 7 / 24 ARAYABİLİRSİNİZ BORCSUZ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ İSTANBUL ANKARA İZMİR HAFTA SONUDA KREDİ KULLANDIRIMI YAPİLMAKTADIR DİGER İLLER SADECE HAFTA İCİ MİNİMUM CIKARILAN KREDİ TUTARI 15.000 MAXİMUM TUTAR 100.000TL’DİR DAHA ALTI BİR TUTAR YADA ÜST CIKARILMAMAKTADIR. KREDİNİZİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 OZGUR BEYLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08…….

     25. ozgur kucuk diyor ki:

      MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 2 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜSTELİK TC KİMLİK NUMARANIZA KREDİNİZ TANIMLATILIR SİZ KİMLİGİNİZLE OLDUGUNUZ İLDEN KULLANIRSINIZ DOSYA MASRAF UCRETİ SADECE PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYON UCRETİ KREDİDEN SONRA TAHSİL EDİLİR BİZ BU İSİ GERCEKTEN YAPAN FİRMAYIZ BURDAKİ SAHTEKARLARA YEM OLMAMAK VE BİZİMLE CALISMAK İSTEYEN GERCEK MUSTERİLERE YARDIMCI OLMAKTAYIZ GEREKSİZ KİSİLER ARAMASINLAR BURDAKI SAHTEKARLAR GİBİ MAİLDEN ULASINDA DEMİYORUZ CEP TELEFONUMUZDAN 7 / 24 ARAYABİLİRSİNİZ BORCSUZ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ İSTANBUL ANKARA İZMİR HAFTA SONUDA KREDİ KULLANDIRIMI YAPİLMAKTADIR DİGER İLLER SADECE HAFTA İCİ MİNİMUM CIKARILAN KREDİ TUTARI 15.000 MAXİMUM TUTAR 100.000TL’DİR DAHA ALTI BİR TUTAR YADA ÜST CIKARILMAMAKTADIR. KREDİNİZİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 OZGUR BEYLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08

     26. Serdar özcan diyor ki:

      İyi geceler ben senet karşılıgı para vere bilecek birini arıyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim

     27. yasin diyor ki:

      10000tl 400tl taksitle öderim. 05304621383

     28. yunus diyor ki:

      Merhabalar sigortali is yerimde 120 günü asali çok oldu fakat öğrencilik zamanimda kredi kartimi odeyemeyip takibe dusmustum e takip olunca bulup buluşturup odedim .fakat simdi maasimin büyük kismi borclarima gidiyor e zamanında takibe dustugum icin kredi vermiyorlar . niyetim kredi alıp borcumu ödeyip sonrasında kredi taksitlerini rahatça ödemek . 7000 TL kredi almak istiyorum taksit sayisi ne kadar fazla o kadar rahat bilirsiniz . 36 ay vade mümkün mu
      Tlf : 5512391443

     29. metin diyor ki:

      Merhaba benim gecikmis kredi karti odemem var su anki is yerimde 4 ay dir calisiyorum belgelenebilir gelirim 950 tl ve 10000 tl acil kredi lazim bana bu krediyi cikartana 2000 tl komisyon vermeye hazirim haber bekliyorum numaram 05455477519

     30. KREDİ BİR SAAT HESABINIZDA diyor ki:

      BANKALARA BİRİKMİŞ BORCUNUZU KAPATMAKMİ İSTİYORSUNUZ SSK SORUNUMU CEKIYORSUNUZ KARA LİSTEDEMİSİNİZ HER TÜRLÜ SORUNUNUZU BİR SAAT İCİNDE COZUP KREDİNİZİ BANKA HESABINIZA İSTEDİGİNİZ VADEDE AKTARIYORUZ BUNU NASILMI YAPIYORUZ ANLASMALİ OLDUGUMUZ BANKALARLA SAGLİYORUZ SİZİ GÜNLERCE BEKLETMİYORUZ ÜSTELİK TURKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN KREDİNİZ 1 SAAT İCİNDE HESABINIZA AKTARILIR CUMARTESİ PAZAR GÜNLERİDE DAHİL İSLEM DOSYA UCRETİ PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYONU KREDİDEN SONRA YÜZDE 5 ‘TİR VE COK DUSUK RAKAMDIR MİLLET GİBİ SİZLERDEN YÜZDE 20 25 KOMİSYONLAR İSTEMEMEKTEYİZ VE BU İSİ TÜRKİYEDE TEK YAPAN FİRMAYIZ GUVENİLİRİZ BİZE GUVENEN İNSANLARA YARDIMCI OLURUZ GUVENSİZ VE BOS İNSANLARA VAKİT AYIRMAYIZ DÜRÜST GÜVENİLİR KİSİLER ARASINLAR UFAK MEBLA CIKARTMIYORUZ SUBE ONAYLİ KREDİ OLACAGİ İCİN MİNİMUM 15.000 MAXİMUM 300.000TL YARDIMCI OLUNACAKTIR 500 TL LAZIM BİN TL LAZIM DİYE ARAYANLARIN TELEFON SURATINA KAPANICAKTIR BİZE DÜRÜST MUSTERİ LAZIM BOS MUSTERİ DEGİL İYİ GÜNLER KREDİYİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 ÖZGÜR BEY İLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08 ……….

     31. OZGUR KUCUK diyor ki:

      MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 2 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜSTELİK TC KİMLİK NUMARANIZA KREDİNİZ TANIMLATILIR SİZ KİMLİGİNİZLE OLDUGUNUZ İLDEN KULLANIRSINIZ DOSYA MASRAF UCRETİ SADECE PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYON UCRETİ KREDİDEN SONRA TAHSİL EDİLİR BİZ BU İSİ GERCEKTEN YAPAN FİRMAYIZ BURDAKİ SAHTEKARLARA YEM OLMAMAK VE BİZİMLE CALISMAK İSTEYEN GERCEK MUSTERİLERE YARDIMCI OLMAKTAYIZ GEREKSİZ KİSİLER ARAMASINLAR BURDAKI SAHTEKARLAR GİBİ MAİLDEN ULASINDA DEMİYORUZ CEP TELEFONUMUZDAN 7 / 24 ARAYABİLİRSİNİZ BORCSUZ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ İSTANBUL ANKARA İZMİR HAFTA SONUDA KREDİ KULLANDIRIMI YAPİLMAKTADIR DİGER İLLER SADECE HAFTA İCİ MİNİMUM CIKARILAN KREDİ TUTARI 15.000 MAXİMUM TUTAR 300.000TL’DİR DAHA ALTI BİR TUTAR YADA ÜST CIKARILMAMAKTADIR. KREDİNİZİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 OZGUR BEYLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08 – 0543 441 94 08 !

    3. ALPER- diyor ki:

     EMEKLİ OLUPDA HERHANGİ BİR SEBEBTEN KREDİ ALAMAYANLARA,
     KREDİ KARTI KULLANAN SSKSIZ EV HANIMLARINA,
     KREDİ KARTI KULLANAN SSKSIZ ÖĞRENCİLERE,
     ASGARİ ÜCRETTEN ÇALIŞANLARA,
     GECİKMESİ OLANLARA,
     BORÇLANMASI ÇOK OLANLARA,
     HERHANGİ BİR SEBEBDEN KREDİ ALAMAYANLARA KREDİ KONUSUNDA YARDIMCI OLUYORUZ.
     ÖN ÖDEME KESİNLİKLE İSTENMEZ!ALLAHIM BU MUBAREK RAMAZAN AYINDA HERKEZİ DERTTEN SIKINTIDAN KURTULMASINI NİYAZ EDERİM.
     ALPER 0507.466 59 93—

     1. GÜNEŞ diyor ki:

      ALPER BEY BENİM DE BANKADA KREDİ ÖDEMEM VAR BAŞKA KREDİ TALEBİM OLDU AMA ONAYLANMADI BANA YARDICI OLURMUSUNUZ

     2. gökan diyor ki:

      ALPER BEY SELAMLAR SEHIR OLARAK NERDESINIZ

     3. rasim diyor ki:

      merhaba be rasim yanık aracımın motoru yandığı için acil 7000 lira krediyei 12 ay vadeli ihtiyacım var ben serbest olarak çalışıyorum aylık kazancım yaklaşık 2500 ancak araç olmadan işe gidemiyorum bu konuda yardımcı olursanı sevinirim
      izmir / karabağlar
      0551 106 65 79

     4. zeki altıntaş diyor ki:

      5000 tl acil paraya ihtiyacım var vadesi 5 ay ile oran önemli degil ama çok acil

     5. ERKAN diyor ki:

      alper bey icralikyim ve bu icralari kapatmak icin ellibin lazim suan bes kurus maas alamiyoru zonguldakta kamu iscisiyim aylik normalda 2100tl maas arti senede 5 ikramiye aliyorum.bu konuda yardimlarinizi bekliyorum tel:0542 452 73 21 simdiden tskrler

     6. ilknur diyor ki:

      Alper bey yardımcı olurmusunuz 1000 tl krediye ihtiyacim var

     7. serkan diyor ki:

      slm kardes ben calı şıyorum maas bodrosu ve imza sur kusu verırım 1750.2000cıvarı maasım var .orda borc lan ması cok olan lara her han gı bısebepten olan lara yardım cıolurum dıyorsun,benım bankayla sıkın tım var puan filan .cebımı verıyorum görüşelim yardım cıolursanız sevınırım bana 30.40bin lazım ala bılırsenız bızım ıcın super olur beklıcem yarın cebını görüş mek uzere.(539:387.48.66)

     8. murat balta diyor ki:

      05362288919 İHTİYACIM VAR NAKİTE

     9. EMRE KARACA diyor ki:

      benim icralık borçlarımdan dolayı 15000 tl nakit lazım yardımcı olur musunuz taksizli ödeyebilirim 500-600 tl taksitlerle kara listede olduğum içi kredi alamıyorumne olur yardım edin yuvamn yıkıldı +905545620443

     10. oquz diyor ki:

      mrhb banka kredisi kullandirilir ön ödeme yoktur sigorta sıkıntı deqil aramaniz yeterli 05362751986

     11. SEMRA SAMANGÜL diyor ki:

      alper bey annem babamdan emekli maaşı alıyor yaştan dolayı kredi vermiyorlar şayet yardımcı olursanız acil 5.000,00.-TL krediye ihtiyacım var.
      Semra SAMANGÜL 0.507.8665563

     12. cihan yaşar diyor ki:

      iyi günler benim 2000 tl ye ihtiyacım var kredilerim ve el borçlarım oldugu için sürekli geç ödeme yapıyorum sizinle nasıl göüşebilirim yardımcı olursanız çok sevinirim.

     13. coşkun diyor ki:

      alper bey bende kredı çekemıyorum avukatlık olmuştum bır bankadan fakat gecen sene odemeyı peşin olarak yaptım ama bankalardan kredı kullanamıyorum yardımcı olursanız sevınırım

     14. TOLGA diyor ki:

      SLM ARKADASLAR GOSTERDIGINIZ ILGIDEN DOLAYI TESEKKUR EDERIM ELIMDEN GELENIN FAZLASINI YAPIYORUM EMIN OLUN BENI HERZAMAN ARIYA BILIRSINIZ SIZDEN RICAM GERCEKTEN IHTIYACI OLAN KISILER ARASIN ACIK TAKIPI OLANLAR ARAMASIN ACIK TAKIBI OLAN HIC KIMSE KREDI CEKEMEZ CEKTIRIM DIYEN DOLANDIRICIDIR EMIN OLUN BEN IS YAPMAYA CALISIORUM TUZAKLARDAN UZAK DURUN HERKESE TCNIZI VERIP SKORUNUZU DUSURTMEYIN BEN TOLGA 0533 400 62 03

     15. ozan keskinnnn diyor ki:

      Nakit destek için ulaşabilirsiniz. 0 5 3 1 3 9 3 9 1 9 3

     16. zehra diyor ki:

      MERHABA ALPER BEY NUMARA KULLANILMAMAKTA DİYO BEN EV HANIMIYIM ORİFLAME DE DANIŞMAN OLARAK ÇALIŞIYORUM SADECE SATIŞ YAPARSAM KAZANCIM OLUYOR BANA ACİL 2000 TL LAZIM BANA LÜTFEN YARDIM EDERMİSİNİZ ÇOK ACİL ÇOK ZOR DURUMDAYIM

     17. OZGUR KUCUKKK diyor ki:

      MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 2 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜSTELİK TC KİMLİK NUMARANIZA KREDİNİZ TANIMLATILIR SİZ KİMLİGİNİZLE OLDUGUNUZ İLDEN KULLANIRSINIZ DOSYA MASRAF UCRETİ SADECE PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYON UCRETİ KREDİDEN SONRA TAHSİL EDİLİR BİZ BU İSİ GERCEKTEN YAPAN FİRMAYIZ BURDAKİ SAHTEKARLARA YEM OLMAMAK VE BİZİMLE CALISMAK İSTEYEN GERCEK MUSTERİLERE YARDIMCI OLMAKTAYIZ GEREKSİZ KİSİLER ARAMASINLAR BURDAKI SAHTEKARLAR GİBİ MAİLDEN ULASINDA DEMİYORUZ CEP TELEFONUMUZDAN 7 / 24 ARAYABİLİRSİNİZ BORCSUZ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ İSTANBUL ANKARA İZMİR HAFTA SONUDA KREDİ KULLANDIRIMI YAPİLMAKTADIR DİGER İLLER SADECE HAFTA İCİ MİNİMUM CIKARILAN KREDİ TUTARI 15.000 MAXİMUM TUTAR 100.000TL’DİR DAHA ALTI BİR TUTAR YADA ÜST CIKARILMAMAKTADIR. KREDİNİZİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 OZGUR BEYLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08……..

     18. meltem diyor ki:

      Sorunlu kredilerinize yardimci oluyoruz calisan… emekli….ankara vergi levhali

     19. ozgur bey diyor ki:

      MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 2 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜSTELİK TC KİMLİK NUMARANIZA KREDİNİZ TANIMLATILIR SİZ KİMLİGİNİZLE OLDUGUNUZ İLDEN KULLANIRSINIZ DOSYA MASRAF UCRETİ SADECE PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYON UCRETİ KREDİDEN SONRA TAHSİL EDİLİR BİZ BU İSİ GERCEKTEN YAPAN FİRMAYIZ BURDAKİ SAHTEKARLARA YEM OLMAMAK VE BİZİMLE CALISMAK İSTEYEN GERCEK MUSTERİLERE YARDIMCI OLMAKTAYIZ GEREKSİZ KİSİLER ARAMASINLAR BURDAKI SAHTEKARLAR GİBİ MAİLDEN ULASINDA DEMİYORUZ CEP TELEFONUMUZDAN 7 / 24 ARAYABİLİRSİNİZ BORCSUZ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ İSTANBUL ANKARA İZMİR HAFTA SONUDA KREDİ KULLANDIRIMI YAPİLMAKTADIR DİGER İLLER SADECE HAFTA İCİ MİNİMUM CIKARILAN KREDİ TUTARI 15.000 MAXİMUM TUTAR 100.000TL’DİR DAHA ALTI BİR TUTAR YADA ÜST CIKARILMAMAKTADIR. KREDİNİZİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 OZGUR BEYLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08.

     20. KREDİ BİR SAAT HESABINIZDA diyor ki:

      BANKALARA BİRİKMİŞ BORCUNUZU KAPATMAKMİ İSTİYORSUNUZ SSK SORUNUMU CEKIYORSUNUZ KARA LİSTEDEMİSİNİZ HER TÜRLÜ SORUNUNUZU BİR SAAT İCİNDE COZUP KREDİNİZİ BANKA HESABINIZA İSTEDİGİNİZ VADEDE AKTARIYORUZ BUNU NASILMI YAPIYORUZ ANLASMALİ OLDUGUMUZ BANKALARLA SAGLİYORUZ SİZİ GÜNLERCE BEKLETMİYORUZ ÜSTELİK TURKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN KREDİNİZ 1 SAAT İCİNDE HESABINIZA AKTARILIR CUMARTESİ PAZAR GÜNLERİDE DAHİL İSLEM DOSYA UCRETİ PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYONU KREDİDEN SONRA YÜZDE 5 ‘TİR VE COK DUSUK RAKAMDIR MİLLET GİBİ SİZLERDEN YÜZDE 20 25 KOMİSYONLAR İSTEMEMEKTEYİZ VE BU İSİ TÜRKİYEDE TEK YAPAN FİRMAYIZ GUVENİLİRİZ BİZE GUVENEN İNSANLARA YARDIMCI OLURUZ GUVENSİZ VE BOS İNSANLARA VAKİT AYIRMAYIZ DÜRÜST GÜVENİLİR KİSİLER ARASINLAR UFAK MEBLA CIKARTMIYORUZ SUBE ONAYLİ KREDİ OLACAGİ İCİN MİNİMUM 15.000 MAXİMUM 300.000TL YARDIMCI OLUNACAKTIR 500 TL LAZIM BİN TL LAZIM DİYE ARAYANLARIN TELEFON SURATINA KAPANICAKTIR BİZE DÜRÜST MUSTERİ LAZIM BOS MUSTERİ DEGİL İYİ GÜNLER KREDİYİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 ÖZGÜR BEY İLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08 …….

     21. OZGUR KUCUK diyor ki:

      MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 2 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜSTELİK TC KİMLİK NUMARANIZA KREDİNİZ TANIMLATILIR SİZ KİMLİGİNİZLE OLDUGUNUZ İLDEN KULLANIRSINIZ DOSYA MASRAF UCRETİ SADECE PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYON UCRETİ KREDİDEN SONRA TAHSİL EDİLİR BİZ BU İSİ GERCEKTEN YAPAN FİRMAYIZ BURDAKİ SAHTEKARLARA YEM OLMAMAK VE BİZİMLE CALISMAK İSTEYEN GERCEK MUSTERİLERE YARDIMCI OLMAKTAYIZ GEREKSİZ KİSİLER ARAMASINLAR BURDAKI SAHTEKARLAR GİBİ MAİLDEN ULASINDA DEMİYORUZ CEP TELEFONUMUZDAN 7 / 24 ARAYABİLİRSİNİZ BORCSUZ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ İSTANBUL ANKARA İZMİR HAFTA SONUDA KREDİ KULLANDIRIMI YAPİLMAKTADIR DİGER İLLER SADECE HAFTA İCİ MİNİMUM CIKARILAN KREDİ TUTARI 15.000 MAXİMUM TUTAR 100.000TL’DİR DAHA ALTI BİR TUTAR YADA ÜST CIKARILMAMAKTADIR. KREDİNİZİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 OZGUR BEYLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08 . . .

     22. OZGUR KUCUK diyor ki:

      MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 2 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜSTELİK TC KİMLİK NUMARANIZA KREDİNİZ TANIMLATILIR SİZ KİMLİGİNİZLE OLDUGUNUZ İLDEN KULLANIRSINIZ DOSYA MASRAF UCRETİ SADECE PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYON UCRETİ KREDİDEN SONRA TAHSİL EDİLİR BİZ BU İSİ GERCEKTEN YAPAN FİRMAYIZ BURDAKİ SAHTEKARLARA YEM OLMAMAK VE BİZİMLE CALISMAK İSTEYEN GERCEK MUSTERİLERE YARDIMCI OLMAKTAYIZ GEREKSİZ KİSİLER ARAMASINLAR BURDAKI SAHTEKARLAR GİBİ MAİLDEN ULASINDA DEMİYORUZ CEP TELEFONUMUZDAN 7 / 24 ARAYABİLİRSİNİZ BORCSUZ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ İSTANBUL ANKARA İZMİR HAFTA SONUDA KREDİ KULLANDIRIMI YAPİLMAKTADIR DİGER İLLER SADECE HAFTA İCİ MİNİMUM CIKARILAN KREDİ TUTARI 15.000 MAXİMUM TUTAR 100.000TL’DİR DAHA ALTI BİR TUTAR YADA ÜST CIKARILMAMAKTADIR. KREDİNİZİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 OZGUR BEYLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08..

     23. zeki diyor ki:

      alper bey 5000 tl yardıma ihtiyacım var

    4. TOLGA diyor ki:

     arkadaşlar eelam,

     görüyorum ki meydanı boş bıraktık bırakmamızla birlikde dolandırıcı sayısı kat kat fazlalaşmış eğer KREDİ İSTEYİP DE KREDİ ÇEKEMİYORSANIZ SIKINTILARINIZ VAR İSE EMEKLİLERDE DAHİL OLMAK ÜZERE KREDİ ÇELKMEK MÜMKÜN,BENİ TANIYANLAR TANIYOR UZUN ZAMANDIR YOKTUM SAYFADA TELEFON NUMARAMI SAPIKLARDAN DOLAYI DEĞİŞTİRDİM.
     YENİ NUMARAM 0533.400.62.03

     TOLGA

     1. serkan diyor ki:

      acil 10.000 tl ye ihtiyacım var kredi çekemiyorum yardımcı olurmusunuz 0542 668 08 75

     2. semra diyor ki:

      merhaba ben ev hanımıyım..bi iş yeri açmak için 30 bin ihtiyacım var eğer iş yerini açarsam kosgeb 30 bin hibe verecek…gelir belgem yok..kredi kartım yok…gelirim yok..hiçbir banka 5 bin bile kredi vermiyor.delirmek üzereyim.yardım edin..maviperim@hotmail.com

     3. fatma diyor ki:

      tolga bey gerçekten ihtiyacım var memurluk hayatım bitecek bankalarda gecikmeye girdi yoksa nasıl ne şekilde görüşebiliriz telefonunuz kapalı

     4. OZGUR KUCUKKK diyor ki:

      MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 2 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜSTELİK TC KİMLİK NUMARANIZA KREDİNİZ TANIMLATILIR SİZ KİMLİGİNİZLE OLDUGUNUZ İLDEN KULLANIRSINIZ DOSYA MASRAF UCRETİ SADECE PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYON UCRETİ KREDİDEN SONRA TAHSİL EDİLİR BİZ BU İSİ GERCEKTEN YAPAN FİRMAYIZ BURDAKİ SAHTEKARLARA YEM OLMAMAK VE BİZİMLE CALISMAK İSTEYEN GERCEK MUSTERİLERE YARDIMCI OLMAKTAYIZ GEREKSİZ KİSİLER ARAMASINLAR BURDAKI SAHTEKARLAR GİBİ MAİLDEN ULASINDA DEMİYORUZ CEP TELEFONUMUZDAN 7 / 24 ARAYABİLİRSİNİZ BORCSUZ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ İSTANBUL ANKARA İZMİR HAFTA SONUDA KREDİ KULLANDIRIMI YAPİLMAKTADIR DİGER İLLER SADECE HAFTA İCİ MİNİMUM CIKARILAN KREDİ TUTARI 15.000 MAXİMUM TUTAR 100.000TL’DİR DAHA ALTI BİR TUTAR YADA ÜST CIKARILMAMAKTADIR. KREDİNİZİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 OZGUR BEYLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08……………

     5. KREDİ BİR SAAT HESABINIZDA diyor ki:

      BANKALARA BİRİKMİŞ BORCUNUZU KAPATMAKMİ İSTİYORSUNUZ SSK SORUNUMU CEKIYORSUNUZ KARA LİSTEDEMİSİNİZ HER TÜRLÜ SORUNUNUZU BİR SAAT İCİNDE COZUP KREDİNİZİ BANKA HESABINIZA İSTEDİGİNİZ VADEDE AKTARIYORUZ BUNU NASILMI YAPIYORUZ ANLASMALİ OLDUGUMUZ BANKALARLA SAGLİYORUZ SİZİ GÜNLERCE BEKLETMİYORUZ ÜSTELİK TURKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN KREDİNİZ 1 SAAT İCİNDE HESABINIZA AKTARILIR CUMARTESİ PAZAR GÜNLERİDE DAHİL İSLEM DOSYA UCRETİ PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYONU KREDİDEN SONRA YÜZDE 5 ‘TİR VE COK DUSUK RAKAMDIR MİLLET GİBİ SİZLERDEN YÜZDE 20 25 KOMİSYONLAR İSTEMEMEKTEYİZ VE BU İSİ TÜRKİYEDE TEK YAPAN FİRMAYIZ GUVENİLİRİZ BİZE GUVENEN İNSANLARA YARDIMCI OLURUZ GUVENSİZ VE BOS İNSANLARA VAKİT AYIRMAYIZ DÜRÜST GÜVENİLİR KİSİLER ARASINLAR UFAK MEBLA CIKARTMIYORUZ SUBE ONAYLİ KREDİ OLACAGİ İCİN MİNİMUM 15.000 MAXİMUM 300.000TL YARDIMCI OLUNACAKTIR 500 TL LAZIM BİN TL LAZIM DİYE ARAYANLARIN TELEFON SURATINA KAPANICAKTIR BİZE DÜRÜST MUSTERİ LAZIM BOS MUSTERİ DEGİL İYİ GÜNLER KREDİYİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 ÖZGÜR BEY İLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08 !!!

     6. KREDİ BİR SAAT HESABINIZDA diyor ki:

      BANKALARA BİRİKMİŞ BORCUNUZU KAPATMAKMİ İSTİYORSUNUZ SSK SORUNUMU CEKIYORSUNUZ KARA LİSTEDEMİSİNİZ HER TÜRLÜ SORUNUNUZU BİR SAAT İCİNDE COZUP KREDİNİZİ BANKA HESABINIZA İSTEDİGİNİZ VADEDE AKTARIYORUZ BUNU NASILMI YAPIYORUZ ANLASMALİ OLDUGUMUZ BANKALARLA SAGLİYORUZ SİZİ GÜNLERCE BEKLETMİYORUZ ÜSTELİK TURKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN KREDİNİZ 1 SAAT İCİNDE HESABINIZA AKTARILIR CUMARTESİ PAZAR GÜNLERİDE DAHİL İSLEM DOSYA UCRETİ PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYONU KREDİDEN SONRA YÜZDE 5 ‘TİR VE COK DUSUK RAKAMDIR MİLLET GİBİ SİZLERDEN YÜZDE 20 25 KOMİSYONLAR İSTEMEMEKTEYİZ VE BU İSİ TÜRKİYEDE TEK YAPAN FİRMAYIZ GUVENİLİRİZ BİZE GUVENEN İNSANLARA YARDIMCI OLURUZ GUVENSİZ VE BOS İNSANLARA VAKİT AYIRMAYIZ DÜRÜST GÜVENİLİR KİSİLER ARASINLAR UFAK MEBLA CIKARTMIYORUZ SUBE ONAYLİ KREDİ OLACAGİ İCİN MİNİMUM 15.000 MAXİMUM 300.000TL YARDIMCI OLUNACAKTIR 500 TL LAZIM BİN TL LAZIM DİYE ARAYANLARIN TELEFON SURATINA KAPANICAKTIR BİZE DÜRÜST MUSTERİ LAZIM BOS MUSTERİ DEGİL İYİ GÜNLER KREDİYİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 ÖZGÜR BEY İLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08 …!

     7. OZGUR KUCUK diyor ki:

      MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 2 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜSTELİK TC KİMLİK NUMARANIZA KREDİNİZ TANIMLATILIR SİZ KİMLİGİNİZLE OLDUGUNUZ İLDEN KULLANIRSINIZ DOSYA MASRAF UCRETİ SADECE PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYON UCRETİ KREDİDEN SONRA TAHSİL EDİLİR BİZ BU İSİ GERCEKTEN YAPAN FİRMAYIZ BURDAKİ SAHTEKARLARA YEM OLMAMAK VE BİZİMLE CALISMAK İSTEYEN GERCEK MUSTERİLERE YARDIMCI OLMAKTAYIZ GEREKSİZ KİSİLER ARAMASINLAR BURDAKI SAHTEKARLAR GİBİ MAİLDEN ULASINDA DEMİYORUZ CEP TELEFONUMUZDAN 7 / 24 ARAYABİLİRSİNİZ BORCSUZ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ İSTANBUL ANKARA İZMİR HAFTA SONUDA KREDİ KULLANDIRIMI YAPİLMAKTADIR DİGER İLLER SADECE HAFTA İCİ MİNİMUM CIKARILAN KREDİ TUTARI 15.000 MAXİMUM TUTAR 300.000TL’DİR DAHA ALTI BİR TUTAR YADA ÜST CIKARILMAMAKTADIR. KREDİNİZİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 OZGUR BEYLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08 – 0543 441 94 08 !

    5. tolga diyor ki:

     Kredi Skorunuzu Arttıracak 5 Kritik Öneri

     Kredi skoru, bir kişinin kredi geçmişine ve çeşitli risk faktörlerine bakılarak oluşturulan bir puanlama sistemidir. Bu puanlama sistemi bankaların kredi başvurunuzda ilk olarak kontrol ettiği ve kredinin değerlendirilmesi açısından en önemli kriterdir. Kredi skorunuzu yükseltmek için başlıca yapmanız gereken ise mevcut ödemelerinizi düzenli ve zamanında yapmak. Kredi skorunuz düşük olsa dahi bazı bankaların bu konuda esnek davrandığını unutmamak ve uygun bankaya başvurmak kredi kullanma olasılığınızı yükseltiyor.Kredi skoru, bankaların kredi talebinize cevap verirken dikkate aldığı önemli bir kriterdir. Birçok kişi kredi skoru kavramını kredi başvurusu yapıp bankalardan onay alamayınca öğrenir. Sonra da geçmiş ödeme performansı ve kredi limitlerinin aslında kayıt altına alındığını ve bunun yeni alacağı krediyi etkilediğini anlar. Kredi başvurusu sırasında bu gibi sorunlar yaşamamanız için işte size 5 adıma kredi skorunuzu yükseltmenin püf noktaları :
     Takiplerinizi Kapatın : Yapmanız gereken ilk şey eğer varsa kredi takiplerinizi ve geciken ödemelerinizi kapatıp düzenli hale getirmek. Bankalar güncel kredi takibi olan kişilere kredi vermeye genellikle yanaşmıyor. Borçlarınızı tek bir yerde birleştirmeniz ve taksitlerinizi aylık olarak ödeyebileceğiniz seviyelere çekmeniz size yardımcı olacaktır.
     Kredi Geçmişinizi Araştırın ve Kullanmadığınız Hesapları Kapatın : Kullanmadığınız ancak hala aktif olan hesaplarınız olabilir. Bunların gözünüzden kaçan borçları kredi skorunuzu düşürebilir. Kredi geçmişinizdeki bu tür hesapları kapatın.
     “Daha Önce Kredi Kartı Kullanmadım, Skorum Yüksektir” Demeyin, Skorunuzu Kontrol Ettikten Sonra Başvuru Yapın : Kredi skoru kredi kullanım geçmişiniz ile alakalıdır. Eğer daha önce bankayla herhangi bir işleminiz olmadıysa skorunuz yüksek değil aksine düşüktür. Bunun için başvuru yapmadan önce mutlaka skorunuzu kontrol ettirin. Ardından düzenli ödemeler yapabileceğiniz bir kredi hesabı oluşturup skorunuzu yükseltin.
     Faturalarınızı Kredi Kartınızla Ödeyin : Skorunuzu yükseltmenin bir diğer yolu da faturalarınızı kredi kartınız ile ödemek. Düzenli ödemeler halinde gerçekleşen faturalar bankaların gözünde güvenilir bir müşteri haline gelmenizi sağlayacaktır.
     Sık Kredi Başvurları Yapmayın : Yaptığınız sık başvurular skorunuzu olumsuz etkiler. Red aldığınız bir başvurudan sonra başka bir bankaya hemen başvuru yapmanız skorunuzu düşürecek ve kredi kullanma ihtimalinizi azaltacaktır.

    6. gündüzhev diyor ki:

     merhaba ; Nakit ihtiyaçlarınız uygun vade ve koşullarda sağlanmaktadır.

     nakitihtiyac@outlook.com

     1. MARK ALEX diyor ki:

      arkadaşlar eelam,

      görüyorum ki meydanı boş bıraktık bırakmamızla birlikde dolandırıcı sayısı kat kat fazlalaşmış eğer KREDİ İSTEYİP DE KREDİ ÇEKEMİYORSANIZ SIKINTILARINIZ VAR İSE EMEKLİLERDE DAHİL OLMAK ÜZERE KREDİ ÇELKMEK MÜMKÜN,BENİ TANIYANLAR TANIYOR UZUN ZAMANDIR YOKTUM SAYFADA TELEFON NUMARAMI SAPIKLARDAN DOLAYI DEĞİŞTİRDİM.
      YENİ NUMARAM 0533.400.62.03

      TOLGA

     2. OZGUR KUCUKKK diyor ki:

      MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 2 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜSTELİK TC KİMLİK NUMARANIZA KREDİNİZ TANIMLATILIR SİZ KİMLİGİNİZLE OLDUGUNUZ İLDEN KULLANIRSINIZ DOSYA MASRAF UCRETİ SADECE PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYON UCRETİ KREDİDEN SONRA TAHSİL EDİLİR BİZ BU İSİ GERCEKTEN YAPAN FİRMAYIZ BURDAKİ SAHTEKARLARA YEM OLMAMAK VE BİZİMLE CALISMAK İSTEYEN GERCEK MUSTERİLERE YARDIMCI OLMAKTAYIZ GEREKSİZ KİSİLER ARAMASINLAR BURDAKI SAHTEKARLAR GİBİ MAİLDEN ULASINDA DEMİYORUZ CEP TELEFONUMUZDAN 7 / 24 ARAYABİLİRSİNİZ BORCSUZ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ İSTANBUL ANKARA İZMİR HAFTA SONUDA KREDİ KULLANDIRIMI YAPİLMAKTADIR DİGER İLLER SADECE HAFTA İCİ MİNİMUM CIKARILAN KREDİ TUTARI 15.000 MAXİMUM TUTAR 100.000TL’DİR DAHA ALTI BİR TUTAR YADA ÜST CIKARILMAMAKTADIR. KREDİNİZİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 OZGUR BEYLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08…

     3. hamit diyor ki:

      görüşebiliriz 05533551317

     4. uğur diyor ki:

      Nasıl oluyor. 6000 tl ye ihtiyacım var. Cehennem414243@gmail.com

    7. mehmet diyor ki:

     kredilerinize hızlı çözüm ssk olup kredi kartı kullanmayanlar kredi kartı olup ssk olmayanlar ve emeklilere 150bin tl ye kadar kredi imkanı arayın görüşelim iletişim 0539 275 70 38

     1. OZGUR KUCUKKK diyor ki:

      MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 2 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜSTELİK TC KİMLİK NUMARANIZA KREDİNİZ TANIMLATILIR SİZ KİMLİGİNİZLE OLDUGUNUZ İLDEN KULLANIRSINIZ DOSYA MASRAF UCRETİ SADECE PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYON UCRETİ KREDİDEN SONRA TAHSİL EDİLİR BİZ BU İSİ GERCEKTEN YAPAN FİRMAYIZ BURDAKİ SAHTEKARLARA YEM OLMAMAK VE BİZİMLE CALISMAK İSTEYEN GERCEK MUSTERİLERE YARDIMCI OLMAKTAYIZ GEREKSİZ KİSİLER ARAMASINLAR BURDAKI SAHTEKARLAR GİBİ MAİLDEN ULASINDA DEMİYORUZ CEP TELEFONUMUZDAN 7 / 24 ARAYABİLİRSİNİZ BORCSUZ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ İSTANBUL ANKARA İZMİR HAFTA SONUDA KREDİ KULLANDIRIMI YAPİLMAKTADIR DİGER İLLER SADECE HAFTA İCİ MİNİMUM CIKARILAN KREDİ TUTARI 15.000 MAXİMUM TUTAR 100.000TL’DİR DAHA ALTI BİR TUTAR YADA ÜST CIKARILMAMAKTADIR. KREDİNİZİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 OZGUR BEYLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08.!

    8. OZGUR KUCUK diyor ki:

     MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 2 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜSTELİK TC KİMLİK NUMARANIZA KREDİNİZ TANIMLATILIR SİZ KİMLİGİNİZLE OLDUGUNUZ İLDEN KULLANIRSINIZ DOSYA MASRAF UCRETİ SADECE PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYON UCRETİ KREDİDEN SONRA TAHSİL EDİLİR BİZ BU İSİ GERCEKTEN YAPAN FİRMAYIZ BURDAKİ SAHTEKARLARA YEM OLMAMAK VE BİZİMLE CALISMAK İSTEYEN GERCEK MUSTERİLERE YARDIMCI OLMAKTAYIZ GEREKSİZ KİSİLER ARAMASINLAR BURDAKI SAHTEKARLAR GİBİ MAİLDEN ULASINDA DEMİYORUZ CEP TELEFONUMUZDAN 7 / 24 ARAYABİLİRSİNİZ BORCSUZ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ İSTANBUL ANKARA İZMİR HAFTA SONUDA KREDİ KULLANDIRIMI YAPİLMAKTADIR DİGER İLLER SADECE HAFTA İCİ MİNİMUM CIKARILAN KREDİ TUTARI 15.000 MAXİMUM TUTAR 100.000TL’DİR DAHA ALTI BİR TUTAR YADA ÜST CIKARILMAMAKTADIR. KREDİNİZİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 OZGUR BEYLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08 .

   2. Ece diyor ki:

    Acıl 25000 tl ıhtıyacım var bankalardan alamıyorum yardımcı olun

    1. serkan diyor ki:

     slm ben selim ben yardımcı olurum ama sadce bayanlara corumda yasıyorum 05439770096 05439770096

     1. hamza şahin diyor ki:

      seni adi şrfsz herıf serkan denyosu sana soyluyorum senın anan bacın yokmu sen nebıcımbı adamsın utanmaz arlanmaz zavallı ınsanlardan ne beklentın var ıllede bayana yardım edecekmiş adım bası yazmışın bıde utanmadan etsene su yardımı ne beklıon ağını ormus beklıon ama kımse senın pençene düşecek kadar aptal degıl cek arabanı yoksa kotu olucak

     2. zehra diyor ki:

      MERHABASELİM BEY BEN EV HANIMIYIM ORİFLAME DE DANIŞMAN OLARAK ÇALIŞIYORUM SADECE SATIŞ YAPARSAM KAZANCIM OLUYOR BANA ACİL 2000 TL LAZIM BANA LÜTFEN YARDIM EDERMİSİNİZ ÇOK ACİL ÇOK ZOR DURUMDAYIM

     3. TARIK KREDİ BANKASI diyor ki:

      ARKADAŞLAR BENDE KREDİ İŞİ YAPMAKTAYIM MİLLET GİBİ HERTÜRLÜ KREDİ ÇIKARTIRLI DEMİYORUM YASAL TAKİPTE OLANIN KREDİSİ ZATEN ÇIKMAZ Bİ İŞ YAPIYORSAK ADAM GİBİ YAPCAN MÜŞTERİNİN MEMNUNİYETİ BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİDİR BAZI SAHTEKARLAR VAR BAYANLARA SADECE KREDİ ÇIKARTIRILIR DİYENLER ÖNDEN PARA İSTEYENLER YASAL TAKİPTE OLANLARA KREDİ ÇIKARTILIR DİYENLERE SAKIN VE KESİNLİKLE İNANMAYIN DERİM BEN İSTANBUL BAĞCILARDAYIM EYER KREDİ İHTİYACIN VARSA BANA BİLGİLERİNİ MEİL AT TELEFONUNLA BİRLİKTE MUHAKAK DÖNERİM SANA BİLGİLERİN ŞUNLAR İSİM SOYİSİM TC D TARİHİN GÜN AY YIL OLARAK D YERİN BABA ADI CİLT NONU VE TELEFON NUMARANI tarkandddd@mynet.com a GÖNDER BAKALIM OLUR YANI VARSA ZATEN OLUR BİZ ÖLÜYÜ DİRİLTMİYORUZ BUNU BİLİN

    2. sedat diyor ki:

     Çok ihtiyacı olan 2 bayan arkadaşa 3000tl yardım etmeyi düşünüyorum..skype adres cicek_bahcesi@passport.com

     1. gül diyor ki:

      çok zor durumdayım sedat bey eyer yazdınızda samimiyseniz 05346950181 lütfen bana ulaşın ben borç istiyorum

     2. gamze diyor ki:

      merhaba .. öğrenciyim erciyes üv beden eğtimi bölümünde acil 3.000tl ye ihtiyacım var .. noter ,senet vs vs size ne güven veriyorsa yapabiliriz.. suan adana dayım yardımcı olacakalr … dimplee_01@hotmail.com mail atarsanaız cok sevinirm

     3. tülin diyor ki:

      benim bayramın 2. günü 1500 tl ye ihtiyacım var tlf numaram 0546 208 44 46 yardım edeceklerin aramasını bekliyorum geri ödemek şartıyla istiyorum lütfen yardım edin

     4. pinar diyor ki:

      Mrblar acil olarak 1500 tl ihtiyacım var yardımcı olabilecek varsa imkansizim_599@hotmail.com adresine mail atabilir.

     5. arzu diyor ki:

      eger gercekten samımıysenız gerı odeme sartıyla banada yardımcı olurmusunuz 5546585694 zor durumdayım cvp beklıyorum

     6. aysea diyor ki:

      Eger hala teklifiniz gecerliyse banada. yardim edermisiniz e postam ayse-bagdes@hotmail.comborc olaral ljtfe bi nborc olarak istiyorumn cvp yazin

     7. SULUN diyor ki:

      gercekten ihtiyacı olan ve madur olmuş birine yardımcı olmak isterim öğrenci döneminde bende sıkıntılar yaşadım….0531 015 015 20 27…..sulun@hotmail.com

     8. SULUN diyor ki:

      gerçekten yardımcı olacağım madur olmuş birinin elinden tutmak isterim…0531 015 20 27…sulun00000@hotmail.com

     9. kaan diyor ki:

      gercekten ihtiyaç sahibi birine yardımcı olmak ısterım bende öğrenci iken zorluk yaşadım…0531 015 20 27

     10. şahin diyor ki:

      gercekten zor durumda olan bırısıne yardımcı olmak ısterım bende öğrenci iken zorluklar yaşadım….0531 015 20 27

     11. meral diyor ki:

      mrb. evet çok acil ihtiyacım var 1750 tl. bir umut ol bana…

     12. TOLGA diyor ki:

      arkadaşlar eelam,

      görüyorum ki meydanı boş bıraktık bırakmamızla birlikde dolandırıcı sayısı kat kat fazlalaşmış eğer KREDİ İSTEYİP DE KREDİ ÇEKEMİYORSANIZ SIKINTILARINIZ VAR İSE EMEKLİLERDE DAHİL OLMAK ÜZERE KREDİ ÇELKMEK MÜMKÜN,BENİ TANIYANLAR TANIYOR UZUN ZAMANDIR YOKTUM SAYFADA TELEFON NUMARAMI SAPIKLARDAN DOLAYI DEĞİŞTİRDİM.
      YENİ NUMARAM 0533.400.62.03

      TOLGA

     13. TOLGA diyor ki:

      SLM ARKADASLAR GOSTERDIGINIZ ILGIDEN DOLAYI TESEKKUR EDERIM ELIMDEN GELENIN FAZLASINI YAPIYORUM EMIN OLUN BENI HERZAMAN ARIYA BILIRSINIZ SIZDEN RICAM GERCEKTEN IHTIYACI OLAN KISILER ARASIN ACIK TAKIPI OLANLAR ARAMASIN ACIK TAKIBI OLAN HIC KIMSE KREDI CEKEMEZ CEKTIRIM DIYEN DOLANDIRICIDIR EMIN OLUN BEN IS YAPMAYA CALISIORUM TUZAKLARDAN UZAK DURUN HERKESE TCNIZI VERIP SKORUNUZU DUSURTMEYIN BEN TOLGA 0533 400 62 03

     14. zehra diyor ki:

      BANA ACİL 2000 TL BORÇ VEREBİLECEK BİR ALLAHIN KULU VARMI MAYISIN SONUNDA FAİZİYLE GERİ ÖDİCEM YALVARIRIM YARDIM EDİN ÇOK ZOR DURUMDAYIM

     15. tolga diyor ki:

      Kredi Skorunuzu Arttıracak 5 Kritik Öneri

      Kredi skoru, bir kişinin kredi geçmişine ve çeşitli risk faktörlerine bakılarak oluşturulan bir puanlama sistemidir. Bu puanlama sistemi bankaların kredi başvurunuzda ilk olarak kontrol ettiği ve kredinin değerlendirilmesi açısından en önemli kriterdir. Kredi skorunuzu yükseltmek için başlıca yapmanız gereken ise mevcut ödemelerinizi düzenli ve zamanında yapmak. Kredi skorunuz düşük olsa dahi bazı bankaların bu konuda esnek davrandığını unutmamak ve uygun bankaya başvurmak kredi kullanma olasılığınızı yükseltiyor.Kredi skoru, bankaların kredi talebinize cevap verirken dikkate aldığı önemli bir kriterdir. Birçok kişi kredi skoru kavramını kredi başvurusu yapıp bankalardan onay alamayınca öğrenir. Sonra da geçmiş ödeme performansı ve kredi limitlerinin aslında kayıt altına alındığını ve bunun yeni alacağı krediyi etkilediğini anlar. Kredi başvurusu sırasında bu gibi sorunlar yaşamamanız için işte size 5 adıma kredi skorunuzu yükseltmenin püf noktaları :
      Takiplerinizi Kapatın : Yapmanız gereken ilk şey eğer varsa kredi takiplerinizi ve geciken ödemelerinizi kapatıp düzenli hale getirmek. Bankalar güncel kredi takibi olan kişilere kredi vermeye genellikle yanaşmıyor. Borçlarınızı tek bir yerde birleştirmeniz ve taksitlerinizi aylık olarak ödeyebileceğiniz seviyelere çekmeniz size yardımcı olacaktır.
      Kredi Geçmişinizi Araştırın ve Kullanmadığınız Hesapları Kapatın : Kullanmadığınız ancak hala aktif olan hesaplarınız olabilir. Bunların gözünüzden kaçan borçları kredi skorunuzu düşürebilir. Kredi geçmişinizdeki bu tür hesapları kapatın.
      “Daha Önce Kredi Kartı Kullanmadım, Skorum Yüksektir” Demeyin, Skorunuzu Kontrol Ettikten Sonra Başvuru Yapın : Kredi skoru kredi kullanım geçmişiniz ile alakalıdır. Eğer daha önce bankayla herhangi bir işleminiz olmadıysa skorunuz yüksek değil aksine düşüktür. Bunun için başvuru yapmadan önce mutlaka skorunuzu kontrol ettirin. Ardından düzenli ödemeler yapabileceğiniz bir kredi hesabı oluşturup skorunuzu yükseltin.
      Faturalarınızı Kredi Kartınızla Ödeyin : Skorunuzu yükseltmenin bir diğer yolu da faturalarınızı kredi kartınız ile ödemek. Düzenli ödemeler halinde gerçekleşen faturalar bankaların gözünde güvenilir bir müşteri haline gelmenizi sağlayacaktır.
      Sık Kredi Başvurları Yapmayın : Yaptığınız sık başvurular skorunuzu olumsuz etkiler. Red aldığınız bir başvurudan sonra başka bir bankaya hemen başvuru yapmanız skorunuzu düşürecek ve kredi kullanma ihtimalinizi azaltacaktır.

    3. sedat diyor ki:

     çok ihtiyacı olan 2 bayan arkadaşa 3000tl yardımda bulunmak istiyorum skype adres cicek_bahcesi@passport.com

    4. ALPER- diyor ki:

     Arkadaşlar telden arayın veya msj atın.istanbuldayım.

     1. mehmet diyor ki:

      Borclarimi kapatmak icin acil 50 000 tl ye ihtiyacim var aylik taksitler halinde oderim yardimci olursaniz cok iyi olur 0542 741 95 68

     2. yener coşkun diyor ki:

      alper kardesım 5331391685 telefon numaram aylık 3000 tl bodrom mevcut ancak bankanın bırıyle cok az mıktar olmasına ragmen benım borcumu varlık kurumuna satmıslar
      25000 tl ye ıhtıyacım var kredı alamıyorum sartlar ne olursa olsun acıl donmenızı beklıyorum

    5. metin diyor ki:

     banka kredisi çıkarılır 100tl komisyonla kara listede olsanız bile05395703899

     1. erkan diyor ki:

      arkadaşlar bu metin denilen şahıs tam bir dolandırıcıdır sakın kanmayın ben izmit baş savcılığına suç duyurusun da bulundum mübarek ramazanda orospular bile çalışmazken bu adamlar insanların günahına giriyorlar savcı zaten çete kurmak ve yönetmekten 30 sene alır dedi hayırlısı olsun……..

     2. mehmet diyor ki:

      metin ak denen dolandırıcı,erkan arkadaş geri çekti suç duyurusunu ama ben çekmicem senle hesabımı mahkemei kübraya bırakmıcam. 2 çocuğuna ve hanımına ne dicen merak ediyorum hapis cezası aldığında

     3. ömer diyor ki:

      bu metin şerefsizine inanmayın dolandırıcıdır kendisi

    6. murat diyor ki:

     slm bn selım corumdan sadece bayanlara yardımcı oluyorum para kunusunda allah rızsı ıcın 05439770096

     1. lara diyor ki:

      murat mış hadi ordan sapık arkadaşlar sakın innamayın buna 5 parasız direk yatmak teklif ediyor

     2. gündüzhev diyor ki:

      merhaba ; Nakit ihtiyaçlarınız uygun vade ve koşullarda sağlanmaktadır.

      nakitihtiyac@outlook.com

    7. sinan diyor ki:

     ıyı gunler bankalardan kredi çekemeyenler kredi gecikmesi kredi kartı gecikmesi yasal takibe düşenler icraalık olanlar skor puanı düşük olanlara uzun vadede kredi çekilir arayın

     0536 222 42 69

     1. ester diyor ki:

      bu adam benden 100 tl ön ödeme aldı , ve parayı ayarladığını söyleyip telefonunu kapattı. böyle insanlıktan çıkmış varlıklara mahal vermeyin , benden 100 lira,ondan bundan 100 lira derken insanların zor durumlarından istifa edip kendilerine rant sağlayan dolandırıcılardan biri bu.çok kişi ile görüştüm sakın sizden önceden para isteyenlere ne olursa olsun inanmayın, kredi çıkarcak adam ön ödeme istemez, paranızı çıkarsın payını sonra alsın.noter masrafı bahanelerine kanmayın, parayı yatırır ertesi gün kandırıldığınızı anlarsınız.100 lira ne ki demeyin , sorun kaybedilen bu küçük meblağ değil, bu gibi insanların bu dolandırıcılığı kendilerine meslek edinmiş olması ve ses çıkarılmadığı sürecede birsürü masum insanı kandırıp zor durumlarından korkusuzca istifade edecek olmaları. ben bu beyefendi hakkında savcılığa suç duyurusunde a bulunacağım . sessiz kalmak demek bu adamın başka bir numara ve başka bir rumuz ile tekrar insanları suiistimal etmeye devam etmesi demek. site adminlerinden rica ediyorum bu yorumu insanları bilinçlendirmek adına yayınlayın lütfen. bu dolandırıcıları siteden temizleyelim .

     2. ester diyor ki:

      kullandığı isim sinan , bana verdiği hesap numarası 666713- 544 kodlu garanti hesabı .telefonunu kapamış muhtemelen değiştirdi numarayı ,bendeki numarası 05362224269 kredi ver kurumunun çalışanı olduğunu ,avcılar, pendik ve ismini hatırlamadığım bir diğer yerde şubeleri olduğunu söyledi bana, kurumun adını bu şekilde kullandığı için ayrı bir suç daha işlemiş oluyor, bütün konuşmaları kayıtlı. burada insanlar bir şekilde maddi sıkıntılarına çalmadan ,çırpmadan ,ahlaksızlık yapmadan çözüm bulmaya çalışıyorlarken bu dolandırıcılar ise geçimlerini ,insanları kandırıp zor durumlarından istifade ederek sağlıyorlar ve eminim lüx içinde haketmedikleri para ile yaşıyorlar.

     3. mehmet diyor ki:

      ester hanım bılıp bılmeden ıftıra atmayın ben 30.000 ıcın dosya masraf ucretı odedım bır gun sonra kredımı cektım valla sızı baskasın dolandırmıs sınan beyın adını kullanarak

     4. hasan diyor ki:

      ester hanımefendı daha bu sabah sınan beyın aracılıgıyla 20 bın lıra cektım neden sızın 100 tl yı alıp telefonu kapatsınkı bence o ısın altında baska ıs vardır sınan dıye baska bırısı sızı aayıp kandırmıstır sınan beyı ben yuz yuze gordum konustuk kendısı fırma yetkılısı calısıyor bence yanılıyorsunuz

     5. mehmet diyor ki:

      ben nehnet sinan bey aracılıgıyla 30 bın tl cektım bılıp bılmeden ıftıra atmayın bence o baskaları dolandırmıstır sınan beyın adını verıyordur benden dosya masrafı ıstedı sonra evaklarımı ımzlayıp paramı cektım valla

     6. harun diyor ki:

      ben akın sınan bey sayesınde salı gunu 35 bın tl cektık sagolsun cok yarımcı oldu zor durumdan kurtardı sınan beye ıftıra atanlar ısı ıyıce arastırsın bence dolandıran baska bırısı ıyı gunler

     7. Kenan diyor ki:

      Bu yalancı dolandırıcılardan medet ummayın sınan denen adamdan

     8. İLKNURR diyor ki:

      Bu Sinan denen vatandaşın telefon numarası 0536 222 42 69 hatta Turkcell’de kayıtlı isim Özkan Şahintaş bankadaki hesap numarası Garanti Bankası Hadımköy Şubesi Şube Kodu 544 Hesap No: 6667173 .sakın inanmayın bu şahsa.RESMEN DOLANDIRICIDIRRRR….

     9. hatice diyor ki:

      bu siteden aldığım bir numara var nereye yorum yazacağımı bilmiyorum yanlış yere yazdıysam affedin benim görüştüğüm numara 0536 622 69 76 parayı aldı şimdi de telefonlara cevap vermiyor sakın inanmayın sadece boş umut ve vaaadler

     10. duru diyor ki:

      BURDA SİNAN TAKMA ADIYLA İLAN VEREN KİŞİ DOLANDIRICIDIR.0545 622 69 76 NOLU TELEFONLA İRTİBATA GEÇMEKTE VE SİZDEN DOSYA MASRAFI ADI ALTINDA PARA İSTEYİP SONRA SIRRA KADEM BASIYOR .EVRAKLARINIZI AVCILAR END.MESLEK YÜKSEK OKULUNA FAXLATIYOR OKULDAKİLERİN HABERİ BİLE YOK.KENDİSİ HAKINDA BU SABAH SAVCILIĞA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNULDU.!

     11. duru diyor ki:

      BU ŞAHIS BENİ DE DOLANDIRDI.AVCILAR END.MESLEK YÜKSEK OKULUNUN FAX NUMARASINI VERİYOR OKULDAKİLERİN HABERİ DAHİ ŞAHIS ORDA DEĞİL KİMSE TANIMIYOR MUHTEMELEN İSİM SAHTE SAVCILIĞA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNULDU

     12. hakan diyor ki:

      sinan senin allah belanı versin şerefsiz herif bayram arefesinde çocuğumun kıyafet parasını gönderdim inandım güvendim yada bir ümit dedim çünkü çok zor durumdaydım ama sen orospu çocuğu çıktın

     13. eda diyor ki:

      bu SİNAN DOĞAN denılen sahıs dolandırıcıdır sızden 200 tl on para ısteyıp bı dahada telefona bakmıyor.. allahından bul sınan piçi.. zehır zıkkım olsun o para sana o.. çocugu

     14. derya diyor ki:

      bu sinan dolandırıcının önde gidenidir. 200 tl isteyip dolandırır

     15. derya diyor ki:

      240 tl para istiyor bu sahtekara kanmayın sakın

     16. IŞIK diyor ki:

      Kredi talebi için görüşebilir miyiz

     17. OZGUR KUCUK diyor ki:

      MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 2 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜSTELİK TC KİMLİK NUMARANIZA KREDİNİZ TANIMLATILIR SİZ KİMLİGİNİZLE OLDUGUNUZ İLDEN KULLANIRSINIZ DOSYA MASRAF UCRETİ SADECE PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYON UCRETİ KREDİDEN SONRA TAHSİL EDİLİR BİZ BU İSİ GERCEKTEN YAPAN FİRMAYIZ BURDAKİ SAHTEKARLARA YEM OLMAMAK VE BİZİMLE CALISMAK İSTEYEN GERCEK MUSTERİLERE YARDIMCI OLMAKTAYIZ GEREKSİZ KİSİLER ARAMASINLAR BURDAKI SAHTEKARLAR GİBİ MAİLDEN ULASINDA DEMİYORUZ CEP TELEFONUMUZDAN 7 / 24 ARAYABİLİRSİNİZ BORCSUZ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ İSTANBUL ANKARA İZMİR HAFTA SONUDA KREDİ KULLANDIRIMI YAPİLMAKTADIR DİGER İLLER SADECE HAFTA İCİ MİNİMUM CIKARILAN KREDİ TUTARI 15.000 MAXİMUM TUTAR 300.000TL’DİR DAHA ALTI BİR TUTAR YADA ÜST CIKARILMAMAKTADIR. KREDİNİZİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 OZGUR BEYLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08 – 0543 441 94 08 :)) . – 0543 441 94 08

     18. OZGUR KUCUK diyor ki:

      MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 2 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜSTELİK TC KİMLİK NUMARANIZA KREDİNİZ TANIMLATILIR SİZ KİMLİGİNİZLE OLDUGUNUZ İLDEN KULLANIRSINIZ DOSYA MASRAF UCRETİ SADECE PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYON UCRETİ KREDİDEN SONRA TAHSİL EDİLİR BİZ BU İSİ GERCEKTEN YAPAN FİRMAYIZ BURDAKİ SAHTEKARLARA YEM OLMAMAK VE BİZİMLE CALISMAK İSTEYEN GERCEK MUSTERİLERE YARDIMCI OLMAKTAYIZ GEREKSİZ KİSİLER ARAMASINLAR BURDAKI SAHTEKARLAR GİBİ MAİLDEN ULASINDA DEMİYORUZ CEP TELEFONUMUZDAN 7 / 24 ARAYABİLİRSİNİZ BORCSUZ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ İSTANBUL ANKARA İZMİR HAFTA SONUDA KREDİ KULLANDIRIMI YAPİLMAKTADIR DİGER İLLER SADECE HAFTA İCİ MİNİMUM CIKARILAN KREDİ TUTARI 15.000 MAXİMUM TUTAR 300.000TL’DİR DAHA ALTI BİR TUTAR YADA ÜST CIKARILMAMAKTADIR. KREDİNİZİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 OZGUR BEYLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08 – 0543 441 94 08 :)) – 0543 441 94 08 . .

     19. OZGUR KUCUK diyor ki:

      MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 2 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜSTELİK TC KİMLİK NUMARANIZA KREDİNİZ TANIMLATILIR SİZ KİMLİGİNİZLE OLDUGUNUZ İLDEN KULLANIRSINIZ DOSYA MASRAF UCRETİ SADECE PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYON UCRETİ KREDİDEN SONRA TAHSİL EDİLİR BİZ BU İSİ GERCEKTEN YAPAN FİRMAYIZ BURDAKİ SAHTEKARLARA YEM OLMAMAK VE BİZİMLE CALISMAK İSTEYEN GERCEK MUSTERİLERE YARDIMCI OLMAKTAYIZ GEREKSİZ KİSİLER ARAMASINLAR BURDAKI SAHTEKARLAR GİBİ MAİLDEN ULASINDA DEMİYORUZ CEP TELEFONUMUZDAN 7 / 24 ARAYABİLİRSİNİZ BORCSUZ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ İSTANBUL ANKARA İZMİR HAFTA SONUDA KREDİ KULLANDIRIMI YAPİLMAKTADIR DİGER İLLER SADECE HAFTA İCİ MİNİMUM CIKARILAN KREDİ TUTARI 15.000 MAXİMUM TUTAR 300.000TL’DİR DAHA ALTI BİR TUTAR YADA ÜST CIKARILMAMAKTADIR. KREDİNİZİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 OZGUR BEYLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08 – 0543 441 94 08 :)) – 0543 441 94 08 – 0543 441 94 08

    8. sinan diyor ki:

     ıyı gunler arkadaşlar bankalardan kredi çekemeyenler kredi gecikmesi kredi kartı gecikmesi yasal takibe düşenler icraalık olanlar skor puanı düşük olanlara uzun vadede her türlü kredi çekilir yardımcı olunur

     0536 222 42 69

     1. h. y. diyor ki:

      sevgili admin yazdığım yorumu neden yayınlamıyorsunuz ben hissettiklerimi yazamayacakmıyım bu sitede ,küfür etmedim kimseyi dolandırmadım sadece nasıl dolandırıldığımı anlattım ve ALLAH’ın gazabına uğramasını gönülden istedim çok mu şey istedim, bu metin ak denen haysiyetsiz kimbilir burda başka hangi rumuzla insanların umutlarıyla oynuyor Allah’ından bulasıca tabi yüce rabbime inanıyorsa şayet inansaydı böyle şerefsizlikler yapıpta kul hakkının yüce rabbim katında en büyük günah olduğunu bilir bu günahı işlemekten korkardı ama elbet yaptıkları bi gün ayağına dolanacak lütfen yorumlarımı silmeyin yayınlayınki herkes bilsin neler olup bittiğini..

     2. Yasin Korkmaz diyor ki:

      Bu Sinan denen vatandaşın telefon numarası 0536 222 42 69 hatta Turkcell’de kayıtlı isim Özkan Şahintaş bankadaki hesap numarası Garanti Bankası Hadımköy Şubesi Şube Kodu 544 Hesap No: 6667173 buradaki arkadaşların da yazdığı gibi bu adamın sözüm ona yüzlerce TR çapında şubeleri varmış falan filan size kredi çıkartıyorlarmış ve bunu yaparken hiç ön ödeme almıyorlarmış. Kredi çıkıp hesaba geçerken mevcut kredinin içinden komisyonlarını alıyorlarmış falan filan sonra 1 saat sonra arayıp noter için 110.00 TL sizden para talep ediyor haliyle noter tasdik ücretleride aynı rakam olunca inanıyorsunuz. Para bu vatandaşın hesabına ulaşınca sizi arıyor ben size evrakları göndereğim falan filan diyip bir daha telefona dahi bakmıyor. Aman diyim kanmayın güzel arkadaşlar bunların ekmeğine yağ sürmeyin ve böyle bir durum ile karşılaşırsanız mutlaka savcılığa suç duyurusunda bulunun çünkü nufüs cuzdanınız kopyası bu adamların elinde oluyor bir şekilde. Birde bu adamın mail adresi gfb_sinanbaba@hotmail.com

     3. kaan diyor ki:

      ıcrelık olanlarada yardımcı oluormusunuz

     4. merhametsiz diyor ki:

      arkadaşlar bu adam benden 120 TL istedi bende dedimki 120 lira ne seni zengin eder ne beni fakir eder. valla öyle nasıl dolandırıyorlar insanları falan diyor sonra şirketin adını istedim krediver dedi. ben internet ve ağ sistemleri hakkında derin bilgilere sahip biri olarak verdiği adresi araştırdım öyle bir adres yok. bana telefon numarası verdi numarayı sorgulattım avcılar medicana hastanesinin fax numarası çakal bir de diyor ki öğleden sonra fax çalar. öğlene kadar numara vs. vermiyor zaten saat 12 yi geçince veriyor. ses kayıtları elimde var isteyen dolandırılan arkadaşlara ses kayıtlarını ve mesajları verebilirim. bunlarda adamlık diyeceğim ama o bile fazla insanlık namına birşey yok. allah hepimizin yardımcısı olsun

     5. TOLGA diyor ki:

      SLM ARKADASLAR GOSTERDIGINIZ ILGIDEN DOLAYI TESEKKUR EDERIM ELIMDEN GELENIN FAZLASINI YAPIYORUM EMIN OLUN BENI HERZAMAN ARIYA BILIRSINIZ SIZDEN RICAM GERCEKTEN IHTIYACI OLAN KISILER ARASIN ACIK TAKIPI OLANLAR ARAMASIN ACIK TAKIBI OLAN HIC KIMSE KREDI CEKEMEZ CEKTIRIM DIYEN DOLANDIRICIDIR EMIN OLUN BEN IS YAPMAYA CALISIORUM TUZAKLARDAN UZAK DURUN HERKESE TCNIZI VERIP SKORUNUZU DUSURTMEYIN BEN TOLGA 0533 400 62 03

     6. OZGUR KUCUK diyor ki:

      MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 2 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜSTELİK TC KİMLİK NUMARANIZA KREDİNİZ TANIMLATILIR SİZ KİMLİGİNİZLE OLDUGUNUZ İLDEN KULLANIRSINIZ DOSYA MASRAF UCRETİ SADECE PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYON UCRETİ KREDİDEN SONRA TAHSİL EDİLİR BİZ BU İSİ GERCEKTEN YAPAN FİRMAYIZ BURDAKİ SAHTEKARLARA YEM OLMAMAK VE BİZİMLE CALISMAK İSTEYEN GERCEK MUSTERİLERE YARDIMCI OLMAKTAYIZ GEREKSİZ KİSİLER ARAMASINLAR BURDAKI SAHTEKARLAR GİBİ MAİLDEN ULASINDA DEMİYORUZ CEP TELEFONUMUZDAN 7 / 24 ARAYABİLİRSİNİZ BORCSUZ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ İSTANBUL ANKARA İZMİR HAFTA SONUDA KREDİ KULLANDIRIMI YAPİLMAKTADIR DİGER İLLER SADECE HAFTA İCİ MİNİMUM CIKARILAN KREDİ TUTARI 15.000 MAXİMUM TUTAR 300.000TL’DİR DAHA ALTI BİR TUTAR YADA ÜST CIKARILMAMAKTADIR. KREDİNİZİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 OZGUR BEYLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08 – 0543 441 94 08 :))…………

    9. sinan diyor ki:

     iyi gunler bankalarla problemı olanlar kredı gecıkmesı kredı kartı gecıkmesı olanlar ıcraalık olanlar yasal takıpte olanlar skor puanı dusuk olanlar her turlu uzun vadede kredı cıkarılır Arayın

     0545 622 69 76

     1. emrah diyor ki:

      ARKADAŞLAR BU SİNEN DENEN ŞEREFSİZ DOLANDIRICIDIR BİR BAŞKA FORMDA DA HAMZA DİE YAZMIŞ İSMİNİ TELEFON NUMARASI AYNI AMA
      0545 622 69 76 SAKIN İTİBAR ETMEYİNİZ NOTER PARASI DİYOR BİLMEM NE DİYOR SAKIN HA UZAK DURUN BU OROSPU ÇOCUĞUNDAN

     2. emrah diyor ki:

      arkadaşlar bu sinan denen şerefsiz dolandırıcıdır beni dolandırdı noter masraf parası dierek para istedi gönderdim şimdide telefonları açmıyor savcılığa suç duyurusunda bulundum

     3. eenes diyor ki:

      sinan 0545 622 69 76 benı dolandıraamadın dımı serefsız adam bıde utanmadan dıyokı mahkemede gorusuruz bana hakaret ettın ulan karakolun onunden gecemıyosunuz serefsızler

     4. tolga diyor ki:

      ÖNEMLİİİİİİİİİİİİİİİİİİ MUTLAKA OKUYUNNNNNNNNNNNN

      Kredi Skorunuzu Arttıracak 5 Kritik Öneri

      Kredi skoru, bir kişinin kredi geçmişine ve çeşitli risk faktörlerine bakılarak oluşturulan bir puanlama sistemidir. Bu puanlama sistemi bankaların kredi başvurunuzda ilk olarak kontrol ettiği ve kredinin değerlendirilmesi açısından en önemli kriterdir. Kredi skorunuzu yükseltmek için başlıca yapmanız gereken ise mevcut ödemelerinizi düzenli ve zamanında yapmak. Kredi skorunuz düşük olsa dahi bazı bankaların bu konuda esnek davrandığını unutmamak ve uygun bankaya başvurmak kredi kullanma olasılığınızı yükseltiyor.Kredi skoru, bankaların kredi talebinize cevap verirken dikkate aldığı önemli bir kriterdir. Birçok kişi kredi skoru kavramını kredi başvurusu yapıp bankalardan onay alamayınca öğrenir. Sonra da geçmiş ödeme performansı ve kredi limitlerinin aslında kayıt altına alındığını ve bunun yeni alacağı krediyi etkilediğini anlar. Kredi başvurusu sırasında bu gibi sorunlar yaşamamanız için işte size 5 adıma kredi skorunuzu yükseltmenin püf noktaları :
      Takiplerinizi Kapatın : Yapmanız gereken ilk şey eğer varsa kredi takiplerinizi ve geciken ödemelerinizi kapatıp düzenli hale getirmek. Bankalar güncel kredi takibi olan kişilere kredi vermeye genellikle yanaşmıyor. Borçlarınızı tek bir yerde birleştirmeniz ve taksitlerinizi aylık olarak ödeyebileceğiniz seviyelere çekmeniz size yardımcı olacaktır.
      Kredi Geçmişinizi Araştırın ve Kullanmadığınız Hesapları Kapatın : Kullanmadığınız ancak hala aktif olan hesaplarınız olabilir. Bunların gözünüzden kaçan borçları kredi skorunuzu düşürebilir. Kredi geçmişinizdeki bu tür hesapları kapatın.
      “Daha Önce Kredi Kartı Kullanmadım, Skorum Yüksektir” Demeyin, Skorunuzu Kontrol Ettikten Sonra Başvuru Yapın : Kredi skoru kredi kullanım geçmişiniz ile alakalıdır. Eğer daha önce bankayla herhangi bir işleminiz olmadıysa skorunuz yüksek değil aksine düşüktür. Bunun için başvuru yapmadan önce mutlaka skorunuzu kontrol ettirin. Ardından düzenli ödemeler yapabileceğiniz bir kredi hesabı oluşturup skorunuzu yükseltin.
      Faturalarınızı Kredi Kartınızla Ödeyin : Skorunuzu yükseltmenin bir diğer yolu da faturalarınızı kredi kartınız ile ödemek. Düzenli ödemeler halinde gerçekleşen faturalar bankaların gözünde güvenilir bir müşteri haline gelmenizi sağlayacaktır.
      Sık Kredi Başvurları Yapmayın : Yaptığınız sık başvurular skorunuzu olumsuz etkiler. Red aldığınız bir başvurudan sonra başka bir bankaya hemen başvuru yapmanız skorunuzu düşürecek ve kredi kullanma ihtimalinizi azaltacaktır.

      TOLGA 0533 400 62 03

     5. gündüzhev diyor ki:

      merhaba ; Nakit ihtiyaçlarınız uygun vade ve koşullarda sağlanmaktadır.

      nakitihtiyac@outlook.com

    10. akın diyor ki:

     slm ilanınız geçerlimi hala

     1. ibrahim dost diyor ki:

      SELAM BEN IBRAHIM MERsinden tolga kardesim yardimlarin icin saol harbi gercek biri var onden para istemeden olumlu yada olumsuzu bildiren tek sensin.

    11. furkan diyor ki:

     çok acil 10.000 tlye ihtiyacım var senet faız onmlı degıl yardımcı olun

    12. hakan diyor ki:

     SENETLE BORÇ PARA VERİLİR.BANA ULAŞIN..0545 246 02 72

     1. oktay seçgin diyor ki:

      selam istanbulda ikamet ediyorum kamu dairesinde memurum 10000 tlye ihtiyacım var ulaşırsanız sevinirim aylık 1500 öderim oktay.secgin@ito.org.tr

     2. nihan diyor ki:

      Senetle 15000 e ihtiyacm var her turlu faiz komisyon kabulimdur lutfen yardmci olun euromet.nihan@hotmail.com

    13. tolga diyor ki:

     ARKADASLAR HERKESE MRB SSK SI OLUPTA BANKALARDA HIC ISI GUCU OLMAMIS HERKESE KREDI VE KREDI KARTINDA YARDIMCI OLUNUR DOLANDIRICILARA INANIP PARA VS YATIRMAYIN ARAYIN SAAT KAC OLURSA OLSUN YARDIMCI OLIYIM TOLGA BEN 0533 400 62 03

    14. ejder diyor ki:

     merhba facebook tan bana ulasın

    15. OZGUR KUCUKKK diyor ki:

     MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 2 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜSTELİK TC KİMLİK NUMARANIZA KREDİNİZ TANIMLATILIR SİZ KİMLİGİNİZLE OLDUGUNUZ İLDEN KULLANIRSINIZ DOSYA MASRAF UCRETİ SADECE PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYON UCRETİ KREDİDEN SONRA TAHSİL EDİLİR BİZ BU İSİ GERCEKTEN YAPAN FİRMAYIZ BURDAKİ SAHTEKARLARA YEM OLMAMAK VE BİZİMLE CALISMAK İSTEYEN GERCEK MUSTERİLERE YARDIMCI OLMAKTAYIZ GEREKSİZ KİSİLER ARAMASINLAR BURDAKI SAHTEKARLAR GİBİ MAİLDEN ULASINDA DEMİYORUZ CEP TELEFONUMUZDAN 7 / 24 ARAYABİLİRSİNİZ BORCSUZ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ İSTANBUL ANKARA İZMİR HAFTA SONUDA KREDİ KULLANDIRIMI YAPİLMAKTADIR DİGER İLLER SADECE HAFTA İCİ MİNİMUM CIKARILAN KREDİ TUTARI 15.000 MAXİMUM TUTAR 100.000TL’DİR DAHA ALTI BİR TUTAR YADA ÜST CIKARILMAMAKTADIR. KREDİNİZİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 OZGUR BEYLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08..!

    16. Murat diyor ki:

     Eve hangi şehirdensin.

    17. KREDİ BİR SAAT HESABINIZDA diyor ki:

     BANKALARA BİRİKMİŞ BORCUNUZU KAPATMAKMİ İSTİYORSUNUZ SSK SORUNUMU CEKIYORSUNUZ KARA LİSTEDEMİSİNİZ HER TÜRLÜ SORUNUNUZU BİR SAAT İCİNDE COZUP KREDİNİZİ BANKA HESABINIZA İSTEDİGİNİZ VADEDE AKTARIYORUZ BUNU NASILMI YAPIYORUZ ANLASMALİ OLDUGUMUZ BANKALARLA SAGLİYORUZ SİZİ GÜNLERCE BEKLETMİYORUZ ÜSTELİK TURKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN KREDİNİZ 1 SAAT İCİNDE HESABINIZA AKTARILIR CUMARTESİ PAZAR GÜNLERİDE DAHİL İSLEM DOSYA UCRETİ PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYONU KREDİDEN SONRA YÜZDE 5 ‘TİR VE COK DUSUK RAKAMDIR MİLLET GİBİ SİZLERDEN YÜZDE 20 25 KOMİSYONLAR İSTEMEMEKTEYİZ VE BU İSİ TÜRKİYEDE TEK YAPAN FİRMAYIZ GUVENİLİRİZ BİZE GUVENEN İNSANLARA YARDIMCI OLURUZ GUVENSİZ VE BOS İNSANLARA VAKİT AYIRMAYIZ DÜRÜST GÜVENİLİR KİSİLER ARASINLAR UFAK MEBLA CIKARTMIYORUZ SUBE ONAYLİ KREDİ OLACAGİ İCİN MİNİMUM 15.000 MAXİMUM 300.000TL YARDIMCI OLUNACAKTIR 500 TL LAZIM BİN TL LAZIM DİYE ARAYANLARIN TELEFON SURATINA KAPANICAKTIR BİZE DÜRÜST MUSTERİ LAZIM BOS MUSTERİ DEGİL İYİ GÜNLER KREDİYİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 ÖZGÜR BEY İLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08 …!!

    18. OZGUR KUCUK diyor ki:

     MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 2 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜSTELİK TC KİMLİK NUMARANIZA KREDİNİZ TANIMLATILIR SİZ KİMLİGİNİZLE OLDUGUNUZ İLDEN KULLANIRSINIZ DOSYA MASRAF UCRETİ SADECE PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYON UCRETİ KREDİDEN SONRA TAHSİL EDİLİR BİZ BU İSİ GERCEKTEN YAPAN FİRMAYIZ BURDAKİ SAHTEKARLARA YEM OLMAMAK VE BİZİMLE CALISMAK İSTEYEN GERCEK MUSTERİLERE YARDIMCI OLMAKTAYIZ GEREKSİZ KİSİLER ARAMASINLAR BURDAKI SAHTEKARLAR GİBİ MAİLDEN ULASINDA DEMİYORUZ CEP TELEFONUMUZDAN 7 / 24 ARAYABİLİRSİNİZ BORCSUZ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ İSTANBUL ANKARA İZMİR HAFTA SONUDA KREDİ KULLANDIRIMI YAPİLMAKTADIR DİGER İLLER SADECE HAFTA İCİ MİNİMUM CIKARILAN KREDİ TUTARI 15.000 MAXİMUM TUTAR 300.000TL’DİR DAHA ALTI BİR TUTAR YADA ÜST CIKARILMAMAKTADIR. KREDİNİZİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 OZGUR BEYLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08 – 0543 441 94 08 . . !

   3. yasemin diyor ki:

    benimde 1000 tl gbi bi miktara ihtiyacım var öğrenciyim.acil lazım kredi alabilirsem iyi olur.24 ay taksitle ödeyebilirim.

    1. ali diyor ki:

     ıyı gunler mrb bem para karsılıgı 20000 bınlıra karsılıgı kefıl arıyorum ılgılenırsenız bu cp no 0506 993 64 74

     1. MURAT diyor ki:

      meraba ali bey kefil buldunuzmu eger bulamadıysanız arayın konuşalım benimde acil paraya ihtiyacım var devlet memuruyum kredi çekemiyorum ararsanız konuşuruz ve yardımcı olurum 0543 408 82 93

     2. OZGUR KUCUK diyor ki:

      MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 2 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜSTELİK TC KİMLİK NUMARANIZA KREDİNİZ TANIMLATILIR SİZ KİMLİGİNİZLE OLDUGUNUZ İLDEN KULLANIRSINIZ DOSYA MASRAF UCRETİ SADECE PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYON UCRETİ KREDİDEN SONRA TAHSİL EDİLİR BİZ BU İSİ GERCEKTEN YAPAN FİRMAYIZ BURDAKİ SAHTEKARLARA YEM OLMAMAK VE BİZİMLE CALISMAK İSTEYEN GERCEK MUSTERİLERE YARDIMCI OLMAKTAYIZ GEREKSİZ KİSİLER ARAMASINLAR BURDAKI SAHTEKARLAR GİBİ MAİLDEN ULASINDA DEMİYORUZ CEP TELEFONUMUZDAN 7 / 24 ARAYABİLİRSİNİZ BORCSUZ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ İSTANBUL ANKARA İZMİR HAFTA SONUDA KREDİ KULLANDIRIMI YAPİLMAKTADIR DİGER İLLER SADECE HAFTA İCİ MİNİMUM CIKARILAN KREDİ TUTARI 15.000 MAXİMUM TUTAR 300.000TL’DİR DAHA ALTI BİR TUTAR YADA ÜST CIKARILMAMAKTADIR. KREDİNİZİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 OZGUR BEYLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08 – 0543 441 94 08 !…!

    2. yardım ankara diyor ki:

     slm yasemın sana yardım eden oldumu cok açıl benımde 1000 lıraya ıhtıyacım varda cevap yazarsan cok sevınırım semranehir@hotmail.com

     1. TOLGA diyor ki:

      arkadaşlar eelam,

      görüyorum ki meydanı boş bıraktık bırakmamızla birlikde dolandırıcı sayısı kat kat fazlalaşmış eğer KREDİ İSTEYİP DE KREDİ ÇEKEMİYORSANIZ SIKINTILARINIZ VAR İSE EMEKLİLERDE DAHİL OLMAK ÜZERE KREDİ ÇELKMEK MÜMKÜN,BENİ TANIYANLAR TANIYOR UZUN ZAMANDIR YOKTUM SAYFADA TELEFON NUMARAMI SAPIKLARDAN DOLAYI DEĞİŞTİRDİM.
      YENİ NUMARAM 0533.400.62.03

      TOLGA

     2. OZGUR KUCUK diyor ki:

      MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 2 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜSTELİK TC KİMLİK NUMARANIZA KREDİNİZ TANIMLATILIR SİZ KİMLİGİNİZLE OLDUGUNUZ İLDEN KULLANIRSINIZ DOSYA MASRAF UCRETİ SADECE PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYON UCRETİ KREDİDEN SONRA TAHSİL EDİLİR BİZ BU İSİ GERCEKTEN YAPAN FİRMAYIZ BURDAKİ SAHTEKARLARA YEM OLMAMAK VE BİZİMLE CALISMAK İSTEYEN GERCEK MUSTERİLERE YARDIMCI OLMAKTAYIZ GEREKSİZ KİSİLER ARAMASINLAR BURDAKI SAHTEKARLAR GİBİ MAİLDEN ULASINDA DEMİYORUZ CEP TELEFONUMUZDAN 7 / 24 ARAYABİLİRSİNİZ BORCSUZ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ İSTANBUL ANKARA İZMİR HAFTA SONUDA KREDİ KULLANDIRIMI YAPİLMAKTADIR DİGER İLLER SADECE HAFTA İCİ MİNİMUM CIKARILAN KREDİ TUTARI 15.000 MAXİMUM TUTAR 300.000TL’DİR DAHA ALTI BİR TUTAR YADA ÜST CIKARILMAMAKTADIR. KREDİNİZİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 OZGUR BEYLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08 – 0543 441 94 08 .).

    3. metin diyor ki:

     banka kredisi çıkarılır 100tl komisyonla kara listede olsanız bile05395703899

     1. metin kamu diyor ki:

      metin bey arayın konuşalım veya çağrı atın

     2. eray safak diyor ki:

      Metin bey yardımcı olabilirmisiniz 20.000 liraya ihtiyacım var kara listeye düştüm.

     3. nihal diyor ki:

      metin bey 10 bin tlye ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz acil 05428214285 bankada kara listedeyim lütfen yardım edin

     4. zek diyor ki:

      Slm metni bey kara lıstedeyım bana 40,bintle çıkar yüzde :20sisenın söz cebımde bu ararsan sevınırımcep:0539.387.48.66 görüşmek üzere.

     5. Günay ÇELİK diyor ki:

      ulan metin denen iblis senin duan yapıldı.

     6. özgür pesen diyor ki:

      slm metin bey kolay gelsin güvenlik görevlisiyi acil 3000 tl ihtiyacım var size ulaşamıyorum beni arasaniz çok sevinirim
      05426061267
      ,iyi günler ceb bekliyorum

     7. OZGUR KUCUKKK diyor ki:

      MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 2 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜSTELİK TC KİMLİK NUMARANIZA KREDİNİZ TANIMLATILIR SİZ KİMLİGİNİZLE OLDUGUNUZ İLDEN KULLANIRSINIZ DOSYA MASRAF UCRETİ SADECE PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYON UCRETİ KREDİDEN SONRA TAHSİL EDİLİR BİZ BU İSİ GERCEKTEN YAPAN FİRMAYIZ BURDAKİ SAHTEKARLARA YEM OLMAMAK VE BİZİMLE CALISMAK İSTEYEN GERCEK MUSTERİLERE YARDIMCI OLMAKTAYIZ GEREKSİZ KİSİLER ARAMASINLAR BURDAKI SAHTEKARLAR GİBİ MAİLDEN ULASINDA DEMİYORUZ CEP TELEFONUMUZDAN 7 / 24 ARAYABİLİRSİNİZ BORCSUZ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ İSTANBUL ANKARA İZMİR HAFTA SONUDA KREDİ KULLANDIRIMI YAPİLMAKTADIR DİGER İLLER SADECE HAFTA İCİ MİNİMUM CIKARILAN KREDİ TUTARI 15.000 MAXİMUM TUTAR 100.000TL’DİR DAHA ALTI BİR TUTAR YADA ÜST CIKARILMAMAKTADIR. KREDİNİZİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 OZGUR BEYLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08….!

    4. akın diyor ki:

     eğer hala çözemediyseniz yardımcı olabilirim bana ulaşın

     1. Gup diyor ki:

      Banada yardımcı olabilir misiniz ?

     2. Cup diyor ki:

      Akın bey banada yardımcı olabilir misiniz?

     3. suzan diyor ki:

      bana yardımcı olurmusunuz akın bey çok acil olarak 0554 683 24 82

     4. zehra diyor ki:

      BANA ACİL 2000 TL LAZIM MAYISIN SONUNDA FAİZİYLE ÖDİCEM SÖZÜM SÖZDÜR YALVARIRIM BANA YARDIM EDİN ÇOK ZOR DUURUMDAYIM 05068884148

     5. tolga diyor ki:

      ARKADASLAR HERKESE MRB SSK SI OLUPTA BANKALARDA HIC ISI GUCU OLMAMIS HERKESE KREDI VE KREDI KARTINDA YARDIMCI OLUNUR DOLANDIRICILARA INANIP PARA VS YATIRMAYIN ARAYIN SAAT KAC OLURSA OLSUN YARDIMCI OLIYIM TOLGA BEN 0533 400 62 03

     6. gündüzhev diyor ki:

      merhaba ; Nakit ihtiyaçlarınız uygun vade ve koşullarda sağlanmaktadır.

      nakitihtiyac@outlook.com

     7. OZGUR KUCUK diyor ki:

      MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 2 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜSTELİK TC KİMLİK NUMARANIZA KREDİNİZ TANIMLATILIR SİZ KİMLİGİNİZLE OLDUGUNUZ İLDEN KULLANIRSINIZ DOSYA MASRAF UCRETİ SADECE PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYON UCRETİ KREDİDEN SONRA TAHSİL EDİLİR BİZ BU İSİ GERCEKTEN YAPAN FİRMAYIZ BURDAKİ SAHTEKARLARA YEM OLMAMAK VE BİZİMLE CALISMAK İSTEYEN GERCEK MUSTERİLERE YARDIMCI OLMAKTAYIZ GEREKSİZ KİSİLER ARAMASINLAR BURDAKI SAHTEKARLAR GİBİ MAİLDEN ULASINDA DEMİYORUZ CEP TELEFONUMUZDAN 7 / 24 ARAYABİLİRSİNİZ BORCSUZ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ İSTANBUL ANKARA İZMİR HAFTA SONUDA KREDİ KULLANDIRIMI YAPİLMAKTADIR DİGER İLLER SADECE HAFTA İCİ MİNİMUM CIKARILAN KREDİ TUTARI 15.000 MAXİMUM TUTAR 300.000TL’DİR DAHA ALTI BİR TUTAR YADA ÜST CIKARILMAMAKTADIR. KREDİNİZİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 OZGUR BEYLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08 – 0543 441 94 08 . . . . . . .

    5. kaan diyor ki:

     yardım edebilirim. belkide burs şeklinde schmith_ngc@hotmail.com

     1. okan çiğner diyor ki:

      elazığ fırat üniversitesinde öğrenciyim burs verebilirseniz çok sevinirim ve size ömür boyu minnettar kalırım sağolun

     2. OZGUR KUCUKKK diyor ki:

      MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 2 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜSTELİK TC KİMLİK NUMARANIZA KREDİNİZ TANIMLATILIR SİZ KİMLİGİNİZLE OLDUGUNUZ İLDEN KULLANIRSINIZ DOSYA MASRAF UCRETİ SADECE PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYON UCRETİ KREDİDEN SONRA TAHSİL EDİLİR BİZ BU İSİ GERCEKTEN YAPAN FİRMAYIZ BURDAKİ SAHTEKARLARA YEM OLMAMAK VE BİZİMLE CALISMAK İSTEYEN GERCEK MUSTERİLERE YARDIMCI OLMAKTAYIZ GEREKSİZ KİSİLER ARAMASINLAR BURDAKI SAHTEKARLAR GİBİ MAİLDEN ULASINDA DEMİYORUZ CEP TELEFONUMUZDAN 7 / 24 ARAYABİLİRSİNİZ BORCSUZ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ İSTANBUL ANKARA İZMİR HAFTA SONUDA KREDİ KULLANDIRIMI YAPİLMAKTADIR DİGER İLLER SADECE HAFTA İCİ MİNİMUM CIKARILAN KREDİ TUTARI 15.000 MAXİMUM TUTAR 100.000TL’DİR DAHA ALTI BİR TUTAR YADA ÜST CIKARILMAMAKTADIR. KREDİNİZİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 OZGUR BEYLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08…!!!!

    6. kaan diyor ki:

     mrb probleminizi çözdünüz mü acaba?

     1. Gup diyor ki:

      Mail attım size ama dönmediniz

     2. OZGUR KUCUKKK diyor ki:

      MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 2 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜSTELİK TC KİMLİK NUMARANIZA KREDİNİZ TANIMLATILIR SİZ KİMLİGİNİZLE OLDUGUNUZ İLDEN KULLANIRSINIZ DOSYA MASRAF UCRETİ SADECE PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYON UCRETİ KREDİDEN SONRA TAHSİL EDİLİR BİZ BU İSİ GERCEKTEN YAPAN FİRMAYIZ BURDAKİ SAHTEKARLARA YEM OLMAMAK VE BİZİMLE CALISMAK İSTEYEN GERCEK MUSTERİLERE YARDIMCI OLMAKTAYIZ GEREKSİZ KİSİLER ARAMASINLAR BURDAKI SAHTEKARLAR GİBİ MAİLDEN ULASINDA DEMİYORUZ CEP TELEFONUMUZDAN 7 / 24 ARAYABİLİRSİNİZ BORCSUZ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ İSTANBUL ANKARA İZMİR HAFTA SONUDA KREDİ KULLANDIRIMI YAPİLMAKTADIR DİGER İLLER SADECE HAFTA İCİ MİNİMUM CIKARILAN KREDİ TUTARI 15.000 MAXİMUM TUTAR 100.000TL’DİR DAHA ALTI BİR TUTAR YADA ÜST CIKARILMAMAKTADIR. KREDİNİZİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 OZGUR BEYLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08.!!!!!

    7. atakan diyor ki:

     merhaba İSTANBUL beylikdüzünde oturmaktayım Yardımcı Olmak İsterim Yakın İseniz.

     atakan112@hotmail.com

     1. nuray diyor ki:

      benı arayabılırmısınız bende beylık düzünde oturuyorum05312645953

     2. zehra diyor ki:

      MERHABA ATAKAN BEY SADECE İSTANBULDA OTURANLARAMI YARDIM EDİYORSUNUZ BEN MERSİNDE OTURUYORUM

     3. OZGUR KUCUKKK diyor ki:

      MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 2 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜSTELİK TC KİMLİK NUMARANIZA KREDİNİZ TANIMLATILIR SİZ KİMLİGİNİZLE OLDUGUNUZ İLDEN KULLANIRSINIZ DOSYA MASRAF UCRETİ SADECE PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYON UCRETİ KREDİDEN SONRA TAHSİL EDİLİR BİZ BU İSİ GERCEKTEN YAPAN FİRMAYIZ BURDAKİ SAHTEKARLARA YEM OLMAMAK VE BİZİMLE CALISMAK İSTEYEN GERCEK MUSTERİLERE YARDIMCI OLMAKTAYIZ GEREKSİZ KİSİLER ARAMASINLAR BURDAKI SAHTEKARLAR GİBİ MAİLDEN ULASINDA DEMİYORUZ CEP TELEFONUMUZDAN 7 / 24 ARAYABİLİRSİNİZ BORCSUZ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ İSTANBUL ANKARA İZMİR HAFTA SONUDA KREDİ KULLANDIRIMI YAPİLMAKTADIR DİGER İLLER SADECE HAFTA İCİ MİNİMUM CIKARILAN KREDİ TUTARI 15.000 MAXİMUM TUTAR 100.000TL’DİR DAHA ALTI BİR TUTAR YADA ÜST CIKARILMAMAKTADIR. KREDİNİZİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 OZGUR BEYLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08!!!

     4. zeki diyor ki:

      merhb atakan by avcılardayım oparaya ihtyacım var

    8. polat diyor ki:

     533 643 10 08 numaradan beni ararsaniz size yardimci olabilirim.

     1. OZGUR KUCUK diyor ki:

      MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 2 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜSTELİK TC KİMLİK NUMARANIZA KREDİNİZ TANIMLATILIR SİZ KİMLİGİNİZLE OLDUGUNUZ İLDEN KULLANIRSINIZ DOSYA MASRAF UCRETİ SADECE PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYON UCRETİ KREDİDEN SONRA TAHSİL EDİLİR BİZ BU İSİ GERCEKTEN YAPAN FİRMAYIZ BURDAKİ SAHTEKARLARA YEM OLMAMAK VE BİZİMLE CALISMAK İSTEYEN GERCEK MUSTERİLERE YARDIMCI OLMAKTAYIZ GEREKSİZ KİSİLER ARAMASINLAR BURDAKI SAHTEKARLAR GİBİ MAİLDEN ULASINDA DEMİYORUZ CEP TELEFONUMUZDAN 7 / 24 ARAYABİLİRSİNİZ BORCSUZ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ İSTANBUL ANKARA İZMİR HAFTA SONUDA KREDİ KULLANDIRIMI YAPİLMAKTADIR DİGER İLLER SADECE HAFTA İCİ MİNİMUM CIKARILAN KREDİ TUTARI 15.000 MAXİMUM TUTAR 300.000TL’DİR DAHA ALTI BİR TUTAR YADA ÜST CIKARILMAMAKTADIR. KREDİNİZİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 OZGUR BEYLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08 – 0543 441 94 08 . . . !

    9. akın diyor ki:

     ilanınız hala geçerlimi..umarım sıkıntınz geçmştr

     1. OZGUR KUCUK diyor ki:

      MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 2 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜSTELİK TC KİMLİK NUMARANIZA KREDİNİZ TANIMLATILIR SİZ KİMLİGİNİZLE OLDUGUNUZ İLDEN KULLANIRSINIZ DOSYA MASRAF UCRETİ SADECE PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYON UCRETİ KREDİDEN SONRA TAHSİL EDİLİR BİZ BU İSİ GERCEKTEN YAPAN FİRMAYIZ BURDAKİ SAHTEKARLARA YEM OLMAMAK VE BİZİMLE CALISMAK İSTEYEN GERCEK MUSTERİLERE YARDIMCI OLMAKTAYIZ GEREKSİZ KİSİLER ARAMASINLAR BURDAKI SAHTEKARLAR GİBİ MAİLDEN ULASINDA DEMİYORUZ CEP TELEFONUMUZDAN 7 / 24 ARAYABİLİRSİNİZ BORCSUZ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ İSTANBUL ANKARA İZMİR HAFTA SONUDA KREDİ KULLANDIRIMI YAPİLMAKTADIR DİGER İLLER SADECE HAFTA İCİ MİNİMUM CIKARILAN KREDİ TUTARI 15.000 MAXİMUM TUTAR 300.000TL’DİR DAHA ALTI BİR TUTAR YADA ÜST CIKARILMAMAKTADIR. KREDİNİZİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 OZGUR BEYLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08 – 0543 441 94 08 !.!

    10. umut diyor ki:

     merhaba yasemın hanım,

     Maddi sorununuz ve sıkıntınız halen devam edıyor mu acaba???
     Eğer edıyorsa detayları konusmak ve sıkıntınızı couzme kavusturabılmek ıcın maıl atmanız yeterlı umut.aydinnn@hotmail.com

     1. zehra diyor ki:

      MERHABA UMUT BEY BENİM ACİL 2000 TL YE İHTİYACIM VAR BANADA YARDIM EDERMİSİNİZ LÜTFEN FAİZİYLE GERİ ÖDİCEM 05068884148 BANA DÖNERSENİZ SEVİNİRİM

     2. zeki diyor ki:

      merhb umut yarıdmcı olurmsn

     3. nihan diyor ki:

      Benmde cok acil nakite ihtiyacm var yardmci olirsaniz geriye iki katini oderim

    11. selım diyor ki:

     slm bn
     sadece bayanlara yardımcı oluyorum borc para verıyorum 05453890591

     1. OZGUR KUCUK diyor ki:

      MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 2 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜSTELİK TC KİMLİK NUMARANIZA KREDİNİZ TANIMLATILIR SİZ KİMLİGİNİZLE OLDUGUNUZ İLDEN KULLANIRSINIZ DOSYA MASRAF UCRETİ SADECE PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYON UCRETİ KREDİDEN SONRA TAHSİL EDİLİR BİZ BU İSİ GERCEKTEN YAPAN FİRMAYIZ BURDAKİ SAHTEKARLARA YEM OLMAMAK VE BİZİMLE CALISMAK İSTEYEN GERCEK MUSTERİLERE YARDIMCI OLMAKTAYIZ GEREKSİZ KİSİLER ARAMASINLAR BURDAKI SAHTEKARLAR GİBİ MAİLDEN ULASINDA DEMİYORUZ CEP TELEFONUMUZDAN 7 / 24 ARAYABİLİRSİNİZ BORCSUZ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ İSTANBUL ANKARA İZMİR HAFTA SONUDA KREDİ KULLANDIRIMI YAPİLMAKTADIR DİGER İLLER SADECE HAFTA İCİ MİNİMUM CIKARILAN KREDİ TUTARI 15.000 MAXİMUM TUTAR 300.000TL’DİR DAHA ALTI BİR TUTAR YADA ÜST CIKARILMAMAKTADIR. KREDİNİZİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 OZGUR BEYLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08 – 0543 441 94 08 ! ! !

    12. hüseyin diyor ki:

     yasemin hanım ankarada oturuyorsanız size yardımcı ola bilirim

     1. OZGUR KUCUK diyor ki:

      MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 2 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜSTELİK TC KİMLİK NUMARANIZA KREDİNİZ TANIMLATILIR SİZ KİMLİGİNİZLE OLDUGUNUZ İLDEN KULLANIRSINIZ DOSYA MASRAF UCRETİ SADECE PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYON UCRETİ KREDİDEN SONRA TAHSİL EDİLİR BİZ BU İSİ GERCEKTEN YAPAN FİRMAYIZ BURDAKİ SAHTEKARLARA YEM OLMAMAK VE BİZİMLE CALISMAK İSTEYEN GERCEK MUSTERİLERE YARDIMCI OLMAKTAYIZ GEREKSİZ KİSİLER ARAMASINLAR BURDAKI SAHTEKARLAR GİBİ MAİLDEN ULASINDA DEMİYORUZ CEP TELEFONUMUZDAN 7 / 24 ARAYABİLİRSİNİZ BORCSUZ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ İSTANBUL ANKARA İZMİR HAFTA SONUDA KREDİ KULLANDIRIMI YAPİLMAKTADIR DİGER İLLER SADECE HAFTA İCİ MİNİMUM CIKARILAN KREDİ TUTARI 15.000 MAXİMUM TUTAR 300.000TL’DİR DAHA ALTI BİR TUTAR YADA ÜST CIKARILMAMAKTADIR. KREDİNİZİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 OZGUR BEYLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08 – 0543 441 94 08 ! ! ! ! !

    13. ejder diyor ki:

     bana facebook tan ulaşabılırsınız yardımcı olurum

     1. OZGUR KUCUK diyor ki:

      MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 2 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜSTELİK TC KİMLİK NUMARANIZA KREDİNİZ TANIMLATILIR SİZ KİMLİGİNİZLE OLDUGUNUZ İLDEN KULLANIRSINIZ DOSYA MASRAF UCRETİ SADECE PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYON UCRETİ KREDİDEN SONRA TAHSİL EDİLİR BİZ BU İSİ GERCEKTEN YAPAN FİRMAYIZ BURDAKİ SAHTEKARLARA YEM OLMAMAK VE BİZİMLE CALISMAK İSTEYEN GERCEK MUSTERİLERE YARDIMCI OLMAKTAYIZ GEREKSİZ KİSİLER ARAMASINLAR BURDAKI SAHTEKARLAR GİBİ MAİLDEN ULASINDA DEMİYORUZ CEP TELEFONUMUZDAN 7 / 24 ARAYABİLİRSİNİZ BORCSUZ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ İSTANBUL ANKARA İZMİR HAFTA SONUDA KREDİ KULLANDIRIMI YAPİLMAKTADIR DİGER İLLER SADECE HAFTA İCİ MİNİMUM CIKARILAN KREDİ TUTARI 15.000 MAXİMUM TUTAR 300.000TL’DİR DAHA ALTI BİR TUTAR YADA ÜST CIKARILMAMAKTADIR. KREDİNİZİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 OZGUR BEYLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08 – 0543 441 94 08 ! ! ! !

    14. Murat diyor ki:

     Slm yasemin mailime yaz yardımcı olurum. ottomanx79@gmail.com

    15. KREDİ BİR SAAT HESABINIZDA diyor ki:

     BANKALARA BİRİKMİŞ BORCUNUZU KAPATMAKMİ İSTİYORSUNUZ SSK SORUNUMU CEKIYORSUNUZ KARA LİSTEDEMİSİNİZ HER TÜRLÜ SORUNUNUZU BİR SAAT İCİNDE COZUP KREDİNİZİ BANKA HESABINIZA İSTEDİGİNİZ VADEDE AKTARIYORUZ BUNU NASILMI YAPIYORUZ ANLASMALİ OLDUGUMUZ BANKALARLA SAGLİYORUZ SİZİ GÜNLERCE BEKLETMİYORUZ ÜSTELİK TURKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN KREDİNİZ 1 SAAT İCİNDE HESABINIZA AKTARILIR CUMARTESİ PAZAR GÜNLERİDE DAHİL İSLEM DOSYA UCRETİ PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYONU KREDİDEN SONRA YÜZDE 5 ‘TİR VE COK DUSUK RAKAMDIR MİLLET GİBİ SİZLERDEN YÜZDE 20 25 KOMİSYONLAR İSTEMEMEKTEYİZ VE BU İSİ TÜRKİYEDE TEK YAPAN FİRMAYIZ GUVENİLİRİZ BİZE GUVENEN İNSANLARA YARDIMCI OLURUZ GUVENSİZ VE BOS İNSANLARA VAKİT AYIRMAYIZ DÜRÜST GÜVENİLİR KİSİLER ARASINLAR UFAK MEBLA CIKARTMIYORUZ SUBE ONAYLİ KREDİ OLACAGİ İCİN MİNİMUM 15.000 MAXİMUM 300.000TL YARDIMCI OLUNACAKTIR 500 TL LAZIM BİN TL LAZIM DİYE ARAYANLARIN TELEFON SURATINA KAPANICAKTIR BİZE DÜRÜST MUSTERİ LAZIM BOS MUSTERİ DEGİL İYİ GÜNLER KREDİYİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 ÖZGÜR BEY İLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08 …!!!

   4. aslı diyor ki:

    acil 30000 tl ye ihtiyacım var. 5 ay içinde tamami ile kapatıcam.

    1. sinan diyor ki:

     ıyı gunler bankalardan kredi çekemeyenler kredi gecikmesi kredi kartı gecikmesi yasal takibe düşenler icraalık olanlar skor puanı düşük olanlara uzun vadede her türlü kredi çekilir

     0536 222 42 69

     1. ester diyor ki:

      Sinan beyle daha önce çalışma yapan oldu mu, ön ödemeyi yatıran oldu mu acaba?

     2. mehmet diyor ki:

      ester hanım ben sınan beyle calıstım 30 tl ıcın bankalarla problemım olduug ıcın 270 tl dosya masrafı ıstedı ytırdım ertesı gun paramı hesabıma yatırdılar fırmadan bence sızı sınan beyın ısmını kullanan baska bırı aramıstır bence ıftıra atmayın

     3. mehmet diyor ki:

      pardon 30.000 tl ve bı gun somra cektım

     4. özgür pesen diyor ki:

      sinan bey size ulaşamıyorum benimde çok acil paraya ihtiyacım var
      bana ulaşabilirseniz çok savinirim
      05426061267

     5. Tugce diyor ki:

      Sinan bey bankadan icraligim 20000 tl kredi cikirin 2000 lira sizin olsun eskisehirde yasiyorum cok acil numaram 5515510253

     6. emrah diyor ki:

      ARKADAŞLAR BU SİNEN DENEN ŞEREFSİZ DOLANDIRICIDIR BİR BAŞKA FORMDA DA HAMZA DİE YAZMIŞ İSMİNİ TELEFON NUMARASI AYNI AMA
      0545 622 69 76 SAKIN İTİBAR ETMEYİNİZ NOTER PARASI DİYOR BİLMEM NE DİYOR SAKIN HA DÜŞMEYİN TUZAĞA BİLGİLERİNİ VEREYİM BEN SAVCILIĞA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDUM
      SİNAN DOĞAN
      BAYBURTLU
      BABA ADI:NADİM
      ANNE ADI AYTEN
      01.04.1985 DOĞUMLU
      CİLT NO:0021

     7. oktay seçgin diyor ki:

      selam istanbulda ikamet ediyorum kamu dairesinde memurum 10000 tlye ihtiyacım var ulaşırsanız sevinirim aylık 1500 öderim oktay.secgin@ito.org.tr

    2. Okan diyor ki:

     Merhaba
     İstanbuldan teminat gösterbilirseniz size yardımcı olabilirm

     1. gündüzhev diyor ki:

      merhaba ; Nakit ihtiyaçlarınız uygun vade ve koşullarda sağlanmaktadır.

      nakitihtiyac@outlook.com

     2. KREDİ BİR SAAT HESABINIZDA diyor ki:

      BANKALARA BİRİKMİŞ BORCUNUZU KAPATMAKMİ İSTİYORSUNUZ SSK SORUNUMU CEKIYORSUNUZ KARA LİSTEDEMİSİNİZ HER TÜRLÜ SORUNUNUZU BİR SAAT İCİNDE COZUP KREDİNİZİ BANKA HESABINIZA İSTEDİGİNİZ VADEDE AKTARIYORUZ BUNU NASILMI YAPIYORUZ ANLASMALİ OLDUGUMUZ BANKALARLA SAGLİYORUZ SİZİ GÜNLERCE BEKLETMİYORUZ ÜSTELİK TURKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN KREDİNİZ 1 SAAT İCİNDE HESABINIZA AKTARILIR CUMARTESİ PAZAR GÜNLERİDE DAHİL İSLEM DOSYA UCRETİ PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYONU KREDİDEN SONRA YÜZDE 5 ‘TİR VE COK DUSUK RAKAMDIR MİLLET GİBİ SİZLERDEN YÜZDE 20 25 KOMİSYONLAR İSTEMEMEKTEYİZ VE BU İSİ TÜRKİYEDE TEK YAPAN FİRMAYIZ GUVENİLİRİZ BİZE GUVENEN İNSANLARA YARDIMCI OLURUZ GUVENSİZ VE BOS İNSANLARA VAKİT AYIRMAYIZ DÜRÜST GÜVENİLİR KİSİLER ARASINLAR UFAK MEBLA CIKARTMIYORUZ SUBE ONAYLİ KREDİ OLACAGİ İCİN MİNİMUM 15.000 MAXİMUM 300.000TL YARDIMCI OLUNACAKTIR 500 TL LAZIM BİN TL LAZIM DİYE ARAYANLARIN TELEFON SURATINA KAPANICAKTIR BİZE DÜRÜST MUSTERİ LAZIM BOS MUSTERİ DEGİL İYİ GÜNLER KREDİYİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 ÖZGÜR BEY İLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08 …!!!!!!

    3. AHMET diyor ki:

     merhaba Aslı hanım,sorununuzu çözümünde yardımcı olabilirim.
     mail adresim:yamanil@mynet.com

     1. nihan diyor ki:

      Banada yardmci olabilirmisnz 15000 e ihtiyacm var 4 ay sonra iki kati oderm aylk odemede yaparm dort ay ocnde dort ayn sonunda da hepsni faizi ile kapatirim euromet.nihan@hotmail.com

    4. KREDİ BİR SAAT HESABINIZDA diyor ki:

     BANKALARA BİRİKMİŞ BORCUNUZU KAPATMAKMİ İSTİYORSUNUZ SSK SORUNUMU CEKIYORSUNUZ KARA LİSTEDEMİSİNİZ HER TÜRLÜ SORUNUNUZU BİR SAAT İCİNDE COZUP KREDİNİZİ BANKA HESABINIZA İSTEDİGİNİZ VADEDE AKTARIYORUZ BUNU NASILMI YAPIYORUZ ANLASMALİ OLDUGUMUZ BANKALARLA SAGLİYORUZ SİZİ GÜNLERCE BEKLETMİYORUZ ÜSTELİK TURKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN KREDİNİZ 1 SAAT İCİNDE HESABINIZA AKTARILIR CUMARTESİ PAZAR GÜNLERİDE DAHİL İSLEM DOSYA UCRETİ PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYONU KREDİDEN SONRA YÜZDE 5 ‘TİR VE COK DUSUK RAKAMDIR MİLLET GİBİ SİZLERDEN YÜZDE 20 25 KOMİSYONLAR İSTEMEMEKTEYİZ VE BU İSİ TÜRKİYEDE TEK YAPAN FİRMAYIZ GUVENİLİRİZ BİZE GUVENEN İNSANLARA YARDIMCI OLURUZ GUVENSİZ VE BOS İNSANLARA VAKİT AYIRMAYIZ DÜRÜST GÜVENİLİR KİSİLER ARASINLAR UFAK MEBLA CIKARTMIYORUZ SUBE ONAYLİ KREDİ OLACAGİ İCİN MİNİMUM 15.000 MAXİMUM 300.000TL YARDIMCI OLUNACAKTIR 500 TL LAZIM BİN TL LAZIM DİYE ARAYANLARIN TELEFON SURATINA KAPANICAKTIR BİZE DÜRÜST MUSTERİ LAZIM BOS MUSTERİ DEGİL İYİ GÜNLER KREDİYİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 ÖZGÜR BEY İLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08 …!!!!!

    5. OZGUR KUCUK diyor ki:

     MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 2 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜSTELİK TC KİMLİK NUMARANIZA KREDİNİZ TANIMLATILIR SİZ KİMLİGİNİZLE OLDUGUNUZ İLDEN KULLANIRSINIZ DOSYA MASRAF UCRETİ SADECE PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYON UCRETİ KREDİDEN SONRA TAHSİL EDİLİR BİZ BU İSİ GERCEKTEN YAPAN FİRMAYIZ BURDAKİ SAHTEKARLARA YEM OLMAMAK VE BİZİMLE CALISMAK İSTEYEN GERCEK MUSTERİLERE YARDIMCI OLMAKTAYIZ GEREKSİZ KİSİLER ARAMASINLAR BURDAKI SAHTEKARLAR GİBİ MAİLDEN ULASINDA DEMİYORUZ CEP TELEFONUMUZDAN 7 / 24 ARAYABİLİRSİNİZ BORCSUZ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ İSTANBUL ANKARA İZMİR HAFTA SONUDA KREDİ KULLANDIRIMI YAPİLMAKTADIR DİGER İLLER SADECE HAFTA İCİ MİNİMUM CIKARILAN KREDİ TUTARI 15.000 MAXİMUM TUTAR 300.000TL’DİR DAHA ALTI BİR TUTAR YADA ÜST CIKARILMAMAKTADIR. KREDİNİZİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 OZGUR BEYLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08 – 0543 441 94 08 ! . . . . !

   5. cihan diyor ki:

    ben kara listedeyim kredi puanım düşük cok nasıl kredi çektiriyorsunuz iyi günler

    1. sinan diyor ki:

     ıyı gunler bankalardan kredi çekemeyenlere kredi gecikmesi kredi kartı gecikmesi yasal takibe düşenler icraalık olanlar skor puanı düşük olanlara kolaylıkla uzun vadede kredi çekilir

     0536 222 42 69

    2. KREDİ BİR SAAT HESABINIZDA diyor ki:

     BANKALARA BİRİKMİŞ BORCUNUZU KAPATMAKMİ İSTİYORSUNUZ SSK SORUNUMU CEKIYORSUNUZ KARA LİSTEDEMİSİNİZ HER TÜRLÜ SORUNUNUZU BİR SAAT İCİNDE COZUP KREDİNİZİ BANKA HESABINIZA İSTEDİGİNİZ VADEDE AKTARIYORUZ BUNU NASILMI YAPIYORUZ ANLASMALİ OLDUGUMUZ BANKALARLA SAGLİYORUZ SİZİ GÜNLERCE BEKLETMİYORUZ ÜSTELİK TURKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN KREDİNİZ 1 SAAT İCİNDE HESABINIZA AKTARILIR CUMARTESİ PAZAR GÜNLERİDE DAHİL İSLEM DOSYA UCRETİ PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYONU KREDİDEN SONRA YÜZDE 5 ‘TİR VE COK DUSUK RAKAMDIR MİLLET GİBİ SİZLERDEN YÜZDE 20 25 KOMİSYONLAR İSTEMEMEKTEYİZ VE BU İSİ TÜRKİYEDE TEK YAPAN FİRMAYIZ GUVENİLİRİZ BİZE GUVENEN İNSANLARA YARDIMCI OLURUZ GUVENSİZ VE BOS İNSANLARA VAKİT AYIRMAYIZ DÜRÜST GÜVENİLİR KİSİLER ARASINLAR UFAK MEBLA CIKARTMIYORUZ SUBE ONAYLİ KREDİ OLACAGİ İCİN MİNİMUM 15.000 MAXİMUM 300.000TL YARDIMCI OLUNACAKTIR 500 TL LAZIM BİN TL LAZIM DİYE ARAYANLARIN TELEFON SURATINA KAPANICAKTIR BİZE DÜRÜST MUSTERİ LAZIM BOS MUSTERİ DEGİL İYİ GÜNLER KREDİYİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 ÖZGÜR BEY İLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08 !!!!

    3. OZGUR KUCUK diyor ki:

     MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 2 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜSTELİK TC KİMLİK NUMARANIZA KREDİNİZ TANIMLATILIR SİZ KİMLİGİNİZLE OLDUGUNUZ İLDEN KULLANIRSINIZ DOSYA MASRAF UCRETİ SADECE PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYON UCRETİ KREDİDEN SONRA TAHSİL EDİLİR BİZ BU İSİ GERCEKTEN YAPAN FİRMAYIZ BURDAKİ SAHTEKARLARA YEM OLMAMAK VE BİZİMLE CALISMAK İSTEYEN GERCEK MUSTERİLERE YARDIMCI OLMAKTAYIZ GEREKSİZ KİSİLER ARAMASINLAR BURDAKI SAHTEKARLAR GİBİ MAİLDEN ULASINDA DEMİYORUZ CEP TELEFONUMUZDAN 7 / 24 ARAYABİLİRSİNİZ BORCSUZ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ İSTANBUL ANKARA İZMİR HAFTA SONUDA KREDİ KULLANDIRIMI YAPİLMAKTADIR DİGER İLLER SADECE HAFTA İCİ MİNİMUM CIKARILAN KREDİ TUTARI 15.000 MAXİMUM TUTAR 300.000TL’DİR DAHA ALTI BİR TUTAR YADA ÜST CIKARILMAMAKTADIR. KREDİNİZİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 OZGUR BEYLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08 – 0543 441 94 08 ! ! ! ! . !

   6. özgür diyor ki:

    slm tolga bey iyi akşamlar 10 yıllık güvenlik görevliisiyim acil borçlarım için 5000 tly ihtiyacım var parayı ödeyemezsem çok zor durumda kalıcam yardım ederseniz çok sevinirim şimdiden teşk
    ev ve işyerlerim sabittir mağaş bodroluyum hertürlü teklifinize açığm
    0542601267
    hayırlı geceler

    1. tolga diyor ki:

     ARKADASLAR HERKESE MERHABA SIGORTASI OLUPTA BANKALARDA HIC ISI GUCU OLMAMIS BIRINE AYNI GUN KREDI IMKANI ONEMLI OLAN KREDIYI CIKARMAK DEIL KREDI CIKTINDA ISTANBULA GELMESI KESIN VE KESIN GELMESI GEREK TOLGA BEN 0533 400 62 03

     1. yılmaz sürgüt diyor ki:

      0507 017 59 91 ıstanbul sefaköydeyim tolga bey

    2. tolga diyor ki:

     ARKADASLAR HERKESE MRB SSK SI OLUPTA BANKALARDA HIC ISI GUCU OLMAMIS HERKESE KREDI VE KREDI KARTINDA YARDIMCI OLUNUR DOLANDIRICILARA INANIP PARA VS YATIRMAYIN ARAYIN SAAT KAC OLURSA OLSUN YARDIMCI OLIYIM TOLGA BEN 0533 400 62 03

     1. gündüzhev diyor ki:

      merhaba ; Nakit ihtiyaçlarınız uygun vade ve koşullarda sağlanmaktadır.

      nakitihtiyac@outlook.com

    3. OZGUR KUCUK diyor ki:

     MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 2 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜSTELİK TC KİMLİK NUMARANIZA KREDİNİZ TANIMLATILIR SİZ KİMLİGİNİZLE OLDUGUNUZ İLDEN KULLANIRSINIZ DOSYA MASRAF UCRETİ SADECE PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYON UCRETİ KREDİDEN SONRA TAHSİL EDİLİR BİZ BU İSİ GERCEKTEN YAPAN FİRMAYIZ BURDAKİ SAHTEKARLARA YEM OLMAMAK VE BİZİMLE CALISMAK İSTEYEN GERCEK MUSTERİLERE YARDIMCI OLMAKTAYIZ GEREKSİZ KİSİLER ARAMASINLAR BURDAKI SAHTEKARLAR GİBİ MAİLDEN ULASINDA DEMİYORUZ CEP TELEFONUMUZDAN 7 / 24 ARAYABİLİRSİNİZ BORCSUZ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ İSTANBUL ANKARA İZMİR HAFTA SONUDA KREDİ KULLANDIRIMI YAPİLMAKTADIR DİGER İLLER SADECE HAFTA İCİ MİNİMUM CIKARILAN KREDİ TUTARI 15.000 MAXİMUM TUTAR 300.000TL’DİR DAHA ALTI BİR TUTAR YADA ÜST CIKARILMAMAKTADIR. KREDİNİZİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 OZGUR BEYLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08 – 0543 441 94 08 . . ! !

   7. selçuk diyor ki:

    tolga abi benim bugün çok acil 100 tl ye ihtiyacım var ödemem gereken çok acil borcumdan dolayı haftaya işe başlayacağım en geç ayın 15 inde 200 lira olarak geri yollarım. geçen ay 2 defa beyin ameliyatı olduğum için bu borcumu ödeyemedim bugün son abi iş bankası hesap numarama yatırman mümkün olur mu? 05425233314

    1. OZGUR KUCUK diyor ki:

     MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 2 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜSTELİK TC KİMLİK NUMARANIZA KREDİNİZ TANIMLATILIR SİZ KİMLİGİNİZLE OLDUGUNUZ İLDEN KULLANIRSINIZ DOSYA MASRAF UCRETİ SADECE PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYON UCRETİ KREDİDEN SONRA TAHSİL EDİLİR BİZ BU İSİ GERCEKTEN YAPAN FİRMAYIZ BURDAKİ SAHTEKARLARA YEM OLMAMAK VE BİZİMLE CALISMAK İSTEYEN GERCEK MUSTERİLERE YARDIMCI OLMAKTAYIZ GEREKSİZ KİSİLER ARAMASINLAR BURDAKI SAHTEKARLAR GİBİ MAİLDEN ULASINDA DEMİYORUZ CEP TELEFONUMUZDAN 7 / 24 ARAYABİLİRSİNİZ BORCSUZ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ İSTANBUL ANKARA İZMİR HAFTA SONUDA KREDİ KULLANDIRIMI YAPİLMAKTADIR DİGER İLLER SADECE HAFTA İCİ MİNİMUM CIKARILAN KREDİ TUTARI 15.000 MAXİMUM TUTAR 300.000TL’DİR DAHA ALTI BİR TUTAR YADA ÜST CIKARILMAMAKTADIR. KREDİNİZİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 OZGUR BEYLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08 – 0543 441 94 08 . ! . ! . ! . !

   8. nihal diyor ki:

    nr olur bana yardım edin tolga bey kredi çekemiyorum acil paraya ihtiyacım var2323703511

    1. akın diyor ki:

     para sorununu çözemediyseniz yardımcı olabilirim nihal hanım

     1. dolunay diyor ki:

      Banada yardım edebilir misiniz Akın bey ?

     2. reyhan diyor ki:

      sıze nasıl ulasabılırız akın bey krediyle alakalı

     3. Ayse diyor ki:

      akın bey nakit çıkarabiliyormusunuz

     4. ömer diyor ki:

      7000 tl ihtiyacım var yardım ederseniz sevinirim 05056517114

     5. mehmet diyor ki:

      nihal hanim, siz arayin, yada cagri yapin, mail atin,donerim, sartlar dahilinde yardimci olurum,////memettirk6580@gmail.com///

    2. sinan diyor ki:

     ıyı gunler arkadaşlar bankalardan kredi çekemeyenler bankalarla sorunu olanlar kredi gecikmesi kredi kartı gecikmesi yasal takibe düşenler icraalık olanlar skor puanı düşük olanlara uzun vadede her türlü kredi çekilir arayın

     0536 222 42 69

     1. gündüzhev diyor ki:

      merhaba ; Nakit ihtiyaçlarınız uygun vade ve koşullarda sağlanmaktadır.

      nakitihtiyac@outlook.com

     2. OZGUR KUCUK diyor ki:

      MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 2 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜSTELİK TC KİMLİK NUMARANIZA KREDİNİZ TANIMLATILIR SİZ KİMLİGİNİZLE OLDUGUNUZ İLDEN KULLANIRSINIZ DOSYA MASRAF UCRETİ SADECE PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYON UCRETİ KREDİDEN SONRA TAHSİL EDİLİR BİZ BU İSİ GERCEKTEN YAPAN FİRMAYIZ BURDAKİ SAHTEKARLARA YEM OLMAMAK VE BİZİMLE CALISMAK İSTEYEN GERCEK MUSTERİLERE YARDIMCI OLMAKTAYIZ GEREKSİZ KİSİLER ARAMASINLAR BURDAKI SAHTEKARLAR GİBİ MAİLDEN ULASINDA DEMİYORUZ CEP TELEFONUMUZDAN 7 / 24 ARAYABİLİRSİNİZ BORCSUZ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ İSTANBUL ANKARA İZMİR HAFTA SONUDA KREDİ KULLANDIRIMI YAPİLMAKTADIR DİGER İLLER SADECE HAFTA İCİ MİNİMUM CIKARILAN KREDİ TUTARI 15.000 MAXİMUM TUTAR 300.000TL’DİR DAHA ALTI BİR TUTAR YADA ÜST CIKARILMAMAKTADIR. KREDİNİZİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 OZGUR BEYLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08 – 0543 441 94 08 . ! …

    3. hamza diyor ki:

     ıyı gunler bankalardan kredi çekemeyenlere kredi gecikmesi kredi kartı gecikmesi yasal takibe düşenler icraalık olanlar kara lıstede olanlar skor puanı düşük olanlara kolaylıkla uzun vadede kredi çekilir arayın yardımcı olalım

     0545 622 69 76

     1. emrah diyor ki:

      ARKADAŞLAR BU SİNEN DENEN ŞEREFSİZ DOLANDIRICIDIR BİR BAŞKA FORMDA DA HAMZA DİE YAZMIŞ İSMİNİ TELEFON NUMARASI AYNI AMA
      0545 622 69 76 SAKIN İTİBAR ETMEYİNİZ NOTER PARASI DİYOR BİLMEM NE DİYOR SAKIN HA DÜŞMEYİN TUZAĞA BİLGİLERİNİ VEREYİM BEN SAVCILIĞA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDUM
      SİNAN DOĞAN
      BAYBURTLU
      BABA ADI:NADİM
      ANNE ADI AYTEN
      01.04.1985 DOĞUMLU
      CİLT NO:0021

     2. BAHAR diyor ki:

      İNAN DİYE KENDİNİ SAVUNAN ADAM BİR DE HAMZA İSMİ İLE DOLANDIIRMAYA ÇALIŞYOR ASLA İNANMAYIN 700 TL Mİ ALDI İT SENİ SAVCILIĞA VERDİM İÇERİ GİRMEDEN İÇİM RAHAT ETMEYECEK PİSLİK

     3. OZGUR KUCUK diyor ki:

      MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 2 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜSTELİK TC KİMLİK NUMARANIZA KREDİNİZ TANIMLATILIR SİZ KİMLİGİNİZLE OLDUGUNUZ İLDEN KULLANIRSINIZ DOSYA MASRAF UCRETİ SADECE PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYON UCRETİ KREDİDEN SONRA TAHSİL EDİLİR BİZ BU İSİ GERCEKTEN YAPAN FİRMAYIZ BURDAKİ SAHTEKARLARA YEM OLMAMAK VE BİZİMLE CALISMAK İSTEYEN GERCEK MUSTERİLERE YARDIMCI OLMAKTAYIZ GEREKSİZ KİSİLER ARAMASINLAR BURDAKI SAHTEKARLAR GİBİ MAİLDEN ULASINDA DEMİYORUZ CEP TELEFONUMUZDAN 7 / 24 ARAYABİLİRSİNİZ BORCSUZ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ İSTANBUL ANKARA İZMİR HAFTA SONUDA KREDİ KULLANDIRIMI YAPİLMAKTADIR DİGER İLLER SADECE HAFTA İCİ MİNİMUM CIKARILAN KREDİ TUTARI 15.000 MAXİMUM TUTAR 300.000TL’DİR DAHA ALTI BİR TUTAR YADA ÜST CIKARILMAMAKTADIR. KREDİNİZİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 OZGUR BEYLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08 – 0543 441 94 08 . ! . !!!

    4. tolga diyor ki:

     ARKADASLAR SU SITEYE HER GIRDIMDE BEKDUA GORUYORUM BUNLARIN ONUNE GECMEK ICIN SADECE PARA YATIRMAYIN INANMAYIN BASTAN PARA ALAN INSAN EMIN OLUNKI DOLANDIRICI HIC BIR BANKA VEYA INSAN KENDI HIMAYESINDE PARA VERMEZ BEN VERIM DEDIM BEN BILE IYI NIYETIME YENIK DUSTUM DOLANDIRILDIM HALA ALICAKLARIMI ALMAYA CALISIORUM INSANLAR CIG SUT EMMIS ONUN ICIN HIC BIR SEKILDE KIMSEYE PARA YATIRMAYIN BU ISIN HAKKI BANKADAN PARANIZI CEKERSINIZ ELINIZE ALIR SAYARSINIZ OLE KOMISYONUNUZU VERIRSINIZ BASKA TURLU BU OLAY OLMAZ KIM NERDEN BILEBILIR SIZE NE CIKICANAI EGER YARDIMCI OLMAMI ISTIYORSANIZ BENI ARAYIN BENI BU SITEDE BILEN BILIR TOLGA BEN 0533 400 62 03

     1. OZGUR KUCUK diyor ki:

      MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 2 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜSTELİK TC KİMLİK NUMARANIZA KREDİNİZ TANIMLATILIR SİZ KİMLİGİNİZLE OLDUGUNUZ İLDEN KULLANIRSINIZ DOSYA MASRAF UCRETİ SADECE PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYON UCRETİ KREDİDEN SONRA TAHSİL EDİLİR BİZ BU İSİ GERCEKTEN YAPAN FİRMAYIZ BURDAKİ SAHTEKARLARA YEM OLMAMAK VE BİZİMLE CALISMAK İSTEYEN GERCEK MUSTERİLERE YARDIMCI OLMAKTAYIZ GEREKSİZ KİSİLER ARAMASINLAR BURDAKI SAHTEKARLAR GİBİ MAİLDEN ULASINDA DEMİYORUZ CEP TELEFONUMUZDAN 7 / 24 ARAYABİLİRSİNİZ BORCSUZ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ İSTANBUL ANKARA İZMİR HAFTA SONUDA KREDİ KULLANDIRIMI YAPİLMAKTADIR DİGER İLLER SADECE HAFTA İCİ MİNİMUM CIKARILAN KREDİ TUTARI 15.000 MAXİMUM TUTAR 300.000TL’DİR DAHA ALTI BİR TUTAR YADA ÜST CIKARILMAMAKTADIR. KREDİNİZİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 OZGUR BEYLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08 – 0543 441 94 08 . ))

   9. İBRAHİM diyor ki:

    mrb tolga bey bende kamu personeliyim ve eski gecekmemden dolayı kredi çekemiyorum 5 000 TL ye ihtiyacım var 500 TL taksit ödeyebilirim yardımcı olurmusunuz
    05057505331

    1. sinan diyor ki:

     ıyı gunler bankalardan kredi çekemeyenler kredi gecikmesi kredi kartı gecikmesi yasal takibe düşenler icraalık olanlar skor puanı düşük olanlara kredi cekemeyenlere uzun vadede kredi çekilir

     0536 222 42 69

     1. murat balta diyor ki:

      053622898919 ÇEKİN HADİİİ

     2. şahin diyor ki:

      15 tl kredi lazım bize acil

     3. BAHAR diyor ki:

      bu da yeni taktik mi allah belanı versin senin 700 tl mi aldın haram olsun sakın inanmayın kredi çıkardığını iddia eden kişiler de çevresinden insanlardır aklamaya çalışıyorlar

    2. OZGUR KUCUK diyor ki:

     MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 2 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜSTELİK TC KİMLİK NUMARANIZA KREDİNİZ TANIMLATILIR SİZ KİMLİGİNİZLE OLDUGUNUZ İLDEN KULLANIRSINIZ DOSYA MASRAF UCRETİ SADECE PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYON UCRETİ KREDİDEN SONRA TAHSİL EDİLİR BİZ BU İSİ GERCEKTEN YAPAN FİRMAYIZ BURDAKİ SAHTEKARLARA YEM OLMAMAK VE BİZİMLE CALISMAK İSTEYEN GERCEK MUSTERİLERE YARDIMCI OLMAKTAYIZ GEREKSİZ KİSİLER ARAMASINLAR BURDAKI SAHTEKARLAR GİBİ MAİLDEN ULASINDA DEMİYORUZ CEP TELEFONUMUZDAN 7 / 24 ARAYABİLİRSİNİZ BORCSUZ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ İSTANBUL ANKARA İZMİR HAFTA SONUDA KREDİ KULLANDIRIMI YAPİLMAKTADIR DİGER İLLER SADECE HAFTA İCİ MİNİMUM CIKARILAN KREDİ TUTARI 15.000 MAXİMUM TUTAR 300.000TL’DİR DAHA ALTI BİR TUTAR YADA ÜST CIKARILMAMAKTADIR. KREDİNİZİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 OZGUR BEYLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08 – 0543 441 94 08 :)))))))))))))))

   10. ALPER diyor ki:

    EMEKLİ OLUPDA HERHANGİ BİR SEBEBTEN KREDİ ALAMAYANLARA,
    KREDİ KARTI KULLANAN SSKSIZ EV HANIMLARINA,
    KREDİ KARTI KULLANAN SSKSIZ ÖĞRENCİLERE,
    ASGARİ ÜCRETTEN ÇALIŞANLARA,
    GECİKMESİ OLANLARA,
    BORÇLANMASI ÇOK OLANLARA,
    HERHANGİ BİR SEBEBDEN KREDİ ALAMAYANLARA KREDİ KONUSUNDA YARDIMCI OLUYORUZ.
    ÖN ÖDEME KESİNLİKLE İSTENMEZ!ALLAHIM BU MUBAREK RAMAZAN AYINDA HERKEZİ DERTTEN SIKINTIDAN KURTULMASINI NİYAZ EDERİM.
    ALPER 0507.466 59 93……

    1. süleyman kartal diyor ki:

     slm deniz motorları tamircisiyim bankalarla aram bozuk yeni dükkan acmaya calısıyorum 30 40 bin liraya ihtiyacım var bana yardımcı olabilirmisiniz 0546 840 48 00

     1. sinan diyor ki:

      ıyı gunler arkadaslar bankalarla sorunlu olup kredi çekemeyenler kredi gecikmesi kredi kartı gecikmesi yasal takibe düşenler icraalık olanlar skor puanı düşük olanlara uzun vadede her türlü kredi çekilir yardımcı olunur

      0536 222 42 69

     2. tolga diyor ki:

      ARKADASLAR HERKESE MERHABA SIGORTASI OLUPTA BANKALARDA HIC ISI GUCU OLMAMIS BIRINE AYNI GUN KREDI IMKANI ONEMLI OLAN KREDIYI CIKARMAK DEIL KREDI CIKTINDA ISTANBULA GELMESI KESIN VE KESIN GELMESI GEREK TOLGA BEN 0533 400 62 03

     3. tolga diyor ki:

      ARKADASLAR HERKESE MRB SSK SI OLUPTA BANKALARDA HIC ISI GUCU OLMAMIS HERKESE KREDI VE KREDI KARTINDA YARDIMCI OLUNUR DOLANDIRICILARA INANIP PARA VS YATIRMAYIN ARAYIN SAAT KAC OLURSA OLSUN YARDIMCI OLIYIM TOLGA BEN 0533 400 62 03

    2. zafer diyor ki:

     Numara verip
     Sonrada telefona cevap vermiyorsunuz
     Mesaj atıyorum yine cevap yok
     Bari insanları kandırma

     1. tansel diyor ki:

      05466137133 beni arayın zafer bey

     2. emrah diyor ki:

      ARKADAŞLAR BU SİNEN DENEN ŞEREFSİZ DOLANDIRICIDIR BİR BAŞKA FORMDA DA HAMZA DİE YAZMIŞ İSMİNİ TELEFON NUMARASI AYNI AMA
      0545 622 69 76 SAKIN İTİBAR ETMEYİNİZ NOTER PARASI DİYOR BİLMEM NE DİYOR SAKIN HA DÜŞMEYİN TUZAĞA BİLGİLERİNİ VEREYİM BEN SAVCILIĞA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDUM
      SİNAN DOĞAN
      BAYBURTLU
      BABA ADI:NADİM
      ANNE ADI AYTEN
      01.04.1985 DOĞUMLU
      CİLT NO:0021

     3. zeki diyor ki:

      tansel hanmı yaroıdmcı olurmsnz

    3. rabia diyor ki:

     Ortak kredi cikarabiliriz

    4. gündüzhev diyor ki:

     merhaba ; Nakit ihtiyaçlarınız uygun vade ve koşullarda sağlanmaktadır.

     nakitihtiyac@outlook.com

     1. Serdar diyor ki:

      çok acil 5000 TL ye ihtiyacım var.En uygun ödeme şartlarıyla bu isteğimi yerine getirirseniz sevinirim.Teşekkürler.

    5. OZGUR KUCUK diyor ki:

     MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 2 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜSTELİK TC KİMLİK NUMARANIZA KREDİNİZ TANIMLATILIR SİZ KİMLİGİNİZLE OLDUGUNUZ İLDEN KULLANIRSINIZ DOSYA MASRAF UCRETİ SADECE PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYON UCRETİ KREDİDEN SONRA TAHSİL EDİLİR BİZ BU İSİ GERCEKTEN YAPAN FİRMAYIZ BURDAKİ SAHTEKARLARA YEM OLMAMAK VE BİZİMLE CALISMAK İSTEYEN GERCEK MUSTERİLERE YARDIMCI OLMAKTAYIZ GEREKSİZ KİSİLER ARAMASINLAR BURDAKI SAHTEKARLAR GİBİ MAİLDEN ULASINDA DEMİYORUZ CEP TELEFONUMUZDAN 7 / 24 ARAYABİLİRSİNİZ BORCSUZ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ İSTANBUL ANKARA İZMİR HAFTA SONUDA KREDİ KULLANDIRIMI YAPİLMAKTADIR DİGER İLLER SADECE HAFTA İCİ MİNİMUM CIKARILAN KREDİ TUTARI 15.000 MAXİMUM TUTAR 300.000TL’DİR DAHA ALTI BİR TUTAR YADA ÜST CIKARILMAMAKTADIR. KREDİNİZİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 OZGUR BEYLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08 – 0543 441 94 08 :))))))))))

   11. GÜNEŞ diyor ki:

    tolga bey banka kredim var acil de nakite ihtiyacım var başka kredi talebim oldu ama onaylanmadı yardımcı olabilir misiniz cevabınızı bekliyorum iyi günler

    1. TOLGA diyor ki:

     ARAYIN GUNEŞ HANIM TOLGA BEN 0533 672 08 34

     1. hatice diyor ki:

      acil nakite ihtiyacım var memurum ama dolandırııcı adamlara denk geldim acil 4000 lira ödeme yapmam lazım takipte olan kredilerim var acil dönüş yaparsanız sevinirim

    2. OZGUR KUCUK diyor ki:

     MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 2 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜSTELİK TC KİMLİK NUMARANIZA KREDİNİZ TANIMLATILIR SİZ KİMLİGİNİZLE OLDUGUNUZ İLDEN KULLANIRSINIZ DOSYA MASRAF UCRETİ SADECE PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYON UCRETİ KREDİDEN SONRA TAHSİL EDİLİR BİZ BU İSİ GERCEKTEN YAPAN FİRMAYIZ BURDAKİ SAHTEKARLARA YEM OLMAMAK VE BİZİMLE CALISMAK İSTEYEN GERCEK MUSTERİLERE YARDIMCI OLMAKTAYIZ GEREKSİZ KİSİLER ARAMASINLAR BURDAKI SAHTEKARLAR GİBİ MAİLDEN ULASINDA DEMİYORUZ CEP TELEFONUMUZDAN 7 / 24 ARAYABİLİRSİNİZ BORCSUZ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ İSTANBUL ANKARA İZMİR HAFTA SONUDA KREDİ KULLANDIRIMI YAPİLMAKTADIR DİGER İLLER SADECE HAFTA İCİ MİNİMUM CIKARILAN KREDİ TUTARI 15.000 MAXİMUM TUTAR 300.000TL’DİR DAHA ALTI BİR TUTAR YADA ÜST CIKARILMAMAKTADIR. KREDİNİZİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 OZGUR BEYLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08 – 0543 441 94 08 :))))))

   12. ERKAN diyor ki:

    tolga bey ben zonguldak turkiye tas komuru kurumunda calisiyorum.2000tl maasim senede 5 ikramiyem var.cok acil ellibin nakit paraya ihtiyacim var.40bini banka borcu ve icralik 10bini diger borclar.aylik 1200 tl taksitle geri oderim.geri kalan 800 bana yetr.cvbinizi bkliyorum.(faiz orani size bagli)

    1. serkan diyor ki:

     5512468181 arayınız

    2. OZGUR KUCUK diyor ki:

     MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 2 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜSTELİK TC KİMLİK NUMARANIZA KREDİNİZ TANIMLATILIR SİZ KİMLİGİNİZLE OLDUGUNUZ İLDEN KULLANIRSINIZ DOSYA MASRAF UCRETİ SADECE PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYON UCRETİ KREDİDEN SONRA TAHSİL EDİLİR BİZ BU İSİ GERCEKTEN YAPAN FİRMAYIZ BURDAKİ SAHTEKARLARA YEM OLMAMAK VE BİZİMLE CALISMAK İSTEYEN GERCEK MUSTERİLERE YARDIMCI OLMAKTAYIZ GEREKSİZ KİSİLER ARAMASINLAR BURDAKI SAHTEKARLAR GİBİ MAİLDEN ULASINDA DEMİYORUZ CEP TELEFONUMUZDAN 7 / 24 ARAYABİLİRSİNİZ BORCSUZ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ İSTANBUL ANKARA İZMİR HAFTA SONUDA KREDİ KULLANDIRIMI YAPİLMAKTADIR DİGER İLLER SADECE HAFTA İCİ MİNİMUM CIKARILAN KREDİ TUTARI 15.000 MAXİMUM TUTAR 300.000TL’DİR DAHA ALTI BİR TUTAR YADA ÜST CIKARILMAMAKTADIR. KREDİNİZİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 OZGUR BEYLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08 – 0543 441 94 08 .!.:)

   13. Yavuz diyor ki:

    Merhaba Tolga bey ben okul kantini işletiyorum ve yenı evlendım malum yaz ayı ve sıkıntılar üst üste bındı bankalardan yana sorunluyum gerı dönüş yaparsanız cok sevınırım…

    1. sinan diyor ki:

     ıyı gunler bankalardan kredi çekemeyenlere kredi gecikmesi kredi kartı gecikmesi yasal takibe düşenler icraalık olanlar skor puanı düşük olanlara kolaylıkla uzun vadede kredi çekilir

     0536 222 42 69

     1. murat balta diyor ki:

      05362288919 ARASANIZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

     2. şaban diyor ki:

      sinana sakın inanmayın kesinlikle adam bir numaralı dolandırıcı bizi dolandırdı satekar ama yanına kalmayacak adelet yakalar

     3. ester diyor ki:

      sinan bey tarafından dolandırılanlar lütfen sizde bu bu yorumun altına şikayetinizi yazın. ben hakkında suç duyurusunda bulunacağım , bu yaptığının bedelini ödeyecek , arkadaşlar lütfen sessiz kalmayın , ne kadar çok kişiyi dolandırdıysa o kadar artar cezası . bu yorumları da savcılığa beyan edicem bu yüzden ,mağdur olan kimse sessiz kalmasın lütfen.

     4. hasan diyor ki:

      ben hasan arıcı bu sabah sınan beyın aracılıgıyla 20 bın tl cektım neden sızın 100 tl nızı alıp telefonu kapatsınkı ben sınan beyı yuz yuze gordum kendısı fırmanın kadrolu elemanı kredı yetkılısı sız arastırın bence sınan beyın ısmını kulanıp baskasları dolandırmıs sızlerı

     5. hasan diyor ki:

      ben hasan sınan bey aracılıgyla dun sabah kredı cektım ester hanım ve saban bey bence sızı baskası dolandırdı ve sınan beyın adını verıyor bılıp bılmeden ıftıra atmayın ben sınan beyı gordum fırmada kredı yetkılısı

     6. hamza diyor ki:

      ester hanım ben sınan bey sayesınde 35 bın kredı cektım bence ınsanlara ıftıra atmayın sızı dolandıranlar baska sınan beyın adını kullanan sahtekarlar

     7. Akın Yılmaz diyor ki:

      Yahu her Sinan yorumunun altında aynı şekilde aynı düzende mailler yazıyor yok biri çıkmış 30.000 tl kredi çektim diğer çıkmış Sinan bey kurumsal bir şirkette çalışıyor falan filan. Arkadaşlar sakın inanmayın kurumsal bir şirket olsalar bunlar kredi çıktıktan sonra aracılık rakamlarını isterler daha fol yok yumurta yok 100 TL para istiyor. Valla denemesi bedava siz 100 TL verin bakın bir daha bu adamın izine rastlıyormusunuz? bu adam dolandırıcıdır ve savcılıkta bir çok dosyası bulunmakta aynı şekilde savcılık takibe almış durumda yapacağı bir hatada ensesine çökecek benden söylemesi sakın paranızı kaptırmayın. Burada Sinan denen şahıs hakkında olumlu yorum yapan herkes yine Sinan denen şahsın bilgisayar klavyesinden çıkmaktadır. Belgelenmeyen hiçbir kredi olayına inanmayın…

     8. emrah diyor ki:

      ARKADAŞLAR BU SİNAN DENEN ŞEREFSİZ DOLANDIRICIDIR BİR BAŞKA FORMDA DA HAMZA DİE YAZMIŞ İSMİNİ TELEFON NUMARASI AYNI AMA
      0545 622 69 76 SAKIN İTİBAR ETMEYİNİZ NOTER PARASI DİYOR BİLMEM NE DİYOR SAKIN HA DÜŞMEYİN TUZAĞA BİLGİLERİNİ VEREYİM BEN SAVCILIĞA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDUM
      SİNAN DOĞAN
      BAYBURTLU
      BABA ADI:NADİM
      ANNE ADI AYTEN
      01.04.1985 DOĞUMLU
      CİLT NO:0021

     9. duru diyor ki:

      BURDA SİNAN TAKMA ADIYLA İLAN VEREN KİŞİ DOLANDIRICIDIR.0545 622 69 76 NOLU TELEFONLA İRTİBATA GEÇMEKTE VE SİZDEN DOSYA MASRAFI ADI ALTINDA PARA İSTEYİP SONRA SIRRA KADEM BASIYOR .EVRAKLARINIZI AVCILAR END.MESLEK YÜKSEK OKULUNA FAXLATIYOR OKULDAKİLERİN HABERİ BİLE YOK.KENDİSİ HAKINDA BU SABAH SAVCILIĞA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNULDU.!

     10. BAHAR diyor ki:

      SİNAN HAMZA HER NE HALTSAN ALDIĞIN PARALAR HARAM OLSUN 700 TL Mİ DOLANDIRDI ŞEREFSİZ İNSAN BOZUNTUSU PİSLİK SENDEN AKILLI YOK MU SEN BİTTİN SEN MİLLETİ YAKTIN BİZ DE SENİ İÇERİ ATTIRMADAN RAHAT ETMEYECEĞİZ ARTIK KANDIRAMAYACAKSIN BAŞKALARINI DA KANI BOZUK İT

     11. TOLGA diyor ki:

      ARKADASLAR SIZE BIR DUYURUM VAR SIZDEN TEK RICAM INTERNETTEN HERKESE TCNIZI VERMEYIN KIMIN NERDEN BASVURU YAPTIGI BELLI DEIL OLE TC LER GELIYORKI 30 35 BASVURU YAPILMIS ADAMIN CANINI OKUMUSLAR GELIYOR SIZDEN RICAM HERKESE VERMEYIN TCNIZI BU SAYFADA EMIN OLUN BIR IKI KISI VAR BU ISI YAPAN DIYERLERININ HEPSI YA ARACI YA SAPIK RUHLU INSANLAR SIZDEN ISTEYIM COZUME GIDIN UMUTSUZLUGA GITMEYIN ARAYIN SAAT KAC OLURSA OLSUN BILGILENDIREGIM YARDIMCI OLIM TELEFONUM DIYER KISILER GIBI KAPANMAZ DAIMA ACIKTIR KIMSEYE YOKTAN YERE UMUT BAGLAMAYIN DOLANDIRILMAYIN BIR UCRET ALINIYORSA BU ISIN KARSILIGINDA IS BITTIKTEN SONRA ALINIR IS BASLAMADAN ALINMAZ SONUCTA ESYA ALMIYORSUNUZ KREDI CEKIYORSUNUZ OLUP OLMUCANI BILMEDEN KIMSEYE BES KURUS PARA YATIRMAYINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
      TOLGA BEN 0533 400 62 03

    2. TOLGA diyor ki:

     ARKADASLAR SIZE BIR DUYURUM VAR SIZDEN TEK RICAM INTERNETTEN HERKESE TCNIZI VERMEYIN KIMIN NERDEN BASVURU YAPTIGI BELLI DEIL OLE TC LER GELIYORKI 30 35 BASVURU YAPILMIS ADAMIN CANINI OKUMUSLAR GELIYOR SIZDEN RICAM HERKESE VERMEYIN TCNIZI BU SAYFADA EMIN OLUN BIR IKI KISI VAR BU ISI YAPAN DIYERLERININ HEPSI YA ARACI YA SAPIK RUHLU INSANLAR SIZDEN ISTEYIM COZUME GIDIN UMUTSUZLUGA GITMEYIN ARAYIN SAAT KAC OLURSA OLSUN BILGILENDIREGIM YARDIMCI OLIM TELEFONUM DIYER KISILER GIBI KAPANMAZ DAIMA ACIKTIR KIMSEYE YOKTAN YERE UMUT BAGLAMAYIN DOLANDIRILMAYIN BIR UCRET ALINIYORSA BU ISIN KARSILIGINDA IS BITTIKTEN SONRA ALINIR IS BASLAMADAN ALINMAZ SONUCTA ESYA ALMIYORSUNUZ KREDI CEKIYORSUNUZ OLUP OLMUCANI BILMEDEN KIMSEYE BES KURUS PARA YATIRMAYINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
     TOLGA BEN 0533 400 62 03

     1. fatma diyor ki:

      mrblar tolga bey bana yardım edin çok çaresiz kaldım artık kimseyede güven kalmamış nasıl olure bilmiyorum ama siz< maillerinizden güven veriyorsunuz inş olur güncel telinizde yok neden kapalı acaba sizdemi kayıplardasınız.mailşime dönderseniz çok sevinicem tşkler

     2. fatma diyor ki:

      merhaba tolga bey banada yardımcı olurmusunuz.babamdan emekli maaşı alıyorum ptt den.acil ihtiyaçtan bi miktar kredi çektim ama otomatik ödeme talimatım var hepsinde yanlız son cektiğim kredi hem dışardan ödemem gerekiyorki maddi sıkıntıdan ilk üç ayını hala ödeyemedim hemde skorum düştüğünden kredi de alamıyorum.2000 tl de para ihtiyacım var ayrıca banka heran beni kara listeye alıp dava açabilir lütfen yardımcı olurmusunuz 05077358527

   14. ahmet diyor ki:

    merhaba. devlet memuruyum ve çok zor durumdayım. acil 20.000 ihtiyacım var. yardımcı olur musunuz?

   15. yaren ezgi can diyor ki:

    Mrb tolga bey. Ben antalyanin alanya ilçesinde yaşiyorum resmi olmasada evliyim ve 7aylik hamileyim.hamileliğimden dolayi calisamiyorum . Sigortamda hic olmadi. Esim inşaatte çalışıyor. Evimizde yok yani ev eşyalarimiz felan. Ben geçici bi süre burda amcamlarda kaliyorum. Eşim çalıştığı yerde kaliyor. Kisacasi sizden yardmci olmanizi istiyorum bu zor zamsnda hiç yoktan bi 3.000 üçbin liraya ihtiyacim var üçbinide aylik 200 250 lira olarakk ödeyebilirim. Sizden bu mesajima yanit vermenizi büyükk bi umutla bekliycem. Teşekkür ederim.

    1. TOLGA diyor ki:

     ARAYIN YAREN HANIM 0533 672 08 34 TOLGA

    2. ATA diyor ki:

     BENİ ARAYIN BN YRDMCI OLRM 0553 282 29 70

   16. ilknur diyor ki:

    Iyi günler öğrenciyim acil 1000 tl kredi lazım lütfen yardım edin.

    1. akın diyor ki:

     ece hanım teminat gösterebilirmisiniz?geri ödeme planınız nasıl?

     1. xxx diyor ki:

      akın bey siz nasıl yardımcı oluyorsunsizinle nasıl irtibat kurabiliriz?

     2. mehmetali diyor ki:

      ilknur, telmi var, aracagiz, sen mail, yaz, teliji bildir, sartlar dahilinde yardimci olabilirim,

    2. osman diyor ki:

     merhabalar bilgilerinizi yollarsanız size yardımcı olabiliriz.
     richgayrimenkul@hotmail.com

    3. TOLGA diyor ki:

     ARKADASLAR SIZE BIR DUYURUM VAR SIZDEN TEK RICAM INTERNETTEN HERKESE TCNIZI VERMEYIN KIMIN NERDEN BASVURU YAPTIGI BELLI DEIL OLE TC LER GELIYORKI 30 35 BASVURU YAPILMIS ADAMIN CANINI OKUMUSLAR GELIYOR SIZDEN RICAM HERKESE VERMEYIN TCNIZI BU SAYFADA EMIN OLUN BIR IKI KISI VAR BU ISI YAPAN DIYERLERININ HEPSI YA ARACI YA SAPIK RUHLU INSANLAR SIZDEN ISTEYIM COZUME GIDIN UMUTSUZLUGA GITMEYIN ARAYIN SAAT KAC OLURSA OLSUN BILGILENDIREGIM YARDIMCI OLIM TELEFONUM DIYER KISILER GIBI KAPANMAZ DAIMA ACIKTIR KIMSEYE YOKTAN YERE UMUT BAGLAMAYIN DOLANDIRILMAYIN BIR UCRET ALINIYORSA BU ISIN KARSILIGINDA IS BITTIKTEN SONRA ALINIR IS BASLAMADAN ALINMAZ SONUCTA ESYA ALMIYORSUNUZ KREDI CEKIYORSUNUZ OLUP OLMUCANI BILMEDEN KIMSEYE BES KURUS PARA YATIRMAYINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
     TOLGA BEN 0533 400 62 03

     1. hamit diyor ki:

      merhaba tolga bey memurum benim aylık 2500 eşimin 1500 tl geliri var 15000 tl lazım yardımcı olurmusunuz acilllllllll

    4. umut diyor ki:

     merhaba ,

     Maddi sorununuz ve sıkıntınız halen devam edıyor mu acaba???
     Eğer edıyorsa detayları konusmak ve sıkıntınızı couzme kavusturabılmek ıcın maıl atmanız yeterlı umut.aydinnn@hotmail.com

   17. zekeriya diyor ki:

    MERHABA TOLGA BEY BENİM KREDİ KARTI VE KREDİ BORÇLARINDAN DOLAYI HER AY SIKILIYORUM ÖDEMEYİ 1 DEFA AKSATMAMDAN DOLAYI BAŞKA KREDİ ÇEKEMİYORUM. YAKLAŞIK 10.000 TL TAKSİTLİ BORCUM VAR BUNLARI HEPSİNİ KAPATARAK KREDİ ÇEKMEK VE AYDA SADECE 300-350 TL KREDİ ÖDEYEREK HUZURA KAVUŞMAK İSTİYORUM. BİR TARAFTANDA SMMM STAJA BAŞLAMA SINAVINA HAZIRLANIYORUM. KİRADAYIM YARDIMLARINIZ RİCA EDİYORUM 0530 231 02 06 TELEFONLA VEYA MAİL İLE ULAŞMANIZI VE YARDIMLARINIZI RİCA EDİYORUM.

   18. fatma diyor ki:

    tolga bey acil eğitim giderleri için 10000 tl ye ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz

    1. onur diyor ki:

     merhaba ;

     nakit ihtiyacınız için bize ulaşın.

     onurkiraz34@hotmail.com

     1. Ayse diyor ki:

      arkadaşlar onur kiraz dolandırıcıdır inanmayın

   19. ahmet diyor ki:

    acil 25000 tl lazım taksidi700 tl kadar öderim askerim gelirim4500tl bekliyorum

   20. TOLGA diyor ki:

    EMEKLILERE MUJDE PTT VEYA DİGER BANKALARDAN EMEKLI MAASINIZI ALIYORSANIZ HEMEN ARAYIN TOLGA 0533 672 08 34

   21. SERKAN diyor ki:

    Tolga Bey

    6.000 TL Acil para lazım görüşebilir miyiz? Düzenli bir işte çalışıyorum. Ama sıkıştım yardımınız lütfen
    serkan

    1. TOLGA diyor ki:

     ARA SERKAN KARDESIM TOLGA BEN 0533 672 08 34

     1. serkan diyor ki:

      TOLG BEY BANKALARLA SUANDA ICRLIK VE KARA LİSTEDEYİM YENİ EVLENDİM VE BORÇLARIM ÇOK FAZLA AYLIK ODEMELERİMİ DÜZENE SOKMAK İÇİN 50.000 TL YE İHTİYACIM VAR 7 SENEDİR AYNI YERDE ÇLIŞMKTAYIM AYDA 1.500 TL GERİ ODEMELER YAPABLİRİM.SİZİNLE GÖRÜŞMEK İÇİN ARIYORUM FAT CEVAP ALAMIYORUM NUMARAM 0555 XXX 57 31 TAM YAZMIYORUM SİZN ADINIZA BAŞKA BİRİ ARAMASIN DIE

   22. fatma diyor ki:

    bana yardımcı olurmusunuz acil 10 bın tl ye ıhtayacım var

    1. sinan diyor ki:

     ıyı gunler bankalardan kredi çekemeyenlere kredi gecikmesi kredi kartı gecikmesi yasal takibe düşenler icraalık olanlar skor puanı düşük olanlara kolaylıkla uzun vadede kredi çekilir

     0536 222 42 69

     1. TOLGA diyor ki:

      ARKADASLAR SIZE BIR DUYURUM VAR SIZDEN TEK RICAM INTERNETTEN HERKESE TCNIZI VERMEYIN KIMIN NERDEN BASVURU YAPTIGI BELLI DEIL OLE TC LER GELIYORKI 30 35 BASVURU YAPILMIS ADAMIN CANINI OKUMUSLAR GELIYOR SIZDEN RICAM HERKESE VERMEYIN TCNIZI BU SAYFADA EMIN OLUN BIR IKI KISI VAR BU ISI YAPAN DIYERLERININ HEPSI YA ARACI YA SAPIK RUHLU INSANLAR SIZDEN ISTEYIM COZUME GIDIN UMUTSUZLUGA GITMEYIN ARAYIN SAAT KAC OLURSA OLSUN BILGILENDIREGIM YARDIMCI OLIM TELEFONUM DIYER KISILER GIBI KAPANMAZ DAIMA ACIKTIR KIMSEYE YOKTAN YERE UMUT BAGLAMAYIN DOLANDIRILMAYIN BIR UCRET ALINIYORSA BU ISIN KARSILIGINDA IS BITTIKTEN SONRA ALINIR IS BASLAMADAN ALINMAZ SONUCTA ESYA ALMIYORSUNUZ KREDI CEKIYORSUNUZ OLUP OLMUCANI BILMEDEN KIMSEYE BES KURUS PARA YATIRMAYINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
      TOLGA BEN 0533 400 62 03

    2. TOLGA diyor ki:

     ARKADASLAR SIZE BIR DUYURUM VAR SIZDEN TEK RICAM INTERNETTEN HERKESE TCNIZI VERMEYIN KIMIN NERDEN BASVURU YAPTIGI BELLI DEIL OLE TC LER GELIYORKI 30 35 BASVURU YAPILMIS ADAMIN CANINI OKUMUSLAR GELIYOR SIZDEN RICAM HERKESE VERMEYIN TCNIZI BU SAYFADA EMIN OLUN BIR IKI KISI VAR BU ISI YAPAN DIYERLERININ HEPSI YA ARACI YA SAPIK RUHLU INSANLAR SIZDEN ISTEYIM COZUME GIDIN UMUTSUZLUGA GITMEYIN ARAYIN SAAT KAC OLURSA OLSUN BILGILENDIREGIM YARDIMCI OLIM TELEFONUM DIYER KISILER GIBI KAPANMAZ DAIMA ACIKTIR KIMSEYE YOKTAN YERE UMUT BAGLAMAYIN DOLANDIRILMAYIN BIR UCRET ALINIYORSA BU ISIN KARSILIGINDA IS BITTIKTEN SONRA ALINIR IS BASLAMADAN ALINMAZ SONUCTA ESYA ALMIYORSUNUZ KREDI CEKIYORSUNUZ OLUP OLMUCANI BILMEDEN KIMSEYE BES KURUS PARA YATIRMAYINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
     TOLGA BEN 0533 400 62 03

    3. erdem yıldız diyor ki:

     degerli kardeşim öncelikle bu tür sayfalara güvenmeyin birçogu art niyetli dolandırıcılar siz uygun görürseniz şayetki size bir bankanın telini ve faksını vereyim uygun bulunursa maaşınız varsa az cok yardımım olabılır saygılar 0534 9635881

     1. ibrahim dost diyor ki:

      aynen emre abi mersindn bir dost hep yalan onden para almadan is yapamiyolar

   23. hasan diyor ki:

    slm tolga bey merhaba arkadaşlar benim sicilim gayet temiz puanım da yüksek ama 10.000 tl acil ihtiyacım var ama iş yerimden ayrıldım için gelir belgesi olmadı için kredi çekemiyorum ve çok sıkıştım çok acil 10.000 tl ihtiyacım var lütfen yardımcı olursanız sevinirim 541 441 75 33

   24. hasan diyor ki:

    541 441 75 33

   25. songül diyor ki:

    Tekstil işi ile uğraşıyorum bugünlerde biraz işlerim ters gitmeye başladı ekstra ödemeler yaptım sıkıştım acilen 20.000tl paraya ihtiyacım var nasıl yardımcı olabilirsiniz öğrenmek istiyorum ödeme konusuna gelince bu rakamı aylık 2.000tl olarak ödeyebilirim sizede nasıl uygunsa konuşulur anlaşılır

   26. ibrahim diyor ki:

    selam tolga bey.ben borçlarımdan dolayı sıkıntıya girdim.çocugum olmadığı için 2 kere kredi çektim bankadan ve 2 defa tüp bebek yaptırdım olmadı.ben borçlarımı borç ile kapatmaya çalıştım daha kötü oldum.25.000 tl ye ihtiyacım var tüm borçlarımı kapatıp tek bir yere borcum olsun istiyorum.emekliyim 1000 tl maaş almaktayım.600 tl gibi ödeme yapabilirim ayda.eger yardımcı olursanız çok sevinirim. bu konuda bana yardımcı olmanızı bekliyorum

    1. RABIA diyor ki:

     05372712381

   27. TOLGA diyor ki:

    PTT EMEKLILERINE MÜJDE AYNI GUN KREDİ KULLANMA İMKANI HEMEN ARAYIN TUM EMEKLILER DAHİLL TOLGA 0533 672 08 34

   28. nurdan koçakoğlu diyor ki:

    tolga bey ben kredi çekmek istiyorum bana yardım cı olurmusunuz 50 tl her ay düzelli ödeme yapcak

    1. tolga diyor ki:

     YENI NUMARAM TOLGA BEN 0533 674 00 85

     1. aynur diyor ki:

      tolga bey merhaba bana acilen ulaşmanız mümkün mü acaba mailim ferfecirmr@gmail.com

   29. hamza diyor ki:

    ıyı gunler bankalardan kredi çekemeyenlere kredi gecikmesi kredi kartı gecikmesi yasal takibe düşenler icraalık olanlar kara lıstede olanlar skor puanı düşük olanlara kolaylıkla uzun vadede kredi çekilir arayın yardımcı olunur

    0545 622 69 76

    1. ercan diyor ki:

     Hamza bey
     Kara listedeyim 10.000 TL ye ihtiyacım var. Yardımcı olabilirmisiniz

     1. ibo diyor ki:

      APTALLLAŞMA KARA LİSTEDEKİLERE KREDİ ÇIKMASI İMKANSIZA YAKIN BEN DE AYNI BU ŞEREF YOKSUNU HAMZA SİNAN DOĞANIN TA KENDİSİ BENDEN 140TL ALDI DOLANDIRDIM BAŞKA Bİ ARKADAŞIN TELİNDEN BİRKAÇ GÜN SONRA SAHTE İSİM TC KİMLİK N UYDURDUM MESAJ ATTIM KREDİ ÇIKTI YALNIZ ÖN ÖDEME NOTER MASRAFI İSTEDİ AADİ ÖN ÖDEME ASLA YAPMAYIN 5 KİŞİ 1 MİLYAR DOLANDIRDI BENİ AMAN SAKIN YANMAYIN

     2. ibo diyor ki:

      DOLANDIRILDIM DİCEKTİM Bİ ÖNCEKİ YORUMUMDA 544 NOLU GARANTİ HADIMKÖY ŞUBESİ NOSU VERİYO

    2. tolga diyor ki:

     ARKADASLAR SU SITEYE HER GIRDIMDE BEKDUA GORUYORUM BUNLARIN ONUNE GECMEK ICIN SADECE PARA YATIRMAYIN INANMAYIN BASTAN PARA ALAN INSAN EMIN OLUNKI DOLANDIRICI HIC BIR BANKA VEYA INSAN KENDI HIMAYESINDE PARA VERMEZ BEN VERIM DEDIM BEN BILE IYI NIYETIME YENIK DUSTUM DOLANDIRILDIM HALA ALICAKLARIMI ALMAYA CALISIORUM INSANLAR CIG SUT EMMIS ONUN ICIN HIC BIR SEKILDE KIMSEYE PARA YATIRMAYIN BU ISIN HAKKI BANKADAN PARANIZI CEKERSINIZ ELINIZE ALIR SAYARSINIZ OLE KOMISYONUNUZU VERIRSINIZ BASKA TURLU BU OLAY OLMAZ KIM NERDEN BILEBILIR SIZE NE CIKICANAI EGER YARDIMCI OLMAMI ISTIYORSANIZ BENI ARAYIN BENI BU SITEDE BILEN BILIR TOLGA BEN 0533 400 62 03

     1. jerry adams diyor ki:

      % 2 faiz oranı kredi teklif, kredi miktarı en kısa sürede kredi talebi onayı üzerine tahsis edilir, herhangi bir miktarda değişen, size kredi için başvuruda bugün bize ulaşın.

   30. TOLGA diyor ki:

    SLM ARRKADASLAR TOLGA BEN ELIMDEN GELENIN FAZLASINI YAPIYORUM SIZLER ICIN MADDİ KONUDADA YARDIMCI OLMAYA CALISIYORUM SAHIS TARAFINDAN PARALARDA VERDIRMEYE CALISIYORUM KREDI ALAMAYANLAR ICIN AMA GUVENCE ISTENMEKTE BILGINIZE HERKESE HUZURLU GUZEL GUNLER TOLGA 0533 672 08 34

   31. mahmut akyüz diyor ki:

    acil 30binliraya ihtiyacım var özel bir sektörde çalışmaktayım banka larla icralık durumdayım acil kapamam lazım aylık eşit taksitlerle öderim yardımcı olun lütven izmirde yaşıyorum 05453631286 mahmut

    1. E&K FİNANS diyor ki:

     SORUNLU,ÇIKMAYAN KREDİLERİNİZE KESİN ÇÖZÜM.E&K FİNANS EMLAK KREDİ KONUSUNDA SİZLERE YARDIMCI OLUYOR AYNI GÜN İÇERİSİNDE KREDİ KULLANMANIZA OLANAK SAĞLIYOR!!!!
     İLETİŞİM : 0312 270 33 62 MAİL:ozg_keklik@hotmail.com

   32. tolga diyor ki:

    ARKAŞLAR MERHABA BEN TOLGA NUMARAM DEGİŞTİ YENI NUMARAM 0533 674 00 85 YARDIMCI OLMAYA DEWAM EDIYORUM HERKESE HAYIRLI GUZEL GUNLER BU ARADA ELDENDE PARA TEGMIN EDILIR AMA COGUNLUK BAYANLARA VERILIR CUNKU BORÇLARINA SADIKLAR HERKESE IYI GUNLER TOLGA 0533 674 00 85

   33. tolga diyor ki:

    tel numaram degişti ben tolga 0533 674 00 85

    1. aylin diyor ki:

     iyi akşamlar tolga bey acil 40bin nakit lazım izmirdeyim nsl ardımcı olalbirsiniz

    2. fatma diyor ki:

     ARIYORUM YENİ DEĞİĞİNİZ ÜÇ NUMARA VAR MAİLLERİNİZDE ULAŞAMIYORUM LÜTFEN IULAŞIN BEKLİYORUM.

   34. ali diyor ki:

    aylık gelirim 3100 tl 30000 tl kredi lazım çektirene 4000 tl helal olsun takibim yok sadece geç ödüyorum o nedenle çekemiyorum 5336193803

    1. TOLGA diyor ki:

     EMEKLILEREDE SESLENMEK ISTIYORUM VEYAHUT ANNEDEN BABADAN KALMIS MAAŞ ALANLARADA SESLENIYORUM KREDI ALAMIYORSANIZ YADA KREDI ALIP ISTEDINIZ RAKAMI ALAMIYORSANIZ HEMEN ARAYIN ANINDA BILGILENDIREYIM VE KREDINIZI KULLANDIRALIM TOLGA BEN 0533 400 62 03

   35. TOLGA diyor ki:

    EMEKLILERE MUJDE KREDI CEKMEK ISTEYPTE CEKEMIYORSANIZ HEMEN ARAYIN TOLGA BEN 0533 674 00 85

   36. TOLGA diyor ki:

    EMEKLILER BANKALARLA SIKINTINIZMI VAR ISTEDINIZ PARAYI ALAMIYORMUSUNUZ HEMEN ARAYIN TOLGA BEN 0533 674 00 85

    1. TOLGA diyor ki:

     KISA BIR SURE ICIN BURDAYIM ONEMMLI OLAN IS YAPMAK SIKINTILARNTILARDAN KURTARMAK INSANLARI BUNU ART NIYETLE GORENLERIN ALLAH CEZASINI VERSIN SADECE EMEKLILER BANKA FARKETMEZ HEMEN ARAYIN TOLGA BEN 0533 674 00 85

     1. TOLGA diyor ki:

      TELEFONUMA 7-24 ULASABILIRSINIZ ONEMLI OLAN SIZIN SIKINTINIZI EN KISA SUREDE GIDERMEK HEMEN ARAYIN SIKINTILARDAN BIRAN ONCE KURTULUN TOLGA BEN 0533 674 00 85

   37. mehtap diyor ki:

    beni acil ararmısınız 0545 384 98 40

   38. mehmet diyor ki:

    Merhaba Tolga bey bana Bu adresten ulaşırmısınız kredi lazım mehmet.1215@hotmail.com

   39. mehmet diyor ki:

    Arkadaşlar Sorunlu Kredilerinize kesin çözüm getiriyoruz.
    En düşük faiz oranlarıyla;
    KONUT
    İHTİYAÇ
    TAŞIT
    TİCARİ

    TÜM SORUNLU KREDİLERİNİZ Kredi takip merkezimizden faydalanmak için İLETİŞİME geçmeniz yeterlidir.Hizmet Büromuz İSTANBUL/K.ÇEKMECE
    İLETİŞİM:0 537 032 33 68.

    1. TOLGA diyor ki:

     arkadaşlar eelam,

     görüyorum ki meydanı boş bıraktık bırakmamızla birlikde dolandırıcı sayısı kat kat fazlalaşmış eğer KREDİ İSTEYİP DE KREDİ ÇEKEMİYORSANIZ SIKINTILARINIZ VAR İSE EMEKLİLERDE DAHİL OLMAK ÜZERE KREDİ ÇELKMEK MÜMKÜN,BENİ TANIYANLAR TANIYOR UZUN ZAMANDIR YOKTUM SAYFADA TELEFON NUMARAMI SAPIKLARDAN DOLAYI DEĞİŞTİRDİM.
     YENİ NUMARAM 0533.400.62.03

     TOLGA

    2. TOLGA diyor ki:

     EMEKLILEREDE SESLENMEK ISTIYORUM VEYAHUT ANNEDEN BABADAN KALMIS MAAŞ ALANLARADA SESLENIYORUM KREDI ALAMIYORSANIZ YADA KREDI ALIP ISTEDINIZ RAKAMI ALAMIYORSANIZ HEMEN ARAYIN ANINDA BILGILENDIREYIM VE KREDINIZI KULLANDIRALIM TOLGA BEN 0533 400 62 03

   40. bahar diyor ki:

    acil 3000 tl ye ihtiyacım var dönüş bekliyorum sizden memurum taksitler halinde geri öderim size

    1. akın diyor ki:

     İzmir civarı 1000tl 5000tl arası kredi verilir.. er_tas35@hotmail.com

    2. akın diyor ki:

     Bahar hanımizmirdeyseniz eger bana ulaşın..er_tas35@hotmail.com

     1. BAHAR diyor ki:

      HAYIIR BEN BİLECİKTE OTURUYORUM

    3. TOLGA diyor ki:

     ARKADASLAR SIZE BIR DUYURUM VAR SIZDEN TEK RICAM INTERNETTEN HERKESE TCNIZI VERMEYIN KIMIN NERDEN BASVURU YAPTIGI BELLI DEIL OLE TC LER GELIYORKI 30 35 BASVURU YAPILMIS ADAMIN CANINI OKUMUSLAR GELIYOR SIZDEN RICAM HERKESE VERMEYIN TCNIZI BU SAYFADA EMIN OLUN BIR IKI KISI VAR BU ISI YAPAN DIYERLERININ HEPSI YA ARACI YA SAPIK RUHLU INSANLAR SIZDEN ISTEYIM COZUME GIDIN UMUTSUZLUGA GITMEYIN ARAYIN SAAT KAC OLURSA OLSUN BILGILENDIREGIM YARDIMCI OLIM TELEFONUM DIYER KISILER GIBI KAPANMAZ DAIMA ACIKTIR KIMSEYE YOKTAN YERE UMUT BAGLAMAYIN DOLANDIRILMAYIN BIR UCRET ALINIYORSA BU ISIN KARSILIGINDA IS BITTIKTEN SONRA ALINIR IS BASLAMADAN ALINMAZ SONUCTA ESYA ALMIYORSUNUZ KREDI CEKIYORSUNUZ OLUP OLMUCANI BILMEDEN KIMSEYE BES KURUS PARA YATIRMAYINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
     TOLGA BEN 0533 400 62 03

    4. umut diyor ki:

     Merhaba,
     Maddi sorununuz ve sıkıntınız halen devam edıyor mu acaba???
     Eğer edıyorsa detayları konusmak ve sıkıntınızı couzme kavusturabılmek ıcın bana maıl atınız lutfen umut.aydinnn@hotmail.com

    5. huseyin diyor ki:

     ulasin 05314592918 size yrdimci olabilirimbahar hanim bana

     1. jerry adams diyor ki:

      % 2 faiz oranı kredi teklif, kredi miktarı en kısa sürede kredi talebi onayı üzerine tahsis edilir, herhangi bir miktarda değişen, size kredi için başvuruda bugün bize ulaşın.

   41. selm tolga bey daha bir ay oldu 18 ze basmama ama sigortam olmadığı için kiredi çekemiyorum sigortasız kıredi çekme sansım olabilirmi

   42. hüseyin çeşnigil diyor ki:

    acil 5000 lıra kredıye ıhtıyacım var

    1. TOLGA diyor ki:

     ARKADASLAR HERKESE SLMLAR GOSTERDIGINIZ ILGIDEN DOLAYI TESEKKUR EDERIM ELIMDEN GELENIN FAZLASINI YAPIYORUM EMIN OLUN COGU ARKADASIMIN KREDISINI KULLANDIRDIM KULLANDIRMAYADA DEWAM EDIYORUM KREDIGE IHTIYACINIZ VAR ISE HEMEN BENI ARAYIN TOLGA BEN 0533 400 62 03

    2. jerry adams diyor ki:

     % 2 faiz oranı kredi teklif, kredi miktarı en kısa sürede kredi talebi onayı üzerine tahsis edilir, herhangi bir miktarda değişen, size kredi için başvuruda bugün bize ulaşın.

   43. BAHAR diyor ki:

    tolga bey benim icralik olan dosyam vardı kapattım kardeşim sayesinde ama kişisel olarak 5000 tl ye yakın kardeşim de dahil borcum kaldı kapatmak itiyorum çünkü maaşım yetmiyor memurum ama ne yazıkki kimse yardım da etmiyor remen depresyona girdim melez_prenses1986@hotmail.com adresine dönüş yapın lütfen bir yol gösterin inanın çok sıkıldım bu durumdan

   44. erdem diyor ki:

    mrb tolga bankalarla sıkıntım var maaşımda icra var devlet memuruyum yardımcı olabilir misiniz.

   45. kredi diyor ki:

    selam arkadaslar kredı cekmek ısteyıpte cekemıyorsanız hemen arayın emeklılere oncelımız vardır 0533 400 62 03

    1. necati özsoy diyor ki:

     ben emekliyim paraya ihtiyacım var 3000tl lazım aylıgım var yardım edermısınız cok dardayım telefonum 05392082217 ararsanız konuşabiliriz ben sözümün arkasındayım söz demek senet demekdir zonguldak ereglide yaşıyorum lutfen dönermısınız kıredi cektim 36 vadeli 16 vadem var diye bide yaşımdan dolayı kıredi vermediler acıl lazım

    2. fatma diyor ki:

     TOLGA BEY SİZİN NUMARAYA AİT BU AMA ULAŞAMIYORUZ

   46. TOLGA diyor ki:

    ARKADASLAR HERKESE SLMLAR GOSTERDIGINIZ ILGIDEN DOLAYI TESEKKUR EDERIM ELIMDEN GELENIN FAZLASINI YAPIYORUM EMIN OLUN COGU ARKADASIMIN KREDISINI KULLANDIRDIM KULLANDIRMAYADA DEWAM EDIYORUM KREDIGE IHTIYACINIZ VAR ISE HEMEN BENI ARAYIN TOLGA BEN 0533 400 62 03

    1. özdemi diyor ki:

     arkadaşlar böyle insanlara kanmayın kesinlikle böyle birşey yok sizden PTTden 200 215 tl para yatırın diyolar noter için işlem üçreti diye on dan sonra telefon u en gelliyolar biz denedik gördük kesinlikle kanmayın kesinlikle bunlar DOLANDIRICI EMNİYET BUNLARI ARIYO

    2. fadime diyor ki:

     tolga bey benim çok acil krediye ihtiyacım var icralık durumdayım kredi olmazsa bile senetle veya elden parada olabilir çok acil dönüş yaparsanız sevinirim 05375153125

     1. jerry adams diyor ki:

      % 2 faiz oranı kredi teklif, kredi miktarı en kısa sürede kredi talebi onayı üzerine tahsis edilir, herhangi bir miktarda değişen, size kredi için başvuruda bugün bize ulaşın.

   47. alev altun diyor ki:

    lutfen eger okursanız bana yardımcı olurmusunuz 3 aydır kıramı ödeyem edim elktigim suyumda aynı vazıyeette kıredi karta basvurdum olumsuz gec ödeme yaptıgımdan vermediler ogluma ayaakkabı alamıyorum yırtılmıs zonguldak eregli alev altun ptt hesap numaram 06207704 saygılarımla 1500tl verirsenız rahatlayacam sayenızde

    1. ozgur bey diyor ki:

     MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 2 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜSTELİK TC KİMLİK NUMARANIZA KREDİNİZ TANIMLATILIR VE BANKA HESABINIZA KREDİ TUTARI AKTARILIR SİZ KİMLİGİNİZLE OLDUGUNUZ İLDEN KULLANIRSINIZ DOSYA MASRAF UCRETİ SADECE PESİN ALINIR DOSYA MASRAFINI YATIRAN MUSTERİLERİMİZİN KREDİLERİ BANKA HESABINA AKTARILIR KREDİ KOMİSYON UCRETİ KREDİDEN SONRA TAHSİL EDİLİR BİZ BU İSİ GERCEKTEN YAPAN FİRMAYIZ BURDAKİ SAHTEKARLARA YEM OLMAMAK VE BİZİMLE CALISMAK İSTEYEN GERCEK MUSTERİLERE YARDIMCI OLMAKTAYIZ GEREKSİZ KİSİLER ARAMASINLAR BURDAKI SAHTEKARLAR GİBİ MAİLDEN ULASINDA DEMİYORUZ CEP TELEFONUMUZDAN 7 / 24 ARAYABİLİRSİNİZ BORCSUZ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ İSTANBUL ANKARA İZMİR HAFTA SONUDA KREDİ KULLANDIRIMI YAPİLMAKTADIR DİGER İLLER SADECE HAFTA İCİ MİNİMUM CIKARILAN KREDİ TUTARI 15.000 MAXİMUM TUTAR 100.000TL’DİR DAHA ALTI BİR TUTAR YADA ÜST CIKARILMAMAKTADIR. KREDİNİZİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 ÖZGÜR BEY İLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08 !….!

   48. yunus diyor ki:

    selamun aleyküm tolga bey benim sıkıntılarım şundan ibaret ben kırada oturuyorum 2 tane ögrenci çocuklarım var almaz olaydım 3 sene önce kredi kartı borçlarımdan dolayı bankadan 5.000 tleyi çekemedim sadece okadr borcum var evimi avkatlar huzursuz ediyor bunu çocuklarımdan gizlemeye çalışıyorum ama evimde huzur kalmadı sadece şu 5. 000tlyi acil bulmam lazım bagzan bunalıma giriyorum RABBİM kimseyi düşürmesin eger mümkün ise yardım etmeniz ALLAH rızası için bana acil 5.000 binlira lazım yardımcı olursanız sevinirim çaresiz kaldım ÖNCE allahımdan SONRA SİZDEN YARDIM TALEP EDİYORUM TLFONUM 05387693567

    1. ozgur bey diyor ki:

     MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 2 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜSTELİK TC KİMLİK NUMARANIZA KREDİNİZ TANIMLATILIR VE BANKA HESABINIZA KREDİ TUTARI AKTARILIR SİZ KİMLİGİNİZLE OLDUGUNUZ İLDEN KULLANIRSINIZ DOSYA MASRAF UCRETİ SADECE PESİN ALINIR DOSYA MASRAFINI YATIRAN MUSTERİLERİMİZİN KREDİLERİ BANKA HESABINA AKTARILIR KREDİ KOMİSYON UCRETİ KREDİDEN SONRA TAHSİL EDİLİR BİZ BU İSİ GERCEKTEN YAPAN FİRMAYIZ BURDAKİ SAHTEKARLARA YEM OLMAMAK VE BİZİMLE CALISMAK İSTEYEN GERCEK MUSTERİLERE YARDIMCI OLMAKTAYIZ GEREKSİZ KİSİLER ARAMASINLAR BURDAKI SAHTEKARLAR GİBİ MAİLDEN ULASINDA DEMİYORUZ CEP TELEFONUMUZDAN 7 / 24 ARAYABİLİRSİNİZ BORCSUZ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ İSTANBUL ANKARA İZMİR HAFTA SONUDA KREDİ KULLANDIRIMI YAPİLMAKTADIR DİGER İLLER SADECE HAFTA İCİ MİNİMUM CIKARILAN KREDİ TUTARI 15.000 MAXİMUM TUTAR 100.000TL’DİR DAHA ALTI BİR TUTAR YADA ÜST CIKARILMAMAKTADIR. KREDİNİZİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 ÖZGÜR BEY İLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08 !!….!!

   49. emirvan diyor ki:

    Nakit destek için ulaşabilirsiniz.
    emirvan@hotmail.com

    1. aslı diyor ki:

     sen hala ne yüzle yazıyorsun ? arkadaşlar sakın inanmayın dolandırıcıdır verdiği hesap no onur kiraz iş bankası şube kodu 1243 hesap no 122975

   50. zehra diyor ki:

    tolga bey ben ev hanımıyım oriflame de danışman olarak çalışıyorum ama sadece satış yaparsam kazanıyorum borcum var bana haftaya kadar acil ama çok acil 2000 tl lazım mayısın sonunda faiziyle geri ödicem yalvarırım bana geri dönün 05068884148 yada bana yardim edebilcek tanıdığınız bir allahın kulu varsa beni arasın çok acil çok zor durumda olmasam kimseye boyun eymem

   51. mesut diyor ki:

    tolga bey benim durumum avukata yansıyacak banka ödemesi memurum bankalar puan düşüklüğü sebebi yardım etmiyor aylık sabit bir ödeme planına ihtiyacım var

    acil ulaşırsanız sevinirim

    1. jerry adams diyor ki:

     % 2 faiz oranı kredi teklif, kredi miktarı en kısa sürede kredi talebi onayı üzerine tahsis edilir, herhangi bir miktarda değişen, size kredi için başvuruda bugün bize ulaşın.

   52. volkan diyor ki:

    Merhabalar
    15.000 tl kredi ihtiyacım var görüşmek istiyorum

   53. tolga diyor ki:

    ARKADASLAR HERKESE MERHABA KREDI CEKMEK ISTEYPTE CEKEMIYORSANIZ HEMEN BENI ARAYIN AMA MAASINDA ICRASI OLANLAR ACIK TAKIBI DEVAM EDENLER VE ASIRI BORCLANMASI OLANLAR ARAMASIN HERKESE IYI GUNLER KENDINIZI DOLANDIRICILARDAN KORUYUN….

   54. erdin diyor ki:

    tolga ben eşimin maaşı 2600 net benim maaşımda o kadar var bize bir yardımcı olabilirseniz seviniriz bizi bilgilendirimisiniz 0533/383/46/92

   55. turgay diyor ki:

    MRB ARKADAŞLAR KREDİ KONUSUN DA YERİMİZ ANKARADA SSK OLUP HİÇ BANKALARLA ÇALIŞMASI OLMAYANLARA KREDİ ÇIKARTILIR YADA EV HANIMI OLUP KREDİ KARTI KULLANANLARA ÇIKARTILIR PTT EMEKLİSİ ZİRAAT EMEKLİSİ OLANLARA HERTÜRLÜ ÇIKARTILIR KONUT TAŞIT BİREYSEL YARDIMCI OLUNUR NUMARAM 05061010102 ADIM TURGAY MAİL ADRESİM (TURGAY_HAND@HOTMAİL.COM)YADA SORUNLARINIZ MAİL ADRESİME YAZIN YARDIMCI OLALIM SAYGILARLA.

   56. suat akbal diyor ki:

    slm tolga bey ben izmirden suat akbal çok acil 10000 tl ye ihtiyacım var bankalarla sorunum yok ama kredi çekemiyorum iki ay önce bir bankadan 7500 tl kredi çektim bir taksit ödedim ikinci taksidi aksatmak ve kerdi kartlarımı ödemek için yardımcı olursanız sevinirim kredi notum düşmemesi için sizden cvp beklicem 05437859653

   57. fatma diyor ki:

    mrblar tolga bey telefonunuza ulaşmıyor neden güncel telefon yazmadınız bende bankacıyım ama acil görüşmemiz lazım lütfen mail adresime cevap yazabilirmisiniz

   58. william diyor ki:

    Eğer Evet kredi ister bize bugün de; williamamosfirm@hotmail.com

   59. OZGUR KUCUKKK diyor ki:

    MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 2 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜSTELİK TC KİMLİK NUMARANIZA KREDİNİZ TANIMLATILIR SİZ KİMLİGİNİZLE OLDUGUNUZ İLDEN KULLANIRSINIZ DOSYA MASRAF UCRETİ SADECE PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYON UCRETİ KREDİDEN SONRA TAHSİL EDİLİR BİZ BU İSİ GERCEKTEN YAPAN FİRMAYIZ BURDAKİ SAHTEKARLARA YEM OLMAMAK VE BİZİMLE CALISMAK İSTEYEN GERCEK MUSTERİLERE YARDIMCI OLMAKTAYIZ GEREKSİZ KİSİLER ARAMASINLAR BURDAKI SAHTEKARLAR GİBİ MAİLDEN ULASINDA DEMİYORUZ CEP TELEFONUMUZDAN 7 / 24 ARAYABİLİRSİNİZ BORCSUZ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ İSTANBUL ANKARA İZMİR HAFTA SONUDA KREDİ KULLANDIRIMI YAPİLMAKTADIR DİGER İLLER SADECE HAFTA İCİ MİNİMUM CIKARILAN KREDİ TUTARI 15.000 MAXİMUM TUTAR 100.000TL’DİR DAHA ALTI BİR TUTAR YADA ÜST CIKARILMAMAKTADIR. KREDİNİZİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 OZGUR BEYLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08

   60. Yücel Üçok diyor ki:

    Merhaba Tolga Bey ben Eskişehirde işletme sahibi biriyim makine alımı için yarın sabaha kadar 15000 tlye ihtiyacım var eğer müsait iseniz çağrı bırakırsanız detayları konuşmak istiyorum iyi akşamlar

   61. ömer diyor ki:

    merhaba tolga bey benimde ihtiyacım var biraz.Bu konuda bilgi verirmisiniz mail adresime şartlar nedir.bide ön ödeme varmıdır.mail adresim omerr.toptas@gmail.com

   62. mehmet katırcıoğlu diyor ki:

    Iyi aksamlar bana acil olarak 5.000 tl kredi lazim fakat karalistedeyim yardimci olabilecek birisi varmi 0536 875 8746

   63. ufuk diyor ki:

    tolga bey meraba ben ufuk istanbul beykoz dan aylık 1400 tl gelirim var kredi skorum düşük 3500 tl Ye ihtiyacım var görüşelim acil numaram 545 659 9599

   64. baris diyor ki:

    merhaba lar ben bankalarda kara listedeyim bana 25 bin tl cekene 5 binini verecem helali hoş olsun her turlu senet mis ne gerekiyorsa imzalarim herturlu faize raziyim cok acil ihtiyacim var tesekurler 0537 484 4747

   65. nuri cenk aktepe diyor ki:

    Slm tolga bey benim acil 5000 TL ihtiyacim var mümkünse yardimci olabilir misiniz bana numaram 05367637556

   66. Collins Mark diyor ki:

    merhaba

    Eger mali zorluklar her türlü musunuz? Eger borçlarini temizlemek için bir kredi ihtiyacim var mi? Siz isinizi genisletmek isteyen bir is adami ya da kadin vardir? Biz bireyler, firmalara kredi her türlü teklif ve e-posta yoluyla bir gerçek kredi için bugün bize% 3 düsük faiz oraniyla kredi ihtiyaci olan organlari isbirligi:
    collinsmarkloaner@mail.com

   67. KREDİ BİR SAAT HESABINIZDA diyor ki:

    BANKALARA BİRİKMİŞ BORCUNUZU KAPATMAKMİ İSTİYORSUNUZ SSK SORUNUMU CEKIYORSUNUZ KARA LİSTEDEMİSİNİZ HER TÜRLÜ SORUNUNUZU BİR SAAT İCİNDE COZUP KREDİNİZİ BANKA HESABINIZA İSTEDİGİNİZ VADEDE AKTARIYORUZ BUNU NASILMI YAPIYORUZ ANLASMALİ OLDUGUMUZ BANKALARLA SAGLİYORUZ SİZİ GÜNLERCE BEKLETMİYORUZ ÜSTELİK TURKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN KREDİNİZ 1 SAAT İCİNDE HESABINIZA AKTARILIR CUMARTESİ PAZAR GÜNLERİDE DAHİL İSLEM DOSYA UCRETİ PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYONU KREDİDEN SONRA YÜZDE 5 ‘TİR VE COK DUSUK RAKAMDIR MİLLET GİBİ SİZLERDEN YÜZDE 20 25 KOMİSYONLAR İSTEMEMEKTEYİZ VE BU İSİ TÜRKİYEDE TEK YAPAN FİRMAYIZ GUVENİLİRİZ BİZE GUVENEN İNSANLARA YARDIMCI OLURUZ GUVENSİZ VE BOS İNSANLARA VAKİT AYIRMAYIZ DÜRÜST GÜVENİLİR KİSİLER ARASINLAR UFAK MEBLA CIKARTMIYORUZ SUBE ONAYLİ KREDİ OLACAGİ İCİN MİNİMUM 15.000 MAXİMUM 300.000TL YARDIMCI OLUNACAKTIR 500 TL LAZIM BİN TL LAZIM DİYE ARAYANLARIN TELEFON SURATINA KAPANICAKTIR BİZE DÜRÜST MUSTERİ LAZIM BOS MUSTERİ DEGİL İYİ GÜNLER KREDİYİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 ÖZGÜR BEY İLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08 ………….

   68. ozgur bey diyor ki:

    MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 2 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜSTELİK TC KİMLİK NUMARANIZA KREDİNİZ TANIMLATILIR VE BANKA HESABINIZA KREDİ TUTARI AKTARILIR SİZ KİMLİGİNİZLE OLDUGUNUZ İLDEN KULLANIRSINIZ DOSYA MASRAF UCRETİ SADECE PESİN ALINIR DOSYA MASRAFINI YATIRAN MUSTERİLERİMİZİN KREDİLERİ BANKA HESABINA AKTARILIR KREDİ KOMİSYON UCRETİ KREDİDEN SONRA TAHSİL EDİLİR BİZ BU İSİ GERCEKTEN YAPAN FİRMAYIZ BURDAKİ SAHTEKARLARA YEM OLMAMAK VE BİZİMLE CALISMAK İSTEYEN GERCEK MUSTERİLERE YARDIMCI OLMAKTAYIZ GEREKSİZ KİSİLER ARAMASINLAR BURDAKI SAHTEKARLAR GİBİ MAİLDEN ULASINDA DEMİYORUZ CEP TELEFONUMUZDAN 7 / 24 ARAYABİLİRSİNİZ BORCSUZ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ İSTANBUL ANKARA İZMİR HAFTA SONUDA KREDİ KULLANDIRIMI YAPİLMAKTADIR DİGER İLLER SADECE HAFTA İCİ MİNİMUM CIKARILAN KREDİ TUTARI 15.000 MAXİMUM TUTAR 100.000TL’DİR DAHA ALTI BİR TUTAR YADA ÜST CIKARILMAMAKTADIR. KREDİNİZİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 ÖZGÜR BEY İLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08 !.!

   69. Volkan diyor ki:

    Aleyküm selam benim paraya çok ihtiyacim var ancak pek kimse kimseye yardim etmiyor :(

   70. Ahmet diyor ki:

    Tolga bey bna ulaşabilir misiniz uzun vadede borçlarımı bi yerde toplamak istiyorum yaklaşık 50 bin agokkurt@hotmail.com

   71. Jesse Peterson diyor ki:

    Sen-si olmak be seyir için finansman seçenekleri için yeni ev satın alma, inşaat, Emlak kredi, refinance, borç konsolidasyonu, kişisel veya iş amaçlı? Geleceğe hoş geldiniz! Finansman kolay bizimle. Kredi kısa ve uzun vadeli düşük ve uygun fiyatlı bir faiz oranı % 3 finansal hizmet sunduğumuz gibi bize ulaşın.Baktılar başvuru bize j.pterson@superposta.com daha fazla kredi satın alma işlemleri için başvurmalısınız

   72. OZGUR KUCUK diyor ki:

    MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 2 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜSTELİK TC KİMLİK NUMARANIZA KREDİNİZ TANIMLATILIR SİZ KİMLİGİNİZLE OLDUGUNUZ İLDEN KULLANIRSINIZ DOSYA MASRAF UCRETİ SADECE PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYON UCRETİ KREDİDEN SONRA TAHSİL EDİLİR BİZ BU İSİ GERCEKTEN YAPAN FİRMAYIZ BURDAKİ SAHTEKARLARA YEM OLMAMAK VE BİZİMLE CALISMAK İSTEYEN GERCEK MUSTERİLERE YARDIMCI OLMAKTAYIZ GEREKSİZ KİSİLER ARAMASINLAR BURDAKI SAHTEKARLAR GİBİ MAİLDEN ULASINDA DEMİYORUZ CEP TELEFONUMUZDAN 7 / 24 ARAYABİLİRSİNİZ BORCSUZ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ İSTANBUL ANKARA İZMİR HAFTA SONUDA KREDİ KULLANDIRIMI YAPİLMAKTADIR DİGER İLLER SADECE HAFTA İCİ MİNİMUM CIKARILAN KREDİ TUTARI 15.000 MAXİMUM TUTAR 100.000TL’DİR DAHA ALTI BİR TUTAR YADA ÜST CIKARILMAMAKTADIR. KREDİNİZİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 OZGUR BEYLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08

  2. tolga diyor ki:

   arkadaslar merhaba bundan sonra benı arıyan arkadaslar ıstanbula gercekten gelıcekse benı arasınlar mılletın ısını yapıoruz nazınada katlanıyoruz bız bu ısı ıstanbulda gerceklestırıyoruz eger gelıceksen ara benı bu sekılde lutfen paraya ıhtıyacı olan arkadasların pesınden kosmaktan bıktım adama kredı cıkarıyoruz adam naza kısıyor eger paraya ıhtıyacınız yoksa lutfen aramayınız ben yoruldum daha fazla yormayın ıyı aksamlar herkese sozum meclısten dısarı tolga ben 0533 672 08 34

   1. boncukboncuk diyor ki:

    acil 10.000 tl ye ihiyacım var bankalardan çekemiyorum emekliyim yardımcı olabilecek varmı

    1. ismail diyor ki:

     PTTDEN PAAŞ ALANLARA KREDİ KULLANNDIRILIR.EMEKLİ MAAŞI DUL MAAŞI YETİM MAAŞI ÖZÜÜRLÜ MAAŞI.İSTANBULDA ESNAF OLANLARAA KOPERETİFTEN 100.000TL YE KADAR KREDİ KULLANDIRILIR

     1. gökhan diyor ki:

      ltd şirketim var kullandırabilirseniz acil 100000 tlye ihtiyacım var.

     2. mahmut akyüz diyor ki:

      annem emekli pttden maaş alıyo annem kredi çekmek istiyo fakat pttden kredileri var çekemiyo yardımcı olursanız sevinirim 05453631286

     3. özcan diyor ki:

      ismail5434071684numaram

     4. hasbı ıncı diyor ki:

      balıkesirde 3 aydan a aya1200 tl özürlü maaşı alıyorum 5000 tl ihtiyacım var ararsanız sevinirim 5335689631

    2. ALPER- diyor ki:

     boncukboncuk
     yardımcı olabiliriz.

     ALPER
     0507.466 59 93

     1. süleyman kartal diyor ki:

      slm deniz motorları tamircisiyim bankalarla aram bozuk yeni dükkan acmaya calısıyorum 30 40 bin liraya ihtiyacım var bana yardımcı olabilirmisiniz 0546 840 48 00

     2. nilgün diyor ki:

      nasıl yardımcı olabiliısiniz

    3. metin ak diyor ki:

     bankadan kara listede olsanız bile 100tl ödeyene kredi bi haftada çıkarılır 05395703899

     1. kamu diyor ki:

      sahtekar hırsızlar milletin zor durumda olmasından faydalanıp dolandırıyorsunuz masumları yediğiniz haram zıkkım olsun

     2. kazım diyor ki:

      bu adama kanmayın yazık paranıza

     3. murat balta diyor ki:

      ÇIKAR 200 TL VERCEMMMMMM

     4. madur diyor ki:

      bu metin ak tabi şerefsiz telefonları kullanılmıyor
      ha bugün ha yarın verdiği hesap numarası sahibi
      darıca ağız diş sağlığı merkezi personeli tabi taşaron
      zaten arayın numara kullanılmıyor

     5. bahar diyor ki:

      neden 100 tl

     6. nilgün diyor ki:

      ben gercekte şu siteyi tesedufen açtım ya kendinize gelin caresizce ümit arayan kişilerinn nasıl canlarını yakabiliyor bu insan lar yazık kendilerinede saygıları yok demek cumle kurmakda zorlanıyorum kimseyi klrmak istemen lakin burda yazıları okuyunca bizim insanlarımız nezaman bukadar zalim olmuş biz muslumanız ya

     7. murat diyor ki:

      metin senin cibiliyetini sikim…hiç utanmıyorsun değilmi ulan insanların umutları ile oynamaya ve elindeki son kuruşunuda almaya..Allah senden gani gani çıakrsın yakınlarından ailenden bu bedduadır.

    4. RABIA diyor ki:

     boncuk boncuk arayın 05372712381

    5. OZGUR KUCUKKK diyor ki:

     MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 2 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜSTELİK TC KİMLİK NUMARANIZA KREDİNİZ TANIMLATILIR SİZ KİMLİGİNİZLE OLDUGUNUZ İLDEN KULLANIRSINIZ DOSYA MASRAF UCRETİ SADECE PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYON UCRETİ KREDİDEN SONRA TAHSİL EDİLİR BİZ BU İSİ GERCEKTEN YAPAN FİRMAYIZ BURDAKİ SAHTEKARLARA YEM OLMAMAK VE BİZİMLE CALISMAK İSTEYEN GERCEK MUSTERİLERE YARDIMCI OLMAKTAYIZ GEREKSİZ KİSİLER ARAMASINLAR BURDAKI SAHTEKARLAR GİBİ MAİLDEN ULASINDA DEMİYORUZ CEP TELEFONUMUZDAN 7 / 24 ARAYABİLİRSİNİZ BORCSUZ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ İSTANBUL ANKARA İZMİR HAFTA SONUDA KREDİ KULLANDIRIMI YAPİLMAKTADIR DİGER İLLER SADECE HAFTA İCİ MİNİMUM CIKARILAN KREDİ TUTARI 15.000 MAXİMUM TUTAR 100.000TL’DİR DAHA ALTI BİR TUTAR YADA ÜST CIKARILMAMAKTADIR. KREDİNİZİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 OZGUR BEYLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08

   2. ahmet diyor ki:

    tolga bey merhabalar; ben istaqnbulda değilim ama kredimi çıkartırsanız 20 gün sonra istanbuldayım 2 ay boyunca yardımcı olursanız sevinirim 546 218 53 91

    1. tolga diyor ki:

     ARKADASLAR SU SITEYE HER GIRDIMDE BEKDUA GORUYORUM BUNLARIN ONUNE GECMEK ICIN SADECE PARA YATIRMAYIN INANMAYIN BASTAN PARA ALAN INSAN EMIN OLUNKI DOLANDIRICI HIC BIR BANKA VEYA INSAN KENDI HIMAYESINDE PARA VERMEZ BEN VERIM DEDIM BEN BILE IYI NIYETIME YENIK DUSTUM DOLANDIRILDIM HALA ALICAKLARIMI ALMAYA CALISIORUM INSANLAR CIG SUT EMMIS ONUN ICIN HIC BIR SEKILDE KIMSEYE PARA YATIRMAYIN BU ISIN HAKKI BANKADAN PARANIZI CEKERSINIZ ELINIZE ALIR SAYARSINIZ OLE KOMISYONUNUZU VERIRSINIZ BASKA TURLU BU OLAY OLMAZ KIM NERDEN BILEBILIR SIZE NE CIKICANAI EGER YARDIMCI OLMAMI ISTIYORSANIZ BENI ARAYIN BENI BU SITEDE BILEN BILIR TOLGA BEN 0533 400 62 03

    2. OZGUR KUCUKKK diyor ki:

     MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 2 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜSTELİK TC KİMLİK NUMARANIZA KREDİNİZ TANIMLATILIR SİZ KİMLİGİNİZLE OLDUGUNUZ İLDEN KULLANIRSINIZ DOSYA MASRAF UCRETİ SADECE PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYON UCRETİ KREDİDEN SONRA TAHSİL EDİLİR BİZ BU İSİ GERCEKTEN YAPAN FİRMAYIZ BURDAKİ SAHTEKARLARA YEM OLMAMAK VE BİZİMLE CALISMAK İSTEYEN GERCEK MUSTERİLERE YARDIMCI OLMAKTAYIZ GEREKSİZ KİSİLER ARAMASINLAR BURDAKI SAHTEKARLAR GİBİ MAİLDEN ULASINDA DEMİYORUZ CEP TELEFONUMUZDAN 7 / 24 ARAYABİLİRSİNİZ BORCSUZ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ İSTANBUL ANKARA İZMİR HAFTA SONUDA KREDİ KULLANDIRIMI YAPİLMAKTADIR DİGER İLLER SADECE HAFTA İCİ MİNİMUM CIKARILAN KREDİ TUTARI 15.000 MAXİMUM TUTAR 100.000TL’DİR DAHA ALTI BİR TUTAR YADA ÜST CIKARILMAMAKTADIR. KREDİNİZİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 OZGUR BEYLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08

   3. erdoğan diyor ki:

    tolga bey benim bankalarla hiç işim olmamıştı 5 bankanın kredi kartları vardı şifresini dahi bilmiyordum yanı ihtiyacım da yoktu ama şimdi ortak iş yaptığım birisiyle bu kartları kulandık amaben 1 tl bile gormedim yallanlarla beni kandırdı neyse bunun uzerinden 2 yıl geçti benim şimdi 3000 tl ihtiyacım var nerden alabilirim kendi işim için yardımcı olursan sevinirim cep05323177159

   4. TOLGA diyor ki:

    arkadaşlar eelam,

    görüyorum ki meydanı boş bıraktık bırakmamızla birlikde dolandırıcı sayısı kat kat fazlalaşmış eğer KREDİ İSTEYİP DE KREDİ ÇEKEMİYORSANIZ SIKINTILARINIZ VAR İSE EMEKLİLERDE DAHİL OLMAK ÜZERE KREDİ ÇELKMEK MÜMKÜN,BENİ TANIYANLAR TANIYOR UZUN ZAMANDIR YOKTUM SAYFADA TELEFON NUMARAMI SAPIKLARDAN DOLAYI DEĞİŞTİRDİM.
    YENİ NUMARAM 0533.400.62.03

    TOLGA

   5. fatma diyor ki:

    TOLGA BEY ULAŞAMIYORUM SİZE AMA BENİM HAYTATIM BİTİCEK DÜZENSİZ ÖDEMELERİMDEN DOLAYI KREDİDE ÇIKMITYOR YARDIM EDİN BANA

  3. TOLGA diyor ki:

   MRB ARKADASLAR PTT MAAS MUSTERISIYSENIZ BORCUNUZ VAR KREDI YINE ALAMIYORSANIZ HEMEN ULASIN AYNI GUN KREDINIZ OLUYOR PARANIZI AYNI GUN PANKADAN CEKTIRIYORUZ TOLGA 0533 672 08 34

  4. TOLGA diyor ki:

   ARKADASLAR MERHABA SIZDEN TEK RICAM MESKULSEM DEWAMLI BNEI AKSAM ISTEDINIZ SAATTE ARIYA BILIRSINIZ BU CEP TEL HIC KAPANMAZ BILGINIZ OLSUN HERKESE HAYIRLI GUNLER TOLGA 0533 672 08 34

  5. TOLGA diyor ki:

   arkadaslar merhaba ziraat bankası emeklısı veya maaş musterısıysenız kredi konusunda yardımcı olabılıorumm bılgınıze bBU ARADA BENIM ISMIMLE SIZDEN PARA FILAN ISTIYEN OLURSA SAKIN AMA SAKIN HERHANGİ BIR ODEME YAPMAYIN TOLGA 0533 672 08 34

  6. ALPER diyor ki:

   MERHABA,AVUKATLIK ICRALIK OLMUS VEYA OLMAK UZERE
   OLAN EMEKLILERE KREDI KONUSUNDA YARDIMCI
   OLURUM SKOR PUAN GECIKME AVUKATLIK ICRALIK
   FARKETMEZ.
   ALPER 0507.466 59 93

   1. nihan diyor ki:

    Mrb benm babam ziraatten maas aliyor emekli oraya 15000 kadr borcu vat kartlarndada geckme var dier bankalardn kredi ckmiyor yarsdmci olursanz sevnrm

  7. semiha çay diyor ki:

   burdan kimsenin kimseye yardım edecegini sanmıyorum gelin bahis yapalım eger bahis yaparak para kazanmak isterseniz bana uylaşın semiha.251@hotmail.com

  8. murat diyor ki:

   Kredi kullanamıyorsanız aşağıdaki numaraya detaylarınızı mesaj atmanız yeterlidir:

   Tc kimlik no:
   Adı soyadı:
   Baba adı:
   Tutar:
   SSK ? maaş ?

   Belki bir mesaj sizleri tüm dertlerinizden kurtarır..

   Tel: 5320603028

   1. fatma diyor ki:

    tc yi yazalım da adımıza şirket açıp piyasayı dolandırın oldumu siz kendınızı kurnaz mı sanıyorsunuz ya.

   2. bahar diyor ki:

    0542 548 60 73 acil nakit ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

    1. tamo diyor ki:

     İst içi ihtiyarcı olan bayanlara yardımcı olabilirim gerçekten ihtiyarcı olanlara ! 0536 472 35 70

     1. murat diyor ki:

      tamo dene şerefsiz evladıve bunun gibi haram süt emmiş ibne evlatları .. bu bayan mayan nedir sizin derdiniz? para için ..varsa kadına ihtiyacınız ee madem paranızda var ziktirin gidin başka türlü iş görün…Lan dünya bu kadarmı bozuldu…insanların hele hele bayanların bu kadar gururlarını ayaklar altına alıp çevresinden bulamadığı parayı sizin gibi soysuz köpeklere et parçası olarak mı vereceksiniz sanıyorusnuz…

   3. BAHAR diyor ki:

    melez_prenses1986@hotmail.com adresine dönüş yaparsanız sevinirim istenilen bilgileri mail olarak gönderirim acil nakit ihtiyacım var çünkü

  9. TOLGA diyor ki:

   IYI AKSAMLAR HERKESE ZİRAAT BANKASINDAN EMEKLI OLAN MAASINI ZİRAAT BANKASINDAN ALAN KISILERE BORCU OLSA DAIR KREDI IMKANI SUNUYORUZ BUNU YANI SIRA OZEL BANKALARDANDA ELIMIZDEN GELDIGI KADAR YARDIMCI OLMAYA CALISIYORUZ KREDI KARTLARIYLA SIINTISI OLANLAR YAPILANDIRMADA BULUNMAYANLARDA ARASIN KREDI KARTI ALAMAYAN AMA SU SEKILDE SSK SI OLMAYIP EV HANIMI OLAN KISILER VEYA YASI TUTAN KREDI KARTI OLMAYAN KISILEREDE YARDIMCI OLUYORUM TOLGA BEN 0533 672 08 34

   1. ayça diyor ki:

    tolga bey öğrenciyim yardımcı olabilirseniz çok sevinirim okul harcımı yatrmam gerek ayrıca bilgisiyarım calındı ailem zor durumda söleyemeiorum 5000 tlye ihtiyacım var aylık 500 lira olarak 1 yıl içnde ödeyebilrim lütfen yardımcı olun nolur 1 hafta içinde bulmam gerekiyor mail adresim aycaay1993@hotmail.com

    1. erdin diyor ki:

     0533,383,46,92 beni arayın size yardımcı olucam

  10. sedat bey diyor ki:

   Çok ihtiyacı olan 2 bayan arkadaşa maddi yardım yapmayı düşünüyorum iletişim skype adres cicek_bahcesi@passport.com

  11. YAKUP AYDIN diyor ki:

   KREDİ NOTUNUZMU DUSUK KREDİ CEKEMİYORMUSUNUZ YADA EVLENİCEKSİNİZ ACİL PARAMI LAZIM YADA KREDİ BORCUNUZU TEK YEREMI BORCLANMAK İSTİYORSUNUZ AYDIN FINANS FAKTORİNG OLARAK HER TÜRLÜ KREDİYİ KULLANMANIZI SAGLIYORUZ BANKALAR İLE PROBLEMLERİNİZİ COZUYOR MAXİMUM İKİ SAAT İCİNDE KREDİNİZİ KULLANDIRIYORUZ EGER UYGUNSANIZ KONTROL EDİLİYOR DOSYA VE DİGER MASRAFLAR ALINIYOR VE YÜKSEK MEBLALARDA KREDİ KULLANMANIZI SAGLIYORUZ HER TÜRLÜ FİNANS DESTEGİ İCİN ARAYIN COZELİM : 0539 402 57 05

   1. Cup diyor ki:

    Banada yardımcı olabilir misiniz acaba ?

   2. mehmet diyor ki:

    NASIL GÖRÜŞEBİLİRİZ TELEFONUNUZA ULAŞAMIYORUZ.

  12. ALPER diyor ki:

   **ÇOK ÖNEMLİ
   EMEKLİLERE MÜJDE EĞER EMEKLİYSENİZ VE BANKA KREDİ&KREDİ KARTINA AVUKATLIK İCRALIK OLMAK ÜZEREYSENİZ VEYA OLDUYSANIZ.SİCİLİNİZ BOZUKSA PUANINIZ DÜŞÜKSE BÜTÜN BORÇLARINIZI TEK BİR BANKAYA ALARAK BANKADAN RESMİ VE YASAL Bİ ŞEKİLDE KREDİ KULLANMANIZA YARDIMCI OLALIM.SADECE İSTANBUL KONTEJANLA SINIRLIDIR.(YUKARIDAKİ BİLGİLER BANKANIN GEÇİCİ SUREYLE YAPMIŞ OLDUĞU BİR KAMPANYADIR.)ÇALIŞAN-İŞSİZ-SSKSIZ-ÖĞRENCİ-EV HANIMLARINADA YARDIMCI OLUYORUZ. ALPER 0507.466 59 93
   kuzeydanismanlik34@hotmail.com

   1. erkan diyor ki:

    Alper bey 3 gün dür size ulaşamıyorum ben size bilgilerimi verdim kredi borçlarım ve kredi kartı borçumu kapatmak için istedim ama hala dönmediniz çok acil 0532 3634393 Erkan

   2. suzan diyor ki:

    alper bey bacil olarak bene ukaşabilirmisiniz 0554 683 24 82

  13. TOLGA diyor ki:

   IYI AKSAMLAR HERKESE KREDIYLE ILGILI SIKINTILARI OLAN BANKALARDA KREDI ALAMAYAN ARKADASLAR BENI ARIYARAK BILGI ALABILIRLER ZOR DURUMU YASAYAN KISI ANLAR TUZU KURU OLANLAR ANLAMAZ HERKESE SABIR DILIYORUM ILGILENDIGIM ILGILENEMEDIGIM ARKADASLARA TESEKKUR EDIYORUM TOLGA 0533 672 08 34

   1. emrullah diyor ki:

    bana acil 5000 tl lazm yardmci oln ltfen

    5344682329

  14. semiha diyor ki:

   burdan kımse kımseye yardım etmez dusunun adamın 100bın tl sı var neden mıllete verıp parasını rıkse soksun o paranın gerı gelecegı garantı degil gelın bahıs oynayarak kazanalım semiha.251@hotmail.com bana ulasın

   1. TOLGA diyor ki:

    arkadaşlar eelam,

    görüyorum ki meydanı boş bıraktık bırakmamızla birlikde dolandırıcı sayısı kat kat fazlalaşmış eğer KREDİ İSTEYİP DE KREDİ ÇEKEMİYORSANIZ SIKINTILARINIZ VAR İSE EMEKLİLERDE DAHİL OLMAK ÜZERE KREDİ ÇELKMEK MÜMKÜN,BENİ TANIYANLAR TANIYOR UZUN ZAMANDIR YOKTUM SAYFADA TELEFON NUMARAMI SAPIKLARDAN DOLAYI DEĞİŞTİRDİM.
    YENİ NUMARAM 0533.400.62.03

    TOLGA

  15. ALPER diyor ki:

   EMEKLİ OLUPDA HERHANGİ BİR SEBEBTEN KREDİ ALAMAYANLARA,
   KREDİ KARTI KULLANAN SSKSIZ EV HANIMLARINA,
   KREDİ KARTI KULLANAN SSKSIZ ÖĞRENCİLERE,
   ASGARİ ÜCRETTEN ÇALIŞANLARA,
   GECİKMESİ OLANLARA,
   BORÇLANMASI ÇOK OLANLARA,
   HERHANGİ BİR SEBEBDEN KREDİ ALAMAYANLARA KREDİ KONUSUNDA YARDIMCI OLUYORUZ.
   ÖN ÖDEME KESİNLİKLE İSTENMEZ!ALLAHIM BU MUBAREK RAMAZAN AYINDA HERKEZİ DERTTEN SIKINTIDAN KURTULMASINI NİYAZ EDERİM.
   ALPER 0507.466 59 93

  16. ismail demir diyor ki:

   EMEKLİLERE HERTÜRLÜ KREDİ KULLANDIRILIR 05425135572

  17. kemal diyor ki:

   MADDİ YARDIM
   İhtiyaç sahibine bir miktar yardım yapabilirim mevsimlik_cicek@hotmail.com

   1. arzu diyor ki:

    benım borcum var bankalara hıcbır şekılde cıkamıyorum işin içinden sadece bankada degıl bır ıkı magazayada var anlayacagınız battım ustune usluk calısacak durumda da degılım calışacak durumum olsa asla el acmazdım ama allah kımseyı dusurmesın

   2. ahmet diyor ki:

    görüşelim 05326441498

   3. zehra diyor ki:

    MERHABA KEMAL BEY SİZE MAİL DEN YAZDIM AMA UAŞMADI GALİBA BENİM ACİL 2000 TL YE İHTİYACIM VAR BANA YARDIMCI OLUN NOLUR ÇOK ZOR DURUMDAYIM MAYISIN SONUNDA FAİZİYLE GERİ ÖDDİCEM BANA ACİL ILAŞIN LÜTFEN 05068884148

   4. tolga diyor ki:

    arkadaşlar eelam,

    görüyorum ki meydanı boş bıraktık bırakmamızla birlikde dolandırıcı sayısı kat kat fazlalaşmış eğer KREDİ İSTEYİP DE KREDİ ÇEKEMİYORSANIZ SIKINTILARINIZ VAR İSE EMEKLİLERDE DAHİL OLMAK ÜZERE KREDİ ÇELKMEK MÜMKÜN,BENİ TANIYANLAR TANIYOR UZUN ZAMANDIR YOKTUM SAYFADA TELEFON NUMARAMI SAPIKLARDAN DOLAYI DEĞİŞTİRDİM.
    YENİ NUMARAM 0533.400.62.03

    TOLGA

    1. Mustafa diyor ki:

     Yine mi sen? Don Juan mısın da millet sana sarkıyor? Yeni avlar arıyorum desene şuna.

  18. TOLGA diyor ki:

   PTT ZİRAAT MAAŞ MÜŞTERİSİ OLAN EMEKLILER AYNI GUN KREDI IMKANI HEMEN ARAYIN TOLGA 0533 672 08 34

  19. kemal diyor ki:

   MADDİ YARDIM
   Çok ihtiyaç sahibine bir miktar maddi yardımda bulunabilirim irtibat mevsimlik_cicek@hotmail.com

   1. buket ataseven diyor ki:

    merhaba emekli öğretmenim.son dönemlerde yaşadığım aksilikler nedeni ile zor durumdayım .bankaya ödemem gereken acil 6000ntlye ihtiyacım var.taksitli ödeme yapabilirim ilgilenirseniz sevinirim.teşekkürler

    1. metin diyor ki:

     banka kredisi çıkarılır 100tl komisyonla kara listede olsanız bile05395703899

     1. ayşe öz diyor ki:

      valla ben haber beklıyorum haber çıkmadı kımse bu numaraya ınanmasın yalan atıyorlar 0 539 570 38 99

     2. kamu diyor ki:

      sahtekar hırsızlar milletin zor durumda olmasından faydalanıp dolandırıyorsunuz masumları yediğiniz harametin denen sahtekara sakın kanmayın ortakçısının ismide özkan orak merak etmeyin savcılık en kısa surede gereğini yapacakm zıkkım olsun

     3. ezgi kartal diyor ki:

      allah razı olsun benim paramı çıkardı allah tutuğunu altın aetsin

     4. erkan diyor ki:

      valla ezgi kartal sen neyi oluyosun bilmiyorum ama eger sende işin içindeysen sende yanarsın çünkü arkadaş en az 50 . 60 kişiyi aynı şekilde dolandırdı ve şu an 40 kişi filan savcılıga suç duyurusunda bulunmuş işi çok zor kimsenin ahı kimsede kalmaz….

     5. cem diyor ki:

      07 ağustos sabah saatlerinde metin aka yapılan olumlu torumların hepsi kendileri tarafından yazılmıştır inanmayın ezgiymiş yedik bizde metin denen dolandırıcı şu anda gözaltında istesenizde yılana sarılamazsanız

    2. kubilay diyor ki:

     Ararsanız yardımcı olurum.

     Kubilay 0536-325 31 64

     1. zehra diyor ki:

      BANA ACİL YARDIM EDEBİLİRSENİZ SEVİNİRİM KUBİLAY BEY 05068884148

    3. onur diyor ki:

     merhaba ;

     nakit ihtiyacınız için bize ulaşın.

     onurkiraz34@hotmail.com

     1. murat balta diyor ki:

      SİZ TEL YAZIN

     2. taner diyor ki:

      Bu onur denılen kısı dolandırırcıdır benıde 480 lıra dolandırdı savcılıga ve bılısım suclarına şikayette bulundum

     3. BAHAR diyor ki:

      bu şerefsiz 700 tl paramı aldı komisyon vb. diye asla inanmayın allah belanı versin

     4. pınar diyor ki:

      bu şerefsize sakın inanmayın adi şerefsiz pislik herif

   2. HASAN diyor ki:

    merhaba kemal bey.ben kütahya ili emet ilçesinde memurum. 2000 Türk Lirası lazım 12 aylığına hala bulamadım.gerçekten çok zor durumdayım. acilen yardımcı olur musunuz lütfen.

    1. kadir kerem demiral diyor ki:

     İyi günler senet karşılığı borç para veriyorum notere beraber gidiliyor orada paranızı verıyorum sayıyorsunuz daha sonra ımza atıyorsunuz.. kac ay ıstıyorsanız o kadar senede ımza atıyorsunuz.. her ay odedıgınız senedı noterden alıyorsunuz… yalnız guvenlık acısından 300 lıra on odeme alıyorum noterde bu parayı gerı verıyorum sıze sadece guvenlık ıcın daha once 5 kısıye yardımcı oldum cebimden 2500 TL gitti gelmediler o yüzden böyle bır karar aldım benım kımsenın parasında gozum yok.. sartlar bunlar kabul edersenız mesaj atın… kerem__kadir02@hotmail.com

     1. serkan diyor ki:

      slm kardes ben istan bul bebek ten ben sozu mun erıyım kım se kabul et mezkı ön ceden 300tl yatır mayı bana 30bin tl lazım neden gel meyım sıze yan lış ya payım zorum ne cıkar benım cıkarım yatırma ısı olmaz ama sen sözün deysen lafın daysan ara gelim istedıın yere buluşalım ve notere gıdelım 300 deılde 600tl al bana verıırken helal sana derım opara ıcımı halledıyorsun cunku ara eher tum bun lar dogruysa cebım debu.(539:387.48.66)

     2. muhammed diyor ki:

      Dolandırıcıyım diye bas bas bağırıyorsun adamsan ayarla krediyi al içinden ne kadarsa hakkın ön ödeme neymiş yok kandırmışlarda hadibe ihtiyacı olan adamdan niye para istiyosun

     3. süleyman özdemir diyor ki:

      bırak bu ayakları güvenlik açısındanmış krdi verdiğiniz kişilere çokmu güveniyorsunuz o zaman

     4. talip diyor ki:

      benim bankaya borcum var 15000 tl senetle bana taksit halinde ayda size 350 tl taksitli senet halinde öderim .bane yardımcı olurmusunuz.telefonum 05337707908 pendik istanbuldayım.

     5. murat diyor ki:

      kadirbey sizinle görüşmek istiyorum bana ulaşırmısınız 05434088293 devlet memuruyum ve bi 6 bine ihtiyacım var arayın görüşelim

     6. TOLGA diyor ki:

      arkadaşlar eelam,

      görüyorum ki meydanı boş bıraktık bırakmamızla birlikde dolandırıcı sayısı kat kat fazlalaşmış eğer KREDİ İSTEYİP DE KREDİ ÇEKEMİYORSANIZ SIKINTILARINIZ VAR İSE EMEKLİLERDE DAHİL OLMAK ÜZERE KREDİ ÇELKMEK MÜMKÜN,BENİ TANIYANLAR TANIYOR UZUN ZAMANDIR YOKTUM SAYFADA TELEFON NUMARAMI SAPIKLARDAN DOLAYI DEĞİŞTİRDİM.
      YENİ NUMARAM 0533.400.62.03

      TOLGA

     7. TOLGA diyor ki:

      ARKADAŞLAR SİZDENDE BİR RİCAM VAR LUTFEN AMA LUTFEN ISTANBULA GELEMICEK ARKADASLAR ARAMASIN BIZ DOLANDIRICI DEILIZ IS BITIRENIZ EGER ZOR DURUMDAYSANIZ KREDI KULLANIN ZEWK ICIN CIKIOMU BIR BAKIN DIYE DEIL LUTFEN COK ZAMAN BOSUNA URASTIRILDIM KREDI CIKARIYORUM KISI YI ARIYORUM GELDIM GELIORUM SURDAYIM BURDAYIM BIRDHA ARIYORUM TEL KAPAMIS ONUN ICIN SOZUM MECLISTEN DISARI ELBET AMA DEDIM GIBI LUTFEN GELICEK OLAN INSANLAR ARASIN HERKESE SAGLIKLI GUZEL AYDINLIK GUNLER KENDINIZI YIYIP BITIRMEYIN ARAYIN COZUM BULALIM TOLGA BEN 0533 400 62 03

     8. tolga diyor ki:

      arkadaşlar eelam,

      görüyorum ki meydanı boş bıraktık bırakmamızla birlikde dolandırıcı sayısı kat kat fazlalaşmış eğer KREDİ İSTEYİP DE KREDİ ÇEKEMİYORSANIZ SIKINTILARINIZ VAR İSE EMEKLİLERDE DAHİL OLMAK ÜZERE KREDİ ÇELKMEK MÜMKÜN,BENİ TANIYANLAR TANIYOR UZUN ZAMANDIR YOKTUM SAYFADA TELEFON NUMARAMI SAPIKLARDAN DOLAYI DEĞİŞTİRDİM.
      YENİ NUMARAM 0533.400.62.03

      TOLGA

     9. yılmaz sürgüt diyor ki:

      bana 10 bin çıkar noterde sana 1000 lira vereyim yada 30 bin çıkar ,3000 bin vereyim 0507 017 59 91 ıstanbuldayım

     10. yılmaz sürgüt diyor ki:

      benimde cebim bu 0507 017 59 91 kıredimi çıkar 30000 liraya sana 3000 lira vereyim

    2. sonu Yıl Kredi teklif diyor ki:

     Size hizmet bağlı engelli özel ile halka parasal yardım teklif olduğunu biliyorum, bu yüzden daha iyi tehcir ihtiyaçlarını karşılamak için bir ev inşa etmek veya değiştirebilirsiniz.
     Tıbbi Kredi Finans: Daha fazla bilgi için iletişim.

     E-posta ile: medloanfinance@gmail.com

     1. TOLGA diyor ki:

      ARKADAŞLAR SİZDENDE BİR RİCAM VAR LUTFEN AMA LUTFEN ISTANBULA GELEMICEK ARKADASLAR ARAMASIN BIZ DOLANDIRICI DEILIZ IS BITIRENIZ EGER ZOR DURUMDAYSANIZ KREDI KULLANIN ZEWK ICIN CIKIOMU BIR BAKIN DIYE DEIL LUTFEN COK ZAMAN BOSUNA URASTIRILDIM KREDI CIKARIYORUM KISI YI ARIYORUM GELDIM GELIORUM SURDAYIM BURDAYIM BIRDHA ARIYORUM TEL KAPAMIS ONUN ICIN SOZUM MECLISTEN DISARI ELBET AMA DEDIM GIBI LUTFEN GELICEK OLAN INSANLAR ARASIN HERKESE SAGLIKLI GUZEL AYDINLIK GUNLER KENDINIZI YIYIP BITIRMEYIN ARAYIN COZUM BULALIM TOLGA BEN 0533 400 62 03

   3. nihal diyor ki:

    kemal bey 10bin tlye ihtiyacım var yardım ederseniz sevinirim oğlumun hastane masrafları için 05428214285

    1. TOLGA diyor ki:

     NIHAL HANIM GECMIS OLSUN ARAYIN BENI TOLGA BEN 0533 672 08 34

    2. TOLGA diyor ki:

     ARKADAŞLAR SİZDENDE BİR RİCAM VAR LUTFEN AMA LUTFEN ISTANBULA GELEMICEK ARKADASLAR ARAMASIN BIZ DOLANDIRICI DEILIZ IS BITIRENIZ EGER ZOR DURUMDAYSANIZ KREDI KULLANIN ZEWK ICIN CIKIOMU BIR BAKIN DIYE DEIL LUTFEN COK ZAMAN BOSUNA URASTIRILDIM KREDI CIKARIYORUM KISI YI ARIYORUM GELDIM GELIORUM SURDAYIM BURDAYIM BIRDHA ARIYORUM TEL KAPAMIS ONUN ICIN SOZUM MECLISTEN DISARI ELBET AMA DEDIM GIBI LUTFEN GELICEK OLAN INSANLAR ARASIN HERKESE SAGLIKLI GUZEL AYDINLIK GUNLER KENDINIZI YIYIP BITIRMEYIN ARAYIN COZUM BULALIM TOLGA BEN 0533 400 62 03

   4. mesut diyor ki:

    kemal bey bana yardımcı olursanız sevinirim bana ne kadar yardım yaparsanız razıyım çok zor durumdayım

    1. TOLGA diyor ki:

     arkadaşlar eelam,

     görüyorum ki meydanı boş bıraktık bırakmamızla birlikde dolandırıcı sayısı kat kat fazlalaşmış eğer KREDİ İSTEYİP DE KREDİ ÇEKEMİYORSANIZ SIKINTILARINIZ VAR İSE EMEKLİLERDE DAHİL OLMAK ÜZERE KREDİ ÇELKMEK MÜMKÜN,BENİ TANIYANLAR TANIYOR UZUN ZAMANDIR YOKTUM SAYFADA TELEFON NUMARAMI SAPIKLARDAN DOLAYI DEĞİŞTİRDİM.
     YENİ NUMARAM 0533.400.62.03

     TOLGA

  20. ismail demir diyor ki:

   EMEKLİLERE KREDİ KULLANDIRILIR 05425135572

  21. TOLGA diyor ki:

   MRB ARKADASLAR PTT ZİRAAT BANKASINDAN BABADAN KALMA MAAS DAIL KRE DI CEKMEK ICIN ARAYIN TOLGA 0533 672 08 34

   1. TOLGA diyor ki:

    arkadaşlar eelam,

    görüyorum ki meydanı boş bıraktık bırakmamızla birlikde dolandırıcı sayısı kat kat fazlalaşmış eğer KREDİ İSTEYİP DE KREDİ ÇEKEMİYORSANIZ SIKINTILARINIZ VAR İSE EMEKLİLERDE DAHİL OLMAK ÜZERE KREDİ ÇELKMEK MÜMKÜN,BENİ TANIYANLAR TANIYOR UZUN ZAMANDIR YOKTUM SAYFADA TELEFON NUMARAMI SAPIKLARDAN DOLAYI DEĞİŞTİRDİM.
    YENİ NUMARAM 0533.400.62.03

    TOLGA

  22. TOLGA diyor ki:

   ev hanımlarına kredı kartı alımında yardımcı olunur bır kezdaha soluyorum sozum meclısten dısarı bana bılgılerını verıp kredısı cıkıp gelmıceksenız sakın aramayın ben ıstanbuldayım kredı ıstanbul dısında kullanımı yok gelmenız gerekmektedır ben kredı cıkarıp sonrada pesınızden kosamam bunu bole bılın arkadaslar yardımcı oldum kredını aldırdım arkadaslarada slmlarımla tolga 0533 672 08 34

   1. ahmet diyor ki:

    peki tolga bey kullanmak istesek yapmamız gerekn ne 5462185391 ararsanız sevinirim

    1. TOLGA diyor ki:

     arkadaşlar eelam,

     görüyorum ki meydanı boş bıraktık bırakmamızla birlikde dolandırıcı sayısı kat kat fazlalaşmış eğer KREDİ İSTEYİP DE KREDİ ÇEKEMİYORSANIZ SIKINTILARINIZ VAR İSE EMEKLİLERDE DAHİL OLMAK ÜZERE KREDİ ÇELKMEK MÜMKÜN,BENİ TANIYANLAR TANIYOR UZUN ZAMANDIR YOKTUM SAYFADA TELEFON NUMARAMI SAPIKLARDAN DOLAYI DEĞİŞTİRDİM.
     YENİ NUMARAM 0533.400.62.03

     TOLGA

   2. TOLGA diyor ki:

    ARKADAŞLAR SİZDENDE BİR RİCAM VAR LUTFEN AMA LUTFEN ISTANBULA GELEMICEK ARKADASLAR ARAMASIN BIZ DOLANDIRICI DEILIZ IS BITIRENIZ EGER ZOR DURUMDAYSANIZ KREDI KULLANIN ZEWK ICIN CIKIOMU BIR BAKIN DIYE DEIL LUTFEN COK ZAMAN BOSUNA URASTIRILDIM KREDI CIKARIYORUM KISI YI ARIYORUM GELDIM GELIORUM SURDAYIM BURDAYIM BIRDHA ARIYORUM TEL KAPAMIS ONUN ICIN SOZUM MECLISTEN DISARI ELBET AMA DEDIM GIBI LUTFEN GELICEK OLAN INSANLAR ARASIN HERKESE SAGLIKLI GUZEL AYDINLIK GUNLER KENDINIZI YIYIP BITIRMEYIN ARAYIN COZUM BULALIM TOLGA BEN 0533 400 62 03

   3. EMRAH diyor ki:

    bankalarla icralığım borçlarımı kapatıp tek yere ödemek istiyorum ve bu yaza düğünüm olucak çok ama çok zor durumdayım allah rıza için yardımcı olun tolga bey tek yere olursa borcum çok rahat öderim özel bir şirkette yöneticiyim lütfen beni ararmısınız 0543 914 94 39

  23. TOLGA diyor ki:

   herkese merhabalar kredı kartlarını odemekte zorlanan arkadaslar arayın tolga ben 0533 672 08 34

   1. resul diyor ki:

    merhaba tolga bey kredi kartlarımın borcundan dolayı sıkıntıdayım kredi alamıyorum size ulaşamadım?

    1. TOLGA diyor ki:

     arkadaşlar eelam,

     görüyorum ki meydanı boş bıraktık bırakmamızla birlikde dolandırıcı sayısı kat kat fazlalaşmış eğer KREDİ İSTEYİP DE KREDİ ÇEKEMİYORSANIZ SIKINTILARINIZ VAR İSE EMEKLİLERDE DAHİL OLMAK ÜZERE KREDİ ÇELKMEK MÜMKÜN,BENİ TANIYANLAR TANIYOR UZUN ZAMANDIR YOKTUM SAYFADA TELEFON NUMARAMI SAPIKLARDAN DOLAYI DEĞİŞTİRDİM.
     YENİ NUMARAM 0533.400.62.03

     TOLGA

  24. TOLGA diyor ki:

   ARKADAŞLAR MERHAHA HERGUN YENI BIR DOLANDIRICI MUSTERILERLE TANISIYORUM BUGUN BIR DERS DAHA ALDIM IYI NIYETLI OLUNCa arkanıza gecıyor ınsanlar bundan sonra benı sadece ıst ıcındekı ınsanlar veya ıst kesın gelebılıcek olan ınsanlar bneı arasın daha sonra ınanın ıstemıyerekte olsa kalbınızı krarım tesekkur ederım okudunuz ıcın kıb herkese ıyı gunler tolga ben 0533 672 08 34

   1. TOLGA diyor ki:

    MRB ARKADASLAR HIPOTEKLI KREDI KONUSUND YARDIMCI OLUNUR SAHIS OLARAK TOLGA 0533 672 08 34

    1. mehmet diyor ki:

     SİZE ULAŞAMIYORUZ

  25. semiha diyor ki:

   KIMŞENIN BURADAN YARDIM ETMEZ EN GUZELI IDDI A YAPMAK semiha.251@hotmail.com

  26. TOLGA diyor ki:

   EMEKLILER ARAYIN BORCUNUZ OLSA DAHİ KREDİ KULLANMANIZA YARDIMCI OLUYORUM BABADAN ANNEDEN KALMA MAASLARINIZDA BILE ACIL ARAYIN AYNI GUN KREDI IMKANI TOLGA 0533 672 08 34

  27. ALPER diyor ki:

   *KREDİ KARTI KULLANAN EV HANIMLARINA,
   *KREDİ KARTI KULLANAN ÖĞRENCİLERE,
   *KREDİ KARTI KULLANAN İŞSİZLERE,
   *KREDİ KARTI KULLANAN SSKSIZ ÇALIŞANLARA,
   *KREDİ KARTI KULLANAN ASGARİ ÜCRETTEN ÇALIŞANLARA,
   *EMEKLİ OLUPDA HERHANGİ BİR SEBEBTEN KREDİ ALAMAYANLARA,
   *BORÇLANMASI ÇOK OLANLARA,
   *FATURALI HATTI OLANLARA,(TURKCELL ENAZ 6AYLIK VEYA VODAFONE EN AZ 8AYLIK)
   *HERHANGİ BİR SEBEBDEN KREDİ ALAMAYANLARA KREDİ KONUSUNDA YARDIMCI OLUYORUZ.

   ÖNEMLİ NOT:ÖNDEN HERHANGİ BİR ÜCRET KESİNLİKLE İSTENMEZ!
   ALPER
   NUMARAM 0537.065 44 44 OLARAK DEĞİŞMİŞTİR.

   1. tolga diyor ki:

    arkadaşlar eelam,

    görüyorum ki meydanı boş bıraktık bırakmamızla birlikde dolandırıcı sayısı kat kat fazlalaşmış eğer KREDİ İSTEYİP DE KREDİ ÇEKEMİYORSANIZ SIKINTILARINIZ VAR İSE EMEKLİLERDE DAHİL OLMAK ÜZERE KREDİ ÇELKMEK MÜMKÜN,BENİ TANIYANLAR TANIYOR UZUN ZAMANDIR YOKTUM SAYFADA TELEFON NUMARAMI SAPIKLARDAN DOLAYI DEĞİŞTİRDİM.
    YENİ NUMARAM 0533.400.62.03

    TOLGA

  28. ALPER diyor ki:

   PTT’DEN VE ZİRAAT BANKASINDAN EMEKLİ MAAŞI,DUL,YETİM,ENGELLİ MAAŞI ALANLARA
   AVUKATLIK İCRALIK OLMUŞLARA VEYA OLMAK ÜZERE OLANLARA KREDİ KONUSUNDA YARDIMCI OLUNUR.

   ALPER
   0537.065 44 44

   1. pınar diyor ki:

    acil kredi lazım ssk yapıldı kredi katımda var fakat alamıyorum 5000 tl lazım …

    1. sinan diyor ki:

     ıyı gunler bankalardan kredi çekemeyenler kredi gecikmesi kred kartı gecikmesi yasal takibe düşenler icraalık olanlar skor puanı düşük olanlara uzun vadede kredi çekilir

     0536 222 42 69

     1. XXXX diyor ki:

      bu şerefsiz dolandırıcıdır kesinlikle itibar etmeyiniz

     2. ester diyor ki:

      Sinan beyle daha önce çalışma yapıp,kredi kullanabilen varmı ?

    2. onur diyor ki:

     merhaba ;

     nakit ihtiyacınız için bize ulaşın.

     onurkiraz34@hotmail.com

     1. taner diyor ki:

      DOLANDIRICIDIR 480 LIRAMI CARPTI BILISIM VE SAVCILIGA SUC DUYURUSUNDA BULUNDM İNSALLAH YAKALANACAK

    3. osman diyor ki:

     bilgilerinizi mail atın yardımcı olalım ön ödeme gibi yada başka saçma sapan taleplerimiz yoktur krediniz çıkar komisyonumuzu alırız faturanızı keseriz .richgayrimenkul@hotmail.com

    4. kemal bey diyor ki:

     Çok ihtiyacı olan birkaç kişiye bir miktar yardımda bulunabilirim zamanında bende çok sıkıntılar yaşadım irtibat skype adres mertcanla_mertce@hotmail.com

    5. TARIK KREDİ BANKASI diyor ki:

     ARKADAŞLAR BENDE KREDİ İŞİ YAPMAKTAYIM MİLLET GİBİ HERTÜRLÜ KREDİ ÇIKARTIRLI DEMİYORUM YASAL TAKİPTE OLANIN KREDİSİ ZATEN ÇIKMAZ Bİ İŞ YAPIYORSAK ADAM GİBİ YAPCAN MÜŞTERİNİN MEMNUNİYETİ BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİDİR BAZI SAHTEKARLAR VAR BAYANLARA SADECE KREDİ ÇIKARTIRILIR DİYENLER ÖNDEN PARA İSTEYENLER YASAL TAKİPTE OLANLARA KREDİ ÇIKARTILIR DİYENLERE SAKIN VE KESİNLİKLE İNANMAYIN DERİM BEN İSTANBUL BAĞCILARDAYIM EYER KREDİ İHTİYACIN VARSA BANA BİLGİLERİNİ MEİL AT TELEFONUNLA BİRLİKTE MUHAKAK DÖNERİM SANA BİLGİLERİN ŞUNLAR İSİM SOYİSİM TC D TARİHİN GÜN AY YIL OLARAK D YERİN BABA ADI CİLT NONU VE TELEFON NUMARANI tarkandddd@mynet.com a GÖNDER BAKALIM OLUR YANI VARSA ZATEN OLUR BİZ ÖLÜYÜ DİRİLTMİYORUZ BUNU BİLİN

   2. murat güze diyor ki:

    nerde çalışıyosunuz alper bey il olarak

  29. gülizar diyor ki:

   Emeklilere her durumda 50000 tl kadar kredi kullandirilir .
   Gülizar 05323381162

  30. gülizar diyor ki:

   Emekliye onden komisyon almadan gerek kendi emeklilik maasi gerekse yetim , anne babadan, eşten emeklilik maasi alan herkese HER DURUMDA 50000 tl ye kadar kredi kullandirilir . Gülizar 05323381162

  31. sinan diyor ki:

   ıyı gunler bankalardan kredi çekemeyenler kredi gecikmesi kredi kartı gecikmesi yasal takibe düşenler icraalık olanlar skor puanı düşük olanlara uzun vadede kredi çekilir

   0536 222 42 69

  32. sinan diyor ki:

   ıyı gunler bankalardan kredi çekemeyenler kredi gecikmesi kredi kartı gecikmesi olanlar yasal takibe düşenler icraalık olanlar skor puanı düşük olanlara uzun vadede kredi çekilir

   0536 222 42 69

  33. onur diyor ki:

   merhaba ;

   nakit ihtiyacınız için bize ulaşın.

   onurkiraz34@hotmail.com

  34. çağrı diyor ki:

   Acil Nakit paraya ihtiyacım var bankalarla aram iyi değil aylık gelirim 1500 tl belgelenemez.10.000 tl ye ihtiyacım var.24 ay taksitli verebilecek olanlar arasın lütfen.
   0507 139 35 92 mcbtasarim@gmail.com

  35. ismail demir diyor ki:

   TAKİPLİ HACİZLİ.OLAN EMEKLİLERE KREDİ KULLANDIRILIR.05425135572

  36. ismail demir diyor ki:

   YARDIMCI OLABİLECEĞİMİZ KREDİ ALANLARI :
   1)TİCARİ İŞLETME KREDİSİ
   2)KOBİ İŞLETME KREDİSİ
   3)İPOTEKLİ İŞLETME KREDİSİ
   4)GAYRİ NAKTİ KREDİ
   5)BİREYSEL KREDİ
   6)TÜKETİCİ KREDİSİ
   7)İHTİYAC KREDİSİ
   8)KONUT ALIM KREDİSİ
   9)ŞAHSINA AİT VEYA İKİNCİ VEYA 3. ŞAHISLARA AİT İPOTEK KARŞILIĞI İHTİYAÇ KREDİSİ
   10)ŞAHSINA AİT ARAÇ REHİNİ İLE İHTİYAÇ VEYA İŞLETME KREDİSİ
   11)İMZA KEFALETİ İLE İŞLETME KREDİSİ
   12)MÜŞTERİ ÇEKLERİ İLE GERÇEK TİCARETTEN DOĞAN ALACAK SENETLERİ KARŞILIĞI NAKİT KREDİ
   13)PROJELENDİRME KREDİLERİ
   14)YATIRIM KREDİLERİ
   15)İŞ YERİ EDİNDİRME KREDİLERİ
   16)OTEL İŞLETME KREDİLERİ
   17)MAKİNA TEŞHİZAT KREDİ,LERİ
   18)LEASİNG İLE GAYRİMENKUL ALIM KREDİLERİ
   19)LEASİNG Lİ ARAÇ ALIM KREDİLERİ
   20)OTOMOBİL ALIM KREDİLERİ05425135572

  37. tansel diyor ki:

   Mehmet sgk varmı çalışanmısın

  38. Brian Fox diyor ki:

   Merhaba

   Faturalarınızı ödemek için bir kredi gerekiyor mu? Ya da iş için eğer evet Bize e-posta: brianfox206@gmail.com sonra bizim veri tabanı adınızı kaydetmek için bu bilgileri doldurun.

   (1) İsminizi:

   (2) Miktar kredi olarak gerekli:

   (3) Telefon numarası:

   (4) Süre:

   (5) Ülke

   teşekkürler

   Mr.Brian Fox

  39. ismail demir diyor ki:

   KAMU ÇALIŞANLARINA KREDİ KULLANDIRILIR.05425135572

  40. ismail diyor ki:

   DEVLET MEMRLARINA KREDİ KULLANDIRILIR.05425135572

  41. TOLGA diyor ki:

   SLM ARKADASLAR MRB BU ARA COK FAZLA DOLANDIRICILAR COGALDI DIKKATLI OLUN SUNU UNUTMAYINKI HICBIR SIRKET KENDI BUNYESINDE PARA VERMEZ SAKIN BOLE SEYLERE INANMAYIN NOTERDI OYDU BUYDU BU OLAYLARDA YALAN SAKIN OLAN IKI UC KURUSUNUZUDA BOLE KAYBETMEYIN KENDI IYILINIZ ICIN SOLUYORUM YINEDE AKIL VERMEK BANA DUSMEZ HERKESE IYI GUNLER EGER KREDI CEKEMIYORSANIZ BANKALARDA SIKINTILARINIZ VARSA COZMEYE CALISIP KREDI IMKANI SUNUYORUM TOLGA 0533 672 08 34

  42. ismail diyor ki:

   PTTDEN İLK KREDİSİNİ KULLANIP İKİNCİ KREDİSİNİ KULLANAMANLARA SUBE YETKİİSNDE PTT KREDİ KULLANDIRILIR.05425135572

  43. ali bey diyor ki:

   MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 3 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ SADECE MERKEZ BANKASINDAN KARA LİSTEDE OLAN KİŞİLERE YARDIMCI OLAMIYORUZ EV HANIMLARINA YADA BANKA İLE SORUNLARINIZI COZUYORUZ İHTİYAC KREDİSİNDE MİNİMUM 15.000 MAXİMUM 50.000TL TASIT KREDİSİ MAXİMUM 150.000 KONUTKREDİSİ MAXİMUM 300.000TL KREDİNİZİ KULLANMANIZI SAGLIYORUZ SUBE ONAYLİ KREDİNİZİ ALMAK İCİN HEMEN : 0534 766 32 73 CEP NUMARAMA ULAŞIN… SACMA SORULAR SORMAK ICIN ARAMAYINIZ… CİDDİ OLANLARA KREDİ KULLANDIRILACAKTIR ŞİRKET OLDUGUMUZ İCİN GUVENİLİRİZ BURDAKİ DOLANDIRICILARA YEM OLMAYİP BİZİMLE CALISMAK ICIN : 0534 766 32 73 ARAYINIZ…

  44. hüseyin diyor ki:

   Merhaba arkadaslar oncelıkle herkese selamlar ve sygılar sembolık faızlerle 5000 tl yı gecmeyecek sekılde borc verılır ozellıkle ogrencıler ve ev hanımları muracat h_dogan24@icloud.com maıl yoluyla ıletısıme gecınız..

  45. Eğer kredi arayan yorgun musunuz? Sen
   sürekli olarak bankalar ve diğer tarafından reddedildi
   finansal kurumlar? İyi haber burada! biz
   R $ 7,000.00 ile $ Min arasında değişen krediler sunuyoruz
   Max 40.000.000,00. yılda% 2 faiz oranı.
   Sertifikalı ve güvenilir giyer. Kanıtı ikna edecek
   Sen. Tam: aşağıdaki bilgileri bize
   Adı …………… Ülke: ……….. Cinsiyet: ….. ………….
   Telefon numarası ……… Miktar Gereken: ………….
   Süre: …….. …………….. Aylık Geliri: ……………..
   Biz aşağıdaki türleri sunmak için onaylanmıştır
   Krediler: * Bireysel Kredi (Teminatsız) * İş
   Kredi (Teminatsız) * Konsolidasyon Kredi *
   Öğrenci Kredisi * Mortgage * Kredi ve Yatırım
   çok daha fazla. , Tüm yanıtlar gönderilmelidir Lütfen
   Şirket E-posta: bonifaceloancompany@gmail.com

  46. EMRE diyor ki:

   MRB ARKADAŞLAR KREDİ ÇEKMEK İSTEYİPTE ÇEKEMİYORSANIZ YARDIMCI OLUNUR EMEKLILERE %100 KREDİ İMKANI SUNUYORUZ HEMEN ARAYIN ELDEN NAKİT İHTİYACINIZDA GİDERİLİR GÜVENCE KARŞILIGINDA BAYANLAR TERCIHIMIZDIR CUNKU BORÇLARINA SADIKLAR EMRE 0533 674 00 85

  47. kemal diyor ki:

   Merhabalar çok ihtiyacı olan 2 bayan arkadaşa 5000tl yardım edebilirim..ilgilenenler için skype adres mertcanla_mertce@hotmail.com

   1. tolga diyor ki:

    ARKADASLAR SU SITEYE HER GIRDIMDE BEKDUA GORUYORUM BUNLARIN ONUNE GECMEK ICIN SADECE PARA YATIRMAYIN INANMAYIN BASTAN PARA ALAN INSAN EMIN OLUNKI DOLANDIRICI HIC BIR BANKA VEYA INSAN KENDI HIMAYESINDE PARA VERMEZ BEN VERIM DEDIM BEN BILE IYI NIYETIME YENIK DUSTUM DOLANDIRILDIM HALA ALICAKLARIMI ALMAYA CALISIORUM INSANLAR CIG SUT EMMIS ONUN ICIN HIC BIR SEKILDE KIMSEYE PARA YATIRMAYIN BU ISIN HAKKI BANKADAN PARANIZI CEKERSINIZ ELINIZE ALIR SAYARSINIZ OLE KOMISYONUNUZU VERIRSINIZ BASKA TURLU BU OLAY OLMAZ KIM NERDEN BILEBILIR SIZE NE CIKICANAI EGER YARDIMCI OLMAMI ISTIYORSANIZ BENI ARAYIN BENI BU SITEDE BILEN BILIR TOLGA BEN 0533 400 62 03

  48. kemal diyor ki:

   MADDİ YARDIM
   İhtiyacı olan 2 bayan arkadaşa toplamda 5000tl yardım etmek isterim irtibat mertcanla_mertce@hotmail.com

   1. çiğdem çiğner diyor ki:

    olursanız size minnettar kalırım .oğlum üniversitede okuyo çok zor durumdayım

    1. tamo diyor ki:

     İst içi gerçekten ihtiyarcı olan bayanlara yardımcı olabilirim 0536 472 35 70

  49. mustafa ruzgar diyor ki:

   ANTALYA kredi sorunlariniza cozum ortagi cikmayan krediler icin ve eksik sigortaniz varsa sigortaniz yatmiyosa skor puaniniz dusukse yardimci olalim kirmizi bulten yememis herkese yardimci oluyoruz 05076120408 allah herkesin yardimcisi olsun…

  50. mustafa ruzgar diyor ki:

   cikmayan kredileriniz cikartilir ANTAYA kesin cozum onden para istemiyoruz evrak verin cikartalim 05076120408 anlasmali banka kredisi uzun vade uygun taksit http://ruzgarkredi.jimdo.com/

  51. sedat bey diyor ki:

   Çok ihtiyacı olan birkaç kişiye bir miktar maddi yardımda bulunabilirim irtibat mevsimlik_cicek@hotmail.com

  52. mehmet diyor ki:

   Arkadaşlar Sorunlu Kredilerinize kesin çözüm getiriyoruz.
   En düşük faiz oranlarıyla;
   KONUT
   İHTİYAÇ
   TAŞIT
   TİCARİ

   TÜM SORUNLU KREDİLERİNİZ Kredi takip merkezimizden faydalanmak için İLETİŞİME geçmeniz yeterlidir.Hizmet Büromuz İSTANBUL/K.ÇEKMECE
   İLETİŞİM:0 537 032 33 68

   1. BAHAR diyor ki:

    melez_prenses1986@hotmail.com adresine dönüş yaparsanız sevinirim

  53. emirvan diyor ki:

   nakit ihtiyacınız için bize ulaşın.

   emirvan@hotmail.com

  54. yukselbey diyor ki:

   HERKESE KREDİ
   SSK YOK KREDİ KART KULLANIMINIZ YOK ODEME GECİKMESİ VAR YADA BASKA HER TÜRLÜ SORUN BİZİM İCİN HİC PROBLEM DEGİL CUNKU KREDİNİZİ SUBEDEN ONAYLATIP SİZLERE SUNMAKTAYIZ HEMDE İKİ SAAT İCİNDE KREDİNİZ HAZIR …

   Maaşa İstinaden Kullandırılabilecek Miktarlar:
   800-TL : 27.000
   900-TL : 29.000
   1.000-TL : 32.500
   1.100-TL : 35.000
   1.200-TL : 38.000
   1.300-TL : 41.000
   1.400-TL : 50.000

   KUBİLAY 0536-678 30 02

  55. yukselbey diyor ki:

   HERKESE KREDİ
   SSK YOK KREDİ KART KULLANIMINIZ YOK ODEME GECİKMESİ VAR YADA BASKA HER TÜRLÜ SORUN BİZİM İCİN HİC PROBLEM DEGİL CUNKU KREDİNİZİ SUBEDEN ONAYLATIP SİZLERE SUNMAKTAYIZ HEMDE İKİ SAAT İCİNDE KREDİNİZ HAZIR …

   Maaşa İstinaden Kullandırılabilecek Miktarlar:
   800-TL : 27.000
   900-TL : 29.000
   1.000-TL : 32.500
   1.100-TL : 35.000
   1.200-TL : 38.000
   1.300-TL : 41.000
   1.400-TL : 50.000

   YUKSEL 0536-678 30 02

   1. Ahmet diyor ki:

    Yüksel sen geçen hafta Mehmet olmuştun benden de 1000 tl önden para istemiştin.Yüzsüz dolandırıcılar utanmadan ilan vermeye devam ediyorsunuz

  56. emirvan diyor ki:

   Nakit destek için ulaşabilirsiniz.
   emirvan@hotmail.com

   1. erdoğan özdemir diyor ki:

    acil 3000tl ihtiyacım var nu 05444120538

    1. william diyor ki:

     Eğer Evet kredi ister bize bugün de; williamamosfirm@hotmail.com

  57. tolga diyor ki:

   ARKADASLAR SU SITEYE HER GIRDIMDE BEKDUA GORUYORUM BUNLARIN ONUNE GECMEK ICIN SADECE PARA YATIRMAYIN INANMAYIN BASTAN PARA ALAN INSAN EMIN OLUNKI DOLANDIRICI HIC BIR BANKA VEYA INSAN KENDI HIMAYESINDE PARA VERMEZ BEN VERIM DEDIM BEN BILE IYI NIYETIME YENIK DUSTUM DOLANDIRILDIM HALA ALICAKLARIMI ALMAYA CALISIORUM INSANLAR CIG SUT EMMIS ONUN ICIN HIC BIR SEKILDE KIMSEYE PARA YATIRMAYIN BU ISIN HAKKI BANKADAN PARANIZI CEKERSINIZ ELINIZE ALIR SAYARSINIZ OLE KOMISYONUNUZU VERIRSINIZ BASKA TURLU BU OLAY OLMAZ KIM NERDEN BILEBILIR SIZE NE CIKICANAI EGER YARDIMCI OLMAMI ISTIYORSANIZ BENI ARAYIN BENI BU SITEDE BILEN BILIR TOLGA BEN 0533 400 62 03

  58. can diyor ki:

   problemli banka kredilerinde yardımcı olunur. ön ödeme vs gibi saçmalıklar yoktur max 2 günde kredinizi kullanmak için arayabilirsiniz 5533553025 a.cancelik25@gmail.com

  59. gündüzhev diyor ki:

   merhaba ; Nakit ihtiyaçlarınız uygun vade ve koşullarda sağlanmaktadır.

   nakitihtiyac@outlook.com

   1. fatma diyor ki:

    SAHTEKARLAR BUNLAR BEN 200 TL GÖNDERDİM MAİLLERİME DÖNMÜYORLAR SALAK GİBİ TÜM BİLGİLERİMİ VERDİM DEDİM BEN GÜVENMİYORUM DİYE ÇOK UMUT VEREREK GÜVEN MAİLLERİ ATIOYOLRARDI

  60. OZGUR KUCUKKK diyor ki:

   MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 2 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜSTELİK TC KİMLİK NUMARANIZA KREDİNİZ TANIMLATILIR SİZ KİMLİGİNİZLE OLDUGUNUZ İLDEN KULLANIRSINIZ DOSYA MASRAF UCRETİ SADECE PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYON UCRETİ KREDİDEN SONRA TAHSİL EDİLİR BİZ BU İSİ GERCEKTEN YAPAN FİRMAYIZ BURDAKİ SAHTEKARLARA YEM OLMAMAK VE BİZİMLE CALISMAK İSTEYEN GERCEK MUSTERİLERE YARDIMCI OLMAKTAYIZ GEREKSİZ KİSİLER ARAMASINLAR BURDAKI SAHTEKARLAR GİBİ MAİLDEN ULASINDA DEMİYORUZ CEP TELEFONUMUZDAN 7 / 24 ARAYABİLİRSİNİZ BORCSUZ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ İSTANBUL ANKARA İZMİR HAFTA SONUDA KREDİ KULLANDIRIMI YAPİLMAKTADIR DİGER İLLER SADECE HAFTA İCİ MİNİMUM CIKARILAN KREDİ TUTARI 15.000 MAXİMUM TUTAR 100.000TL’DİR DAHA ALTI BİR TUTAR YADA ÜST CIKARILMAMAKTADIR. KREDİNİZİ KULLANMAK İCİN HEMEN : 0543 441 94 08 OZGUR BEYLE GORUSUN…. İLETİŞİM : 0543 441 94 08

  61. can diyor ki:

   her türlü kredileriniz 1qünde sonuçlandıralım
   konut
   araç
   ihtiyaç
   kredileriniz ankara sonuçlandırlır
   https://www.facebook.com/profile.php?id=100007161424322 ekleyin yardımcı olalım

  62. erhan diyor ki:

   merhabalar acilen kredi lazım eğer varsa böyle bi yardımsever arkadaş arasın konuşalım 500 500 aylık geri ödicem 0507 050 2590

  63. aykut diyor ki:

   https://www.facebook.com/ertoksoner bu kişi yardımcı olmuştu bana …eski bankacıymış..belki sanada yardımcı olur..

  64. roland Steve diyor ki:

   Do Bizim posta özgür hissediyorum burada faturalarınızı ödemek ya da benim İsim biz sertifikalı gerçekten bunun insanlara mali yardım her türlü teklif kredi Firma Roland Steve yeni bir iş daha sonra daha fazla arama başlatmak için bir kredi gerekiyor ve bize bir mail-ile göndermek için: fucofinance.co.uk@gmail.com

   Adı: ___________________________ Cinsiyet: _______________________________ Medeni
   Durum: _______________________ İletişim
   Adres: ______________________ Şehir / Posta
   Kod: ________________________ Ülke: ______________________________ Tarih
   Doğum: ________________________ Tutar olarak Gereken
   Kredi: _______________ Kredi Süre: ________________________ Aylık
   Gelir: ______________________ Meslek: ___________________________ Amaç
   Kredi için: _____________________ Geçerli Telefon
   Hayır: _______________________ Faks: __________________________________

   Teşekkürler.
   roland Steve

  65. mehmet diyor ki:

   0544 246 04 22 senetle para işleriniz cozulur

 2. sadettin kurt diyor ki:

  acil.10 000 kredi lazım 05074553383

  1. ihsan nuri şişman diyor ki:

   zeytinburnunda kendime ait unlu mamuller fırının var acıl olarak 50000 tl ye ihtiyacım var aylık 2000 tl olarak geri ödeyebilirim cvp verirmisiniz.

   1. ismail diyor ki:

    ihsan bey koparatiften 100.000 tlye kadar kredi çıkartırım arayın görüşelim 05425135572

   2. onur diyor ki:

    merhaba ;

    nakit ihtiyacınız için bize ulaşın.

    onurkiraz34@hotmail.com

   3. tansel diyor ki:

    05466137133 beni arayın nuri bey tansel kredi için

    1. emirvan diyor ki:

     nakit ihtiyacınız için bize ulaşın.

     emirvan@hotmail.com

 3. yasin dogan diyor ki:

  acil 10000tl lazım hiç kıkış yolu bulamadım enson çarem intaar emek olacak

  1. admin diyor ki:

   Karamsarlığa kapılmayınız.Allah yardımcınız olsun.

   1. fayik diyor ki:

    ben market ve butik işletiyorum önceden kredi çekmiştim ev üstüne 8.000 tl borcum var her ay düzenli olarak yatırırım antalya/alanya lütfen yardımcı olurmusunuz 0541 366 0747 cevaplarınızı bekliyorum

    1. tansel diyor ki:

     fayik bey beni arayın tansel 0541 366 07 47

     1. zeki diyor ki:

      tansel hanım yardıam ihtiyacım var

    2. sinan diyor ki:

     iyi gunler bankalarla problemı olanlar kredı gecıkmesı kredı kartı gecıkmesı olanlar ıcraalık olanlar yasal takıpte olanlar skor puanı dusuk olanlar her turlu uzun vadede kredı cıkarılır Arayın yardımcı olalım

     0545 622 69 76

    3. emirvan diyor ki:

     nakit ihtiyacınız için bize ulaşın.

     emirvan@hotmail.com

     1. yukselbey diyor ki:

      HERKESE KREDİ
      SSK YOK KREDİ KART KULLANIMINIZ YOK ODEME GECİKMESİ VAR YADA BASKA HER TÜRLÜ SORUN BİZİM İCİN HİC PROBLEM DEGİL CUNKU KREDİNİZİ SUBEDEN ONAYLATIP SİZLERE SUNMAKTAYIZ HEMDE İKİ SAAT İCİNDE KREDİNİZ HAZIR …

      Maaşa İstinaden Kullandırılabilecek Miktarlar:
      800-TL : 27.000
      900-TL : 29.000
      1.000-TL : 32.500
      1.100-TL : 35.000
      1.200-TL : 38.000
      1.300-TL : 41.000
      1.400-TL : 50.000

      YUKSEL 0536-678 30 02

     2. Abdullah diyor ki:

      Ön ödeme istiyor, adres ve telefon bilgisi vermiyor. Geçin..

     3. pınar diyor ki:

      buda onur kirazla aynı sakın kanmayın

  2. tansel diyor ki:

   yasin sgk varmı ücretli çalışansan ara benii 05466137133

   1. tolga diyor ki:

    ARKADASLAR SU SITEYE HER GIRDIMDE BEKDUA GORUYORUM BUNLARIN ONUNE GECMEK ICIN SADECE PARA YATIRMAYIN INANMAYIN BASTAN PARA ALAN INSAN EMIN OLUNKI DOLANDIRICI HIC BIR BANKA VEYA INSAN KENDI HIMAYESINDE PARA VERMEZ BEN VERIM DEDIM BEN BILE IYI NIYETIME YENIK DUSTUM DOLANDIRILDIM HALA ALICAKLARIMI ALMAYA CALISIORUM INSANLAR CIG SUT EMMIS ONUN ICIN HIC BIR SEKILDE KIMSEYE PARA YATIRMAYIN BU ISIN HAKKI BANKADAN PARANIZI CEKERSINIZ ELINIZE ALIR SAYARSINIZ OLE KOMISYONUNUZU VERIRSINIZ BASKA TURLU BU OLAY OLMAZ KIM NERDEN BILEBILIR SIZE NE CIKICANAI EGER YARDIMCI OLMAMI ISTIYORSANIZ BENI ARAYIN BENI BU SITEDE BILEN BILIR TOLGA BEN 0533 400 62 03

  3. sinan diyor ki:

   iyi gunler bankalarla problemı olanlar kredı gecıkmesı kredı kartı gecıkmesı olanlar ıcraalık olanlar yasal takıpte olanlar skor puanı dusuk olanlar her turlu uzun vadede kredı cıkarılır Arayın goruselım

   0545 622 69 76

   1. ibo diyor ki:

    ADİ HERİF HALA DAHA LAN BIRAKIYON BANKA DEKONTUMU YAYINLARIM BU SAYFADA BENDEN ALDIN ÖN ÖDEME KREDİ ÇIKARCKMIŞ İNAN MAYIN
    HESAP BİLGİ BÖLÜMLERİNİ SİLDİM AMA İSTEYENE ORJİNAL DEKONTU GÖNDERİRİM Alıcı
    İsim SİNAN DOĞAN
    T.GARANTİ BANKASI A.S. HADIMKOY ŞUBESİ
    Hesap No: 6667173

    TCMB Tebliği gereğince, ileri tarihli para transferlerinde alıcının IBAN ını belirtmek zorunludur. EFT hesabı tanımlarken bu hususu dikkate almanızı önemle hatırlatırız.

    Aktarılan Tutar(TL) EFT Ücreti(TL) + Vergi Sorgu No.
    88.00 2.75 05000860

    Açıklama HESABA AKTARILAN
    İşbu dekont Bankamız kayıtları çerçevesinde Bankamızca iletildiği hali ile geçerli olup, dekont üzerindeki bilgiler ile Bankamız kayıtlarının uyuşmaması veya Bankamızca gönderilen hali ile farklılık arz etmesi halinde, Bankamız kayıtları esas alınacaktır. Dekonta konu işleme dair iddiaların ispatında banka kayıtları asıldır.
    Vergi Türkiye’de BSMV, K.K.T.C’de BSİV olarak tahsil edilmektedir.
    http://www

   2. BAHAR diyor ki:

    allah belanı versin bu adam 150 tl gibi basit paralar için şerefini satan biri beni dolandırdı asla inanmayın ön ödeme diye alıp kayboluyo ama savcılıığa verdim seni

    1. murat diyor ki:

     hiç bir kredi çıkarıcam deyipte önden 100-200-300 tl her ne kadar olursa olsunisteyen olursa aslan inanmayınnnn…akıllı olun….

   3. BAHAR diyor ki:

    masum insanların 3 kuruş parasına göz diktin ya allah senin belanı versin inşallah kaza geçirip geberirsin haram olsun

 4. hakkı diyor ki:

  Acil 15000 Tl ye ihtiyacım var. 05053056428 Çorumdayım

  1. MaCain Steven diyor ki:

   % 100 Maliye ihtiyacım var mı? Ben sadece% 3 için fon yüzden daha az geri ödeme sorunu ile finansal ihtiyaç hizmet verebiliriz. ne olursa olsun
   durumlarda, serbest meslek, emekli, biz yardımcı olabilir, kötü bir kredi puanı var. 2 ila 20 years.Contact bizi Esnek geri ödeme at: sgt.frank60@gmail.com

   1. ahmet cihan diyor ki:

    mrb benim 2000 tl ye ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz.05068296665

 5. MURAT.DURMAZ diyor ki:

  ACİL.RESTRANT.AÇMAK.İÇİN.15.000TL.LAZIM.YARDIM.EDİN

  1. metin ak diyor ki:

   bankadan kara listede olsanız bile 100tl ödeyene kredi bi haftada çıkarılır 05395703899

  2. emirvan diyor ki:

   nakit ihtiyacınız için bize ulaşın.

   emirvan@hotmail.com

   1. yukselbey diyor ki:

    HERKESE KREDİ
    SSK YOK KREDİ KART KULLANIMINIZ YOK ODEME GECİKMESİ VAR YADA BASKA HER TÜRLÜ SORUN BİZİM İCİN HİC PROBLEM DEGİL CUNKU KREDİNİZİ SUBEDEN ONAYLATIP SİZLERE SUNMAKTAYIZ HEMDE İKİ SAAT İCİNDE KREDİNİZ HAZIR …

    Maaşa İstinaden Kullandırılabilecek Miktarlar:
    800-TL : 27.000
    900-TL : 29.000
    1.000-TL : 32.500
    1.100-TL : 35.000
    1.200-TL : 38.000
    1.300-TL : 41.000
    1.400-TL : 50.000

    YUKSEL 0536-678 30 02

    1. Ahmet diyor ki:

     DIKKAT YÜKSEL ISIMLI ŞAHIS DOLANDIRICIDIR…!!!!!!!

    2. muhsin diyor ki:

     Abicim 10000 tl ye ihtiyacım var geçmişteki yasal takip yüzünden kredi çekemiyorum yardimci olurmusunuz

   2. Abdullah diyor ki:

    emirvan ön ödeme istiyor, adres ve telefon bilgisi vermiyor. Dikkatli olun, dolandırma potansiyeli oldukça yüksek.

 6. hasan diyor ki:

  slm ben ıstanbul bagcılar dan oturyorum bana acıl 25 .000 tl lazım ayda 500 taksıtle oderım numaram 05382095534 05363310102

 7. Doğukan diyor ki:

  İstanbul bağcılarda emlak ofisimiz vardır.Kredi ihtiyacı olanlara yardımcı oluyoruz.Aşağıdaki ulaşım araçlarından herhangi biriyle bizimle iletişime geçip sadece T.C kimlik numaranızı verip,size kredi çıkıp çıkmayacağını öğrenebilirsiniz.

  Sıkıntıda olan bir çok kişinin bu şekilde sıkıntısı giderildi. Eğer moderatör arkadaşlar tarafından bir sakıncası görülmezse ihtiyacınız olan rakamla ilgili bilginizi mail atarsanız veya ararsanız elimden geleni yaparım. mailim : gayrimenkul.karadeniz@gmail.com . TEL : 0534 542 39 33
  merak etmeyin arkasında türkiyenin en büyük şirketlerinden biri var.

  1. mine diyor ki:

   merhaba bnim çok acil 25 bin tl ye ihtiyacım var ayda 400 tl ödeyebilirim daha önc kredi ve krdi kartı kullanmadım sigortalı çalışmadığım için banka kredisi kullanamıyorum 3 gün içinde bu parayı bulmam gerekiyor bana yardımcı olursanız sevinirim mailinizi bekliyorm teşekkürler….

   1. emre diyor ki:

    mıne hanım yardımcı oluruz 05398108784

    1. filiz diyor ki:

     emre bey merhaba,
     benimde aynı tutara ihtiyacım var bana mail adresinizi verebilirmisiniz?

     1. seval diyor ki:

      filiz ben seval antalyada ticaretle uğraşıyorum prenses_svl@windowslive.com ekle görüşelim

     2. metin diyor ki:

      banaka kredisi çıkarılır 100tl komisyonla kara listede olsanız bile05395703899 filiz hnm yardımçı olurum

    2. uğur diyor ki:

     çok ama çok acil 3000 tl ye ihtiyacım var mail atarsanız yada ararsanız sevınırım 05358554970

    3. aybars diyor ki:

     emre bey 50000 tlye ihtiyacım var ararsanız konuşuruz 5359849129

    4. zeki diyor ki:

     emre bey bana da yardı cı olurmsn 5000 tl ihtiyacm var

   2. camlıca diyor ki:

    slm bne selım sadece bayanlara borc para verıyorum 05439770096

    1. nihal diyor ki:

     seliml bey 10bin tlye ihtiyacım var yardım ederseniz sevinirim oğlumun hastane masrafları için 05428214285

     1. onur diyor ki:

      merhaba ;

      nakit ihtiyacınız için bize ulaşın.

      onurkiraz34@hotmail.com

   3. ALPER diyor ki:

    **ÇOK ÖNEMLİ
    EMEKLİLERE MÜJDE EĞER EMEKLİYSENİZ VE BANKA KREDİ&KREDİ KARTINA AVUKATLIK İCRALIK OLMAK ÜZEREYSENİZ VEYA OLDUYSANIZ.SİCİLİNİZ BOZUKSA PUANINIZ DÜŞÜKSE BÜTÜN BORÇLARINIZI TEK BİR BANKAYA ALARAK BANKADAN RESMİ VE YASAL Bİ ŞEKİLDE KREDİ KULLANMANIZA YARDIMCI OLALIM.SADECE İSTANBUL KONTEJANLA SINIRLIDIR.(YUKARIDAKİ BİLGİLER BANKANIN GEÇİCİ SUREYLE YAPMIŞ OLDUĞU BİR KAMPANYADIR.) ALPER 0507.466 59 93
    kuzeydanismanlik34@hotmail.com

   4. metin diyor ki:

    banka kredisi çıkarılır 100tl komisyonla kara listede olsanız bile05395703899

    1. abdullah diyor ki:

     sahtekar lık yapma zor duurmda olanların bu durumdan yararlanmak doğru degil

   5. tolga diyor ki:

    ARKADASLAR SU SITEYE HER GIRDIMDE BEKDUA GORUYORUM BUNLARIN ONUNE GECMEK ICIN SADECE PARA YATIRMAYIN INANMAYIN BASTAN PARA ALAN INSAN EMIN OLUNKI DOLANDIRICI HIC BIR BANKA VEYA INSAN KENDI HIMAYESINDE PARA VERMEZ BEN VERIM DEDIM BEN BILE IYI NIYETIME YENIK DUSTUM DOLANDIRILDIM HALA ALICAKLARIMI ALMAYA CALISIORUM INSANLAR CIG SUT EMMIS ONUN ICIN HIC BIR SEKILDE KIMSEYE PARA YATIRMAYIN BU ISIN HAKKI BANKADAN PARANIZI CEKERSINIZ ELINIZE ALIR SAYARSINIZ OLE KOMISYONUNUZU VERIRSINIZ BASKA TURLU BU OLAY OLMAZ KIM NERDEN BILEBILIR SIZE NE CIKICANAI EGER YARDIMCI OLMAMI ISTIYORSANIZ BENI ARAYIN BENI BU SITEDE BILEN BILIR TOLGA BEN 0533 400 62 03

  2. Gerek yok diyor ki:

   yalan söylüyor kesinlikle bişi çıktığı yok arayıp da boşa ümit bağlamayın

  3. AYDAN NALKIRA diyor ki:

   çok acil 25.000 tl ihtiyaçım var ayda 500 TL ödeyebilirim. Konu ile ilegili olrak acil dönüş yapabilir misinz

   1. onur diyor ki:

    merhaba ;

    nakit ihtiyacınız için bize ulaşın.

    onurkiraz34@hotmail.com

    1. BAHAR diyor ki:

     seni savcılığa verdim haberin olsun onur kirazmış

    2. aslı diyor ki:

     onur kiraz mış allah seni bildiği gibi sahtekar dolandırıcı pislik

 8. ersin tezcan diyor ki:

  acil 30000 tl ye ihtiyacım var kredi cektım bankada ödemem lazım kara listeye alınmak üzereyim 5367856029

  1. tolga diyor ki:

   ARKADASLAR SU SITEYE HER GIRDIMDE BEKDUA GORUYORUM BUNLARIN ONUNE GECMEK ICIN SADECE PARA YATIRMAYIN INANMAYIN BASTAN PARA ALAN INSAN EMIN OLUNKI DOLANDIRICI HIC BIR BANKA VEYA INSAN KENDI HIMAYESINDE PARA VERMEZ BEN VERIM DEDIM BEN BILE IYI NIYETIME YENIK DUSTUM DOLANDIRILDIM HALA ALICAKLARIMI ALMAYA CALISIORUM INSANLAR CIG SUT EMMIS ONUN ICIN HIC BIR SEKILDE KIMSEYE PARA YATIRMAYIN BU ISIN HAKKI BANKADAN PARANIZI CEKERSINIZ ELINIZE ALIR SAYARSINIZ OLE KOMISYONUNUZU VERIRSINIZ BASKA TURLU BU OLAY OLMAZ KIM NERDEN BILEBILIR SIZE NE CIKICANAI EGER YARDIMCI OLMAMI ISTIYORSANIZ BENI ARAYIN BENI BU SITEDE BILEN BILIR TOLGA BEN 0533 400 62 03

 9. AYSEL YASAR diyor ki:

  bir bankadan kredi aldim işsizdim ödemeleri yapamadim banka borçunu kapatmak için 5000 lira kredi çekmek istiyorum

  1. metin ak diyor ki:

   bankadan kara listede olsanız bile 100tl ödeyene kredi bi haftada çıkarılır 05395703899

 10. Kredici diyor ki:

  İstanbulda emlak ofisimiz vardır.Kredi ihtiyacı olanlara yardımcı oluyoruz.Aşağıdaki ulaşım araçlarından herhangi biriyle bizimle iletişime geçip sadece T.C kimlik numaranızı verip,size kredi çıkıp çıkmayacağını öğrenebilirsiniz.

  Sıkıntıda olan bir çok kişinin bu şekilde sıkıntısı giderildi. Eğer moderatör arkadaşlar tarafından bir sakıncası görülmezse ihtiyacınız olan rakamla ilgili bilginizi mail atarsanız veya ararsanız elimden geleni yaparım. mailim : gayrimenkul.karadeniz@gmail.com . TEL : 0534 542 39 33
  merak etmeyin arkasında türkiyenin en büyük şirketlerinden biri var.
  …..

 11. Metin diyor ki:

  Ankarada yaşıyorum.25.000 tl ihtiyacım var.belgelenebilir aylık 3500 tl gelirim var.ödemelerimde hiç bir sikinti olmaz..0533 309 80 30

  1. taşıt ihtiyaç kredisi çıkartılır diyor ki:

   vdtemlak@hotmail.com kredi cekmenizde yardımcı oluruz …..

 12. Metin diyor ki:

  Bankaya kredi başvurusu yaptım skordan dolayı kredim onaylanmadi.ANKARADA kredimi onaylatıcak varsa yuzdelik verebilirim..0533 309 80 30

  1. tolga diyor ki:

   slm arkadaslar kredı cekmek ısteyıpte kredi çıkmıyorsa kredı kartınızı donduremıyorsanız arayınız 0533 672 08 34

  2. metin diyor ki:

   banaka kredisi çıkarılır 100tl komisyonla kara listede olsanız bile05395703899

   1. TOLGA diyor ki:

    ARKADAŞLAR MERHABA KREDI CEKMEK ISTEYIPTE CEKEMEYEN EMEKLILER HANGI BANKADAN MAAŞ ALIYORSANIZ HIC FARKETMEZ HEMEN ARAYIN KREDINIZI CIKARALIM BEN TOLGA 0533 674 00 85

 13. Kredici diyor ki:

  İstanbulda emlak ofisimiz vardır.Kredi ihtiyacı olanlara yardımcı oluyoruz.Aşağıdaki ulaşım araçlarından herhangi biriyle bizimle iletişime geçip sadece T.C kimlik numaranızı verip,size kredi çıkıp çıkmayacağını öğrenebilirsiniz.

  Sıkıntıda olan bir çok kişinin bu şekilde sıkıntısı giderildi. Eğer moderatör arkadaşlar tarafından bir sakıncası görülmezse ihtiyacınız olan rakamla ilgili bilginizi mail atarsanız veya ararsanız elimden geleni yaparım. mailim : gayrimenkul.karadeniz@gmail.com . TEL : 0534 542 39 33
  merak etmeyin arkasında türkiyenin en büyük şirketlerinden biri var.

  1. nihal diyor ki:

   2323703511 lütfen yardımcı olurmusunuz ben nihal ne olur yardım et

  2. ismail koç diyor ki:

   slm ben 12 senedir ssk dan emekli biriyim sicilim bozuk olduğu için bankalara müracatım olumsuz sonuçlandı ankarada oturuyorum 6000tl ihtiacım var yardımcı olabilirimisiniz tşk

   1. kubilay diyor ki:

    ararsanız kesinlikle yardımcı olurum..0536 325 31 64

    1. nihal diyor ki:

     kubilay bey 10 bin tlye ihtiyacım var oğlumun hastane masrafları için acil cuma gününe kadar ne olur yardım edin

     1. nihal diyor ki:

      tel 05428214285

     2. TOLGA diyor ki:

      SLM ARKASLAR ELIMDEN GELDIGI KADAR YARDIMCI OLMAYA CALISIYORUM NE OLUR ABUK SABUK LAFLAR ETMEYIN GERCEKTEN PARAYA IHTIYACINIZ VARSA ARAYIN KUCUK MEBLALARDA YARDIMCI OLUYORUZ ELDEN GUVENCE KARSILIGI KREDI KONUSUNDADA YARDIMCI OLMAYA CALISIORUM HERKEZE IYI AKSAMLAR SAGLIKLI GUNLER DILEYIGLE TOLGA BEN 0533 672 08 34

    2. zeki diyor ki:

     merb kubilay yarıdmcı olurmsn

   2. ALPER diyor ki:

    İSMAİL BEY ARAYIN YARDIMCI OLALIM.
    ALPER 0507.466 59 93
    kuzeydanismanlik34@hotmail.com

    1. HASAN diyor ki:

     merhaba. alper bey.ben kütahya ili emet ilçesinde memurum. acilen 2000 Türk Lirası lazım 12 aylığına. acilen yardımcı olur musunuz lütfen.

    2. ilyas diyor ki:

     acil 10000 liraya ihtiyacim var pskolojim bozuldu borclarim yuzumden lutfen yardimci olun

   3. kubilay diyor ki:

    İsmail bey bana telefonumdan ulaşırsanız size yardımcı olurum.
    Kubilay 0536-325 31 64

   4. kubilay diyor ki:

    İsmail bey merhaba. İlanlarımda da belirttiğim gibi; sadece emeklilere kredi konusunda yardımcı olabiliyorum. Bana dönüş yaparsanız daha detaylı konuşuruz.
    Kubilay 0536-325 31 64

    1. leven diyor ki:

     kubilay annanın amını sikim senin orospo çocuğu dol senin biletin kesildi pezeveng lan annan sulanenı okadar saydım neden donmuyorsun adam değilsin lan sen erkek olsan o lafları yutmazdın ama yakaladığımda gotune şişe sokmasam resımınıde çekıcem o vazyetın

   5. rabia diyor ki:

    Facebook simdi kredi bizce

    1. rabia diyor ki:

     Bana facebook simdi kredi bizden ulasin

   6. RABIA diyor ki:

    ararsanız yardımcı olurum 05372712381

 14. Hasan diyor ki:

  Slm ben istanbul bagcilardan hasan 20.000 tl kredi ihtiyac var benim taksit 500 oderim ben numaram 05382095534

 15. şeref diyor ki:

  arkadaşlar banada acil 5 bin lazım

 16. şeref diyor ki:

  arkadaşlar banada acil 5 bin lazım 541 952 55 41

 17. bekir diyor ki:

  şu an herkesın dedıgı gıbı zordurumdayım 3000 tl ıcın yuvam yıkılmaz uzere banka borcum vardı odedım arkadasa kefıl oldum 3000 lıra ıcın hacızlık oldum herseyı yapacak haldeyım bu parayı 5000 olarak ayda 1000 tl gerı odeyebılırım 0539 443 51 86 kımse yardım etmez bılıyorum ama son care

  1. metin diyor ki:

   banka kredisi çıkarılır 100tl komisyonla kara listede olsanız bile05395703899

 18. eren diyor ki:

  slm arkadaşlar ben bursada yaşıyorum ama istanulda calışıyorum sıkıntılarımdan dolayı buraya geldim cok caresiz icindyim acilen 20 bin tly ihtiyacım var eger duydugunuz yada bildiginiz bi yer varsa yonlendirin lütfen her işe varım her teklif kabulumdur hiç fark etmez:?:? ama acil 0536 405 29 09

 19. fatih diyor ki:

  BUGUN ACİL 3,000 e ihtiyacım var faiziyle öderim isterseniz senet bile imzalarım yeterki bugun bu parayı bulmam lazım allah rızası ıcın yardımcı olun

 20. fatih diyor ki:

  BUGUN ACİL 3,000 e ihtiyacım var faiziyle öderim isterseniz senet bile imzalarım yeterki bugun bu parayı bulmam lazım allah rızası ıcın yardımcı olun 05435565310

  1. SELIN diyor ki:

   ARKADAŞLAR BU KUBILAY DENEN ADAMA INANMAYIN SAHTEKAR MILLETI OYALAYIP DURUYOR HEP AYNI SOZLER SOLEYIP DURUYOR SONRADA TEL CVP VERMIYOR BUNA INANIP SAKIN IST GELMEYIN SEREFSIZDIR BU KENDISI BANKAYLA MUHATTAP DEIL BASKALARINA BILGINIZI VERIYOR VE KENDINI BANKA PERSONELI GIBI TANITIYOR HERKEZIN BILGISINE

   1. duru diyor ki:

    SELİN HANIM ÇOK DOĞRU SÖYLÜYOR.BU KUBİLAY DENEN ADAM İŞKEMBEYİ KÜBRADAN SALLIYOR SİZİ İSTANBULA ÇAĞIRIYOR OYALIYOR SONRA TELEFONLARINI AÇMIYOR.ÜSTELİK EVLİ VE 3 ÇOCUĞU OLDUĞU HALDE BEKAR OLDUĞUNU SÖYLEYİP BAYANLARA ASILIYOR!

 21. cengiz diyor ki:

  acil 80 bin teleye ihtiyacım var şehirler arası otobüsümü rehin olarak veririm aylık ödemelerim 2000 tele vade olmak suretiyle ilgilenen arkadaşlar 05064642884 no dan ulaşa bilirler

  1. can diyor ki:

   iyi günler acil krediye ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz emeğiniz neyse vermeye razıyım telefon numaram 05326055120

  2. ali Icak diyor ki:

   dolandırıcıdır itibar etmeyiniz

  3. ahmet diyor ki:

   40000tl ihtiyacım var

 22. kredi hizmeti diyor ki:

  kredi ihtiyaçlarınız için kredicozummerkezi@hotmail.com

  1. can diyor ki:

   telefon numaranızı alabilirmiyim

   1. nihal diyor ki:

    2323703511 ben nihal lütfen bana yardım edermisin

  2. eski67 diyor ki:

   benimde cok acil 75.000tl ıhtiyacm var gerı odemesini 1000tl taksht yararm kredi cekemiyorum lutfn yardm edin

   1. XX diyor ki:

    bir çözüm bulabildinizmi aynı durumdayız vereceğiniz cevap bana umut olacaktır..boğuluyorum nefes alamıyorum artık..

    1. oktay diyor ki:

     bu kadar karamsarlıga kapılmayın.gunluk uc yuz besyuz lıra kazanabılırsınız 20 tl ayırabılıyorsanız adresımı ekleyın olurmu34@hotmail.com ben bu sekılde cıkdım borc batagından burda kımse kımseye hayrına yuklu paralar vermez kendınızı kandırmayın.20 lira ayırdım bı kenara gunluk en az 300 lıra kazanarak haftanın bellı gunlerınde olmak kaydı ıle toplam haftalık kazancım 2000 den asagı dusmuyor…ılgılenenler gelsın

     1. abora diyor ki:

      Nasıl bir çözümdür?Bahis mi oynayacaksınız*

     2. serdar karataş diyor ki:

      slm arkadaşlar benimde acil 2000 tlye ihtiyacım vardır,senetle borç alabilceğim varsa msj atsın lütfen.

     3. knnkndzlr diyor ki:

      bu nasıl oluyor peki,geri dönersen sevinirim.kenankenduzler06@hotmail.com

     4. zeki diyor ki:

      oktay bey yaroıdmcı oluemsn

     5. zeki diyor ki:

      oktay bey bilig verimisn nasıl oldu

    2. tolga diyor ki:

     bana donersenız yardımcı olabılırım tolga ben 0533 672 08 34

     1. nihal diyor ki:

      2323703511 8 bine ihtiyacım var lütfen yardım edermisin ben nihal

     2. oquz diyor ki:

      meraba arkadaşlar benim adim oquz nakite ihtiyaci olanlar yada evrak ihtiyaci olanlara 1 qünde kredi ilqilenen arkadaşlara yardimci olunur 05417601994

  3. nihan diyor ki:

   nakite ihtiyacm war senet imzalayabilirm her türlü faize razıym

   1. metin diyor ki:

    banka kredisi çıkarılır 100tl komisyonla kara listede olsanız bile05395703899

   2. kadir kerem demiral diyor ki:

    İyi günler senet karşılığı borç para veriyorum notere beraber gidiliyor orada paranızı verıyorum sayıyorsunuz daha sonra ımza atıyorsunuz.. kac ay ıstıyorsanız o kadar senede ımza atıyorsunuz.. her ay odedıgınız senedı noterden alıyorsunuz… yalnız guvenlık acısından 300 lıra on odeme alıyorum noterde bu parayı gerı verıyorum sıze sadece guvenlık ıcın daha once 5 kısıye yardımcı oldum cebimden 2500 TL gitti gelmediler o yüzden böyle bır karar aldım benım kımsenın parasında gozum yok.. sartlar bunlar kabul edersenız mesaj atın…

    1. zek diyor ki:

     tamamlardan kabul bana 30 bin tl lazım vere bılırsen düzen lı maaşımda ödlerim cebımde bu:(0539:387.48.66) ara görüşelim

    2. murat balta diyor ki:

     SEN NOTERDEN VERİRKEN KES NE ÖN ÖDEMESİ ..)))9

    3. numan adıyaman diyor ki:

     bana 20 sine kadar 10000 tl lazım ayda 500tl öderim enfazla yardımcı olursanız sevinirim 05445790330 numan

    4. şenay diyor ki:

     slm. cep telefonum 0539 342 91 80 beni ararmısınız nakite ihtiyacım var devlet memuruyum

     1. kadir kerem demiral diyor ki:

      kerem__kadir02@hotmail.com maılım bu maıl atın bana

    5. mami diyor ki:

     hadi ordan dolandırıcı ayarlamışta gelmemişlerde açık açık dolandırıcıyım desene adi köpek zaten yazmışsın dolandırıcıyım diye ama anlamayna lar olabilir biz uyaralım yinede ön ödeme isteyen herkes DOLANDIRICIDIR

  4. nihal diyor ki:

   2323703511 lütfen yardım edin lütfen nihal

 23. abbas diyor ki:

  merhabalar acilen 2000 tl ihtiyacım var cep numaram 507 5821724 lütfen yardımcı olun

 24. emrah diyor ki:

  selam arkadaslar bana 1000 tl lazim yardım edermisiniz geri ödemek koşuluyla öderim geri cok zor durumdayım iki cocuk babası biriyim lütfen yardım edin
  kayseriden ikimaet etmekteyim

 25. gülşah diyor ki:

  öncelikle merhaba;
  çok araştırdım mantıklı ve kandırmaca olmadan temiz yolla acilen 8 bin tlye ihtiyacım var yardımcı oluyorlat mı bilmiyorum çok uzatmadan toplu geri ödeme yapılacaktır. vadelide ödenebilir… çok acil formalitesiz zaman kaybı olmadan tamamen güvenle bu parayı hemen ödeyecek şekilde bulmama lazım.. yardımcı olrsanız sevinirim…
  saygılar…0539 209 46 47 irtibat

  1. burcu diyor ki:

   öncelikle faizci değilim bir siztemim var kumar 1000 tl yatırısanız sizin yerinize arkadaşlar oynuyor 5 binlira kazanıyorsunuz sonra isterseniz tekrar yatırıp kazanabilirsiniz sadece emek karşılığı alınıyor

   1. yunus diyor ki:

    yunus253@yahoo.com adresine telefon numaraızı yazarmısınız

   2. SERKAN diyor ki:

    NASIL OLUYOR BU YARDIMCI OLURMUSUNUZ 10 LAZIM ACIL BANA

   3. knnkndzlr diyor ki:

    nasıl bi çalışma şekliniz var yardımcı olrsanız sevinirim.kenankenduzler06@hotmail.com

   4. necati diyor ki:

    kumar kaybetme riski olan bir yöntem değil mi? Ya kaybederlerse?

   5. ekrem diyor ki:

    Nasıl oluyor? Yani takdir edersinizki sanal ortamdan kimse kimseye bahsettiğiniz tutarı göndermez haksızmıyım sizce?

 26. ziya kalaycı diyor ki:

  merhaba ben istanbul üniversitesinde çalışan kimyagerim 15 senelik devlet memuruyum net maaşım 2750 tl eşim hemşire onunda net maaşı 1700 tl bankadaki skor düşüklüğü nedeni ile kredim çıkmadı bana 7500 tl acil nakit lazım ödemelerde hiç sorun olmaz senette yapılır 05322013562

  1. tolga diyor ki:

   ZİYA BEY YARDIMCI OLMAK ISTERIM

 27. Jim diyor ki:

  JB MALİ KREDİ FİRMASI
  22 Smithfield St,
  EC1A 9LB
  3253773922

  Özel Para ve Risk Sermayesi Kredileri
  iş genişletme, iş edinimi veya yeniden yapılandırılması, işletme sermayesi
  destek, ekipman satın alma veya kiralama, gayrimenkul edinimi veya
  mevcut borçların refinansmanı,
  size bu tür her gün teklif aldı inanıyordu ama bu% 100
  güvenli ve güvenilir garanti.

  Size iş ihtiyaçları için doğru finansman elde yardımcı olabilir.

  Biz% 3 düşük faiz oranı kredi sunuyoruz.
  Ancak, bizim yöntem, kredi miktarı devlet şansı sunuyor
  gerekli ve de süresi gelemez.
  Bu size ihtiyacınız fon almak için gerçek bir şans verir!
  Daha fazla bilgi için en org.stv@hotmail.com , bugün bize ulaşın musunuz

  Saygılarımızla,
  Jim Bridger’ın.
  CEO / MD

  Mr Jim Bridgers’ın Finans Müdürü

  1. can diyor ki:

   kredi çekmekte yardımcı olabiliirmisiniz ve telefon numaranızı verirmisinz

   1. nihal diyor ki:

    2323703511

   2. metin diyor ki:

    banaka kredisi çıkarılır 100tl komisyonla kara listede olsanız bile05395703899

   3. metin ak diyor ki:

    banka kredisi çıkarılır 100tlödemeli komisyonla kara listede olsanız bile05395703899

    1. kamu diyor ki:

     metin denen sahtekara sakın kanmayın ortakçısının ismide özkan orak merak etmeyin savcılık en kısa surede gereğini yapacak

  2. gülcan diyor ki:

   kredi şartlarını ögrenebilirmiyim acil kredilazım

  3. mustafa diyor ki:

   Mera ba nasil yardmci oluyosunuz sicil bozuk q15 bn kiredi lazm on odeme varmi

  4. mesut sürük diyor ki:

   ben yeni iş yeri actım 15.000 tl ihtitacım var her ay düzenli taksitlerle ödeme yaparım araasanız sevinirim tl5369522476

 28. ACİL diyor ki:

  serbest meslekle uğraşıyorum karşılıksız çıkan çeklerim ve senetler var zor durumdayım acil 15000 tl lazım 500 tl taksitle ödeyebilirim yardımcı olcak varsa lütfen

 29. hakan diyor ki:

  serbest meslekle uğraşıyorum karşılıksız çıkan çeklerim ve senetler var zor durumdayım acil 15000 tl lazım 500 tl taksitle ödeyebilirim yardımcı olcak varsa lütfen irtibat 5305511179

 30. çözüm35 diyor ki:

  ARKADAŞLAR BELKİ İSTEDİĞİNİZ PARALARA TABİİ OLMIYCAK AMA EN AZINDAN BİRAZINI KARŞILAYABİLİRSİNİZ. NASIL MI: KULLANDIGINIZ KREDİLER KREDİ KARTLARI VE HATTA BANKA KARTLARININ DOSYA MASRAFLARINI GERİ ALARAK BİLGİ İÇİN nocommet__@hotmail.com adresinden yardımcı olunacaktır….

 31. mehmet ömer diyor ki:

  bugun ve yarın bana acıl 5000 tl para lazım bana acıl cevap verır mısınız sızı beklıyorum numaram 05373469213 bu numarayı arasanız sevınırım

 32. şenel diyor ki:

  SLM asker emeklisiyim emekli ikramiyemi 2013 mayıs ayında alacagım babama ait 120 dönüm sulu tarla var tarlayı işlete bilmem için traktör alacagım 20.000 tl ihtiyacım var şubat ayı içinde olursa işimi görür tşk.ederim

  1. rabia diyor ki:

   Senel bey kredi cekmediyseniz yardimci olurum facebook sayfasi simdi kredi bizden den ulasin

 33. sara lina diyor ki:

  Bir kredi ihtiyacınız var mı now.email
  geçerlidir:?
  Saralinaloanhome@yahoo.com
  Merhaba,
  Siz kredi başvuru formunu
  doldurmanız gerekmektedir. Tam adı:
  Ülke:
  Kredi miktarı:
  Cinsiyet:
  Meslek:
  Aylık geliri: Biz e-posta bekliyor.
  Sara lina

  1. acar diyor ki:

   kredi çekmemizde yardım edermisiniz telefon numarasından ulaşamazmıyız size

  2. can diyor ki:

   telefon numarasını verirmisinz

  3. gunnur urut pelvan diyor ki:

   turkiye 2bintl bayan gazetede calisan 850 bin

   1. metin diyor ki:

    banaka kredisi çıkarılır 100tl komisyonla kara listede olsanız bile05395703899

    1. ali diyor ki:

     kardeşim heryerde yazmışsın ne utanmaz adamsınız be zor durumdaki insanlardan faydalanmaya çalışıyorsunuz kan amiciler arkadaşlar sakın kanmayın önden kesinlikle para vermeyin …

  4. ali diyor ki:

   acil kıredi ihtiyacımız var

 34. yusuf kalkan diyor ki:

  çok acil 8000 tl para lazim yardiminizi bekliyorum
  05455166422

 35. MaCain Steven diyor ki:

  % 100 Maliye ihtiyacım var mı? Ben sadece% 3 için fon yüzden daha az geri ödeme sorunu ile finansal ihtiyaç hizmet verebiliriz. ne olursa olsun
  durumlarda, serbest meslek, emekli, biz yardımcı olabilir, kötü bir kredi puanı var. 2 ila 20 years.Contact bizi Esnek geri ödeme at: sgt.frank60@gmail.com

  1. acar diyor ki:

   slm antalyada yaşıyoruz yardımcı olabilirmisinz

  2. can diyor ki:

   slm kredi çekmemize yardımcı olurmusunuz numaram 05326055120

 36. burak diyor ki:

  acill 10000 ihtiyçım war senet yaparım 5362518003

  1. Bravefaith diyor ki:

   Gerçekten hayati ihtiyacı olanlar,imkanı olmayanlar olabilir diye güncelleme yapılmıştır.15 Şubat 2013 tarihinde yararlanan olsun olmasın tüm bağlantılar kapatılacak ve bu faaliyet sonlandırılacaktır.Bilginize..iletişim http://acilnakitegercekcicozum.blogspot.com/

 37. kredi kartı borcu olanlar dikkat! diyor ki:

  Kredi kartınızı ödeyelim 12 eşit taksite bölelim talepleriniz için goldfinansdanismanlik@gmail.com

 38. Bravefaith diyor ki:

  Gerçekten hayati ihtiyacı olanlar,imkanı olmayanlar olabilir diye güncelleme yapılmıştır.15 Şubat 2013 tarihinde yararlanan olsun olmasın tüm bağlantılar kapatılacak ve bu faaliyet sonlandırılacaktır.Bilginize..iletişim http://acilnakitegercekcicozum.blogspot.com/

 39. hasan diyor ki:

  acil krediye ihtyacım var kredi çekmeye yardım edecek arkadaslar yardımcı olurmmusunuz telefon numaram05326055120 emeğiniz ne olursa olsun vereceği

 40. Bravefaith diyor ki:

  4 gün sonra gerçek ihtiyaç sahibi olanlarda olsa bu faaliyet sona erecektir.Gerçekten ihtiyaç sahibiyseniz yalansız dolansız yasal yollarla edinebileceğiniz bir imkanı göz ardı etmeyin bence.Genede son karar sizin.İletişim http://acilnakitegercekcicozum.blogspot.com/

  1. SERKAN diyor ki:

   ACIL IHTIYACIM VAR 10 BIN YARDIMCI OLURMUSNUZ

 41. mehmet diyor ki:

  iyi günler down sendromlu oğlumun sağlığı için 5000tl lazım geri ödeme koşuluyla yardımlarınızı bekliyrum

 42. mehmet diyor ki:

  telefonum 05398251195

 43. Jim diyor ki:

  İşiniz için acil kredi ihtiyacınız var mı ya da borç ödemek için? İlgilenen başvuru Daha fazla bilgi için org.stv@hotmail.com ilgili bize başvurun

  1. can diyor ki:

   EWET var ama numaranızı yollarsanz size ulaşabilirz

   1. nihal diyor ki:

    8 bin tl ye ihtiyacım var ne olur yardım edin 2323703511

 44. can diyor ki:

  slm kredi çekemiyorum geçikmem falan var kredi çekmekte yardım edermisinz 05326055120

  1. paul leo diyor ki:

   merhaba,
   Eğer mali yardım gerekir, ya bakan mı
   mali zorluk, paul leo tüm kredi türlerinde kadirdir
   onarmak için ihtiyaç duyan insanlar, verileri 3% müşteri kredi olduğunu
   İlgilenen Logan lütfen bize ulaşın ve
   E-posta: finbank01@yahoo.com

   1. can diyor ki:

    benim krediye ihtyacım var numaramdan ulaşırmısınız 05326055120

    1. TOLGA diyor ki:

     arkadaşlar eelam,

     görüyorum ki meydanı boş bıraktık bırakmamızla birlikde dolandırıcı sayısı kat kat fazlalaşmış eğer KREDİ İSTEYİP DE KREDİ ÇEKEMİYORSANIZ SIKINTILARINIZ VAR İSE EMEKLİLERDE DAHİL OLMAK ÜZERE KREDİ ÇELKMEK MÜMKÜN,BENİ TANIYANLAR TANIYOR UZUN ZAMANDIR YOKTUM SAYFADA TELEFON NUMARAMI SAPIKLARDAN DOLAYI DEĞİŞTİRDİM.
     YENİ NUMARAM 0533.400.62.03

     TOLGA

   2. murat diyor ki:

    acil nakite ihtiyacım var 05454406907 arasanız sevinirim

   3. ahmet cihan diyor ki:

    mrb ankaradayım 2000 tl ye ihtiyacım var ödemede gecikme yaratmam.05068296665 ahmet cihan

 45. Hasan Hüseyin AYAZ diyor ki:

  merhaba arkadaşlar.2 aydır uğraşıyorum.hatta birine parada kaptırdım.hala ihtiyacımı gideremedim.buralarda ümit yok vesselam.

 46. melike diyor ki:

  acil 2000 liraya ihtiyacım var. yardımcı olur musunuz?

 47. emre diyor ki:

  İstanbulda emlak ofisimiz vardır.Kredi ihtiyacı olanlara yardımcı oluyoruz.Aşağıdaki ulaşım araçlarından herhangi biriyle bizimle iletişime geçip sadece T.C kimlik numaranızı verip,size kredi çıkıp çıkmayacağını öğrenebilirsiniz.05398108784

 48. kılıç danışmanlık diyor ki:

  İstanbul beylikdüzünde danışmanlık ofisimiz vardır.Kredi ihtiyacı olanlara yardımcı oluyoruz.Aşağıdaki ulaşım araçlarından herhangi biriyle bizimle iletişime geçip sadece T.C kimlik numaranızı verip,size kredi çıkıp çıkmayacağını öğrenebilirsiniz. özellikle konut kredileri ..

  Sıkıntıda olan bir çok kişinin bu şekilde sıkıntısı giderildi. Eğer moderatör arkadaşlar tarafından bir sakıncası görülmezse ihtiyacınız olan rakamla ilgili bilginizi mail atarsanız veya ararsanız elimden geleni yaparım. mailim : yalcinklc29@gmail.com .

  1. can diyor ki:

   kredi ye ihtiyacımız var acil telefon numaranızı yollarmısınız yada 05326055120 numaradan ulaşırsanız sevinirim

 49. tarık diyor ki:

  öğrenciyim çok acil 500 tl ödenecek borcum var ödeyemediğim için çok sıkıntılara girdim ve gireceğim..arkadaşlar başka yollara giriyor fakat ben kumar diye yanaşmıyorum ne yapacağımı bilmiyorum çaresiz kaldım ve derslerimide etkiliyor bi çözebilsem herşey halolacak ama bilmiyorum.. 5056969369

 50. burcu diyor ki:

  arkadaşlar boşuna burdan medet ummayın yha paranızı kaptırırsınız borçlarınız kalır parası olanlar dolandırıcılığa değil bahıse yatırsın 500 lira ile 1000 lira arası yardımcı olalım sizin yerinize oynayalım 1000 liranız 5000 tl ye kadar yapabiliyoruz burdan mesaj atın ve tel numaralarınızı bırakın

  1. emre diyor ki:

   burcu bu nasıl oluyo ara benı konusalım 05398108784

   1. zeki diyor ki:

    merhb burcu banada yarıdmcı olurmsn

  2. RİDVAN diyor ki:

   sizle nasıl irtibata gecebiliriz mail adresi verirmiisniz

  3. knnkndzlr diyor ki:

   nasıl bir sisteminiz var bahise yatkınım ben zaten,kenankenduzler06@hotmail.com 05336855664

  4. BAYRAM diyor ki:

   BURCU BANA YARDIMCI OLABİLİR MİSİN NUMARAM 05374279148

  5. GÜLAY diyor ki:

   nasıl olacak yardım edin pazartesine kadar 20 bin tl ödeme yapmam laım bana acil ulaşın çok dolandırıcıya para kaptırdım yardım ediniz 05424925892 acil cevap

  6. GÜLAY diyor ki:

   tl nalnış oldu doğrusu 05424926892 yardım lütfen

   1. TOLGA diyor ki:

    arkadaşlar eelam,

    görüyorum ki meydanı boş bıraktık bırakmamızla birlikde dolandırıcı sayısı kat kat fazlalaşmış eğer KREDİ İSTEYİP DE KREDİ ÇEKEMİYORSANIZ SIKINTILARINIZ VAR İSE EMEKLİLERDE DAHİL OLMAK ÜZERE KREDİ ÇELKMEK MÜMKÜN,BENİ TANIYANLAR TANIYOR UZUN ZAMANDIR YOKTUM SAYFADA TELEFON NUMARAMI SAPIKLARDAN DOLAYI DEĞİŞTİRDİM.
    YENİ NUMARAM 0533.400.62.03

    TOLGA

  7. nilgün diyor ki:

   bahis oyun işini ilgilendim. bana daha fazla bu konuyla ilgili bilgi verebilirmisiniz.
   iletişim numaram 0507-7158727

  8. serdar diyor ki:

   nasıl yani 0.242.821.52.58

  9. zeki diyor ki:

   merhb burcuı yardımcı olumrsn nasıl yapılacak

 51. gunnur urut pelvan diyor ki:

  allah askina acil 3bin tl ihtiyacim var yardim edin sesimi duyan varmi biraz vijdani merhameti olan arasin 05412765968 acil lazim geri donusumlu lutfenayda 200 tl odeyebilirim

 52. musa erol diyor ki:

  acıl 5000 tlye ihtıyacım var borclarımı kapatıcam beledıye calısanıyım gerı odememde sıkıntı olmaz

 53. MERSİN diyor ki:

  ACİLL PARA LAZIM MERSİN İÇİ VADE 2 AY
  05307746330

 54. sude diyor ki:

  bana acıl 800 milyon lazım acıl yarına kadar 05350244843

  1. AHMET diyor ki:

   sude hanım buldunuzmu

 55. Sahin diyor ki:

  Merhaba.

  Hepinize paylaşmak için bir tanıklık var, ben şimdi uzun bir süre için bir kredi ihtiyacı olmuştur ve birçok kredi denedim ama kimse bana ödünç verdi. Sanırım sonunda James Parker adında bir Tanrı korkan borç veren bu kredi aldığınızı söylemek istiyorum, sizin kredi almak için bugün james.park@blumail.org ona ulaşabilirsiniz.

  teşekkürler

  1. öykü diyor ki:

   sahin bey nasıl aldınız krediyi neler gerekiyor mail adresinizi veya tel bırakırmısınız lütfen bilgi almak amaçlı

  2. shade diyor ki:

   bu nasıl bir türkçe arkadaş para aldıgın adam yabancı yazan insanın aksagınına bak kesin ingilizceyi sözlükten çevirmiş kendilerini övüyodur bunun gbi insanlar ön ödeme istiyor mesela 7 bin tl ye 350 tl gbi nde olsa tanrı korkan :D sizin kredi almak için bu gün :D

 56. Cüneyt TEKİN diyor ki:

  mevcut iş yerime yatırım yapmak için çok acil 20.000 tl ye ihtiyacım var. İstanbul
  bu konuda ne yapabiliriz.
  Saygılar.
  05494000853

  1. TOLGA diyor ki:

   arkadaşlar eelam,

   görüyorum ki meydanı boş bıraktık bırakmamızla birlikde dolandırıcı sayısı kat kat fazlalaşmış eğer KREDİ İSTEYİP DE KREDİ ÇEKEMİYORSANIZ SIKINTILARINIZ VAR İSE EMEKLİLERDE DAHİL OLMAK ÜZERE KREDİ ÇELKMEK MÜMKÜN,BENİ TANIYANLAR TANIYOR UZUN ZAMANDIR YOKTUM SAYFADA TELEFON NUMARAMI SAPIKLARDAN DOLAYI DEĞİŞTİRDİM.
   YENİ NUMARAM 0533.400.62.03

   TOLGA

 57. musa erol diyor ki:

  acıl 5000 tlye ihtıyacım var borclarımı kapatıcam beledıye calısanıyım gerı odememde sıkıntı olmaz 5464577707 ayt_32@hotmail.com

 58. bilal diyor ki:

  MERHABA MEMURUM BANKADAN KREDİ ALAMIYORUM ACİL NAKİTE İHTİYACIM VAR NUMARAM 0543 239 81 38

  1. AMANET diyor ki:

   merhaba biz romanyada yasal olarak bu isi yapiyoruz sirketimizin adi AMANET romence emanet demek biz sizin yerinize burda kredi cekiyoruz anlasmali bankalarimz araciligiyla kendi adimizla ama sizin yerinize odeme sekillerini faizlerini sunuyoruz eger ilgilenirseniz mailimiz oliveira_david@rocketmail.com

   1. nuray diyor ki:

    05312645953 ACIL PARAYA IHTIYACIM VAR

    1. metin diyor ki:

     banaka kredisi çıkarılır 100tl komisyonla kara listede olsanız bile05395703899

     1. TOLGA diyor ki:

      arkadaşlar eelam,

      görüyorum ki meydanı boş bıraktık bırakmamızla birlikde dolandırıcı sayısı kat kat fazlalaşmış eğer KREDİ İSTEYİP DE KREDİ ÇEKEMİYORSANIZ SIKINTILARINIZ VAR İSE EMEKLİLERDE DAHİL OLMAK ÜZERE KREDİ ÇELKMEK MÜMKÜN,BENİ TANIYANLAR TANIYOR UZUN ZAMANDIR YOKTUM SAYFADA TELEFON NUMARAMI SAPIKLARDAN DOLAYI DEĞİŞTİRDİM.
      YENİ NUMARAM 0533.400.62.03

      TOLGA

   2. öykü diyor ki:

    verdiğiniz mail adresine mail atıyorum engellendi diye geri geliyor sizinle nasıl görüşeceğiz oyku_melek_@hotmail.com mail atarsanız sevinirim

   3. öykü diyor ki:

    amanet size mail gitmiyor hata veriyor adresiniz siz mail atarmısınız lütfen oyku_melek_@hotmail.com

 59. berrin diyor ki:

  iyi günler bugün icinde cok acil 50 tl ye ihtiyacım var evet sadece 50 tl yardımcı olabilecekler lütfen bana ulasabilir mi

  1. demir diyor ki:

   cptsch77@hotmail.com ekle beni irtibata geçelim

  2. HÜSEYİN diyor ki:

   ARA YARDIMCI OLUYUMM BERİNN HANIMM 539 441 65 25

 60. paul leo diyor ki:

  Hayatta hayal kırıklığına mı? Tüm kayıp olduğunu düşünüyorum? hayır
  Her yerde umut?

  Eh, bugün hepsini sizin için iyi haberlerim var, bir olan
  Doğru kişi karşılar Privillage. Ben bir ünlüyüm
  herkes beni biliyordu. Benim adım, ben Paul leo olduğum paul olduğunu
  borç, mali insanlara yardım için geçerlidir
  Yeterince iflas düşünüyorum ve tüm ayarları duydum çünkü.
  Ben orada benim öz herkese kanıtlamak istiyorum. Yani hepsi aynı değil.

  Kişisel bilgilerinizi gönderin:

  Tam adı: … … ….
  İletişim: … … …
  Telefon: … … ..
  Kişisel Telefon: ……………..
  Ülke kodu: … … …
  Tutar gerekli: … … … ..
  Meslek: …………..
  Aylık geliri: …………….
  Kredinin Amacı: … … … … … ….
  Zaman iade … … … … … … …

  Bu adresi üzerinden Yorumlarınız görmek dileğiyle, finbank01@yahoo.com

  1. can diyor ki:

   telefon numaram 05326055120 arasaniz yardımcı olsanız bana acil krediye ihtyacım var

   1. TOLGA diyor ki:

    arkadaşlar eelam,

    görüyorum ki meydanı boş bıraktık bırakmamızla birlikde dolandırıcı sayısı kat kat fazlalaşmış eğer KREDİ İSTEYİP DE KREDİ ÇEKEMİYORSANIZ SIKINTILARINIZ VAR İSE EMEKLİLERDE DAHİL OLMAK ÜZERE KREDİ ÇELKMEK MÜMKÜN,BENİ TANIYANLAR TANIYOR UZUN ZAMANDIR YOKTUM SAYFADA TELEFON NUMARAMI SAPIKLARDAN DOLAYI DEĞİŞTİRDİM.
    YENİ NUMARAM 0533.400.62.03

    TOLGA

  2. cengiz diyor ki:

   arkadaşım bana 80 bin tl lazım ama geri ödemesi vadeli aylık 2 bin tl olmak şartıyla her seeneye 5 bin tl ara senedi ola bilir karşılığında satışını alacam şehirler arası otobüsüme noterde ilk rehin olmak şartıyla rehin koya bilirsiniz ortağımdan ayrılıyorum o yüzden para lazım ilgilenirseniz tel 05064642884

   1. AMANET diyor ki:

    merhaba cengiz bey biz romanyada yasal olarak bu isi yapiyoruz sirketimizin adi AMANET romence emanet demek biz sizin yerinize burda kredi cekiyoruz anlasmali bankalarimz araciligiyla kendi adimizla ama sizin yerinize odeme sekillerini faizlerini sunuyoruz eger ilgilenirseniz mailimiz oliveira_david@rocketmail.com

    1. demir diyor ki:

     Merhaba;
     Size mail yoluyla ulaşamıyorum, verdiğiniz mail adresine mail atılamıyor. Nasıl irtibat kurabiliriz?

    2. cemal diyor ki:

     yardımci olursanız sevinirim 533 302 2558

 61. İSKENDER diyor ki:

  ARKADAŞLAR ACİL OLARAK 10.000 TLYE İHTİYACIM VAR EĞER BU PARAYI BULAMAZSAM CEZAEVİNE GİRECEĞİM VE HAYATIM TAMAMEN KARARACAK İNTİHARIN EŞİĞİNE GELDİM GECELERİ UYKU BİLE UYUYAMIYORUM LÜTFEN ALLAH RIZASI İÇİN BU KONUDA YARDIMCI OLUN ..İŞ OLUR BORÇ OLUR YETERKİ YARDIMCI OLUN ÇARESİZ DURUMDAYIM TEK ÇAREM KAFAMA SIKMAK NE OLUR YARDIMCI OLUN ARKADAŞLARRR (0545 596 81 10)

  1. burcu diyor ki:

   öncelikle sakin ol cok zamanımız yoksa sana borç veremem yadımcı olacam sadece kumara 500 lira yatırıp 5 bin lira kazanacaksın tekrar 500 yatırıp 5 bin kazancaksın elimden gelen budur tamam dersen yaz kardeşim yönlendiryim siteye

   1. serdar karataş diyor ki:

    burcu ben ilgilenirim dediğim gbiyse bana mail atarmısın srdrkaratas@gmail.com

    1. ugur aras diyor ki:

     serdar bey irtibat no : 0553 338 56 88

    2. zeki diyor ki:

     zekialtun34@hotmail.com adrsini ekelrmisn burcu yardım için

   2. VOLKAN diyor ki:

    burcu hanım ben varım nasıl oluyor.yönlendirirmisiniz.volkan071982@hotmail.com

   3. shade diyor ki:

    yaz burcu adresi gircem oynicam kumarı batak yada okey var mı

   4. bilgi özmen diyor ki:

    Burcu hanım sistemle ilgili sizden bilgi almak isterim.
    tel numaram 0507-7158727
    acil sizden haber bekliyorum

   5. ismail koç diyor ki:

    slm nasıl ouyo beni yönlendirirseniz sevinirim tşk

   6. mustafa diyor ki:

    yardımcı ol nasıl olacak

   7. önder diyor ki:

    bnde varım nasıl olcaq buu

   8. TOLGA diyor ki:

    arkadaşlar eelam,

    görüyorum ki meydanı boş bıraktık bırakmamızla birlikde dolandırıcı sayısı kat kat fazlalaşmış eğer KREDİ İSTEYİP DE KREDİ ÇEKEMİYORSANIZ SIKINTILARINIZ VAR İSE EMEKLİLERDE DAHİL OLMAK ÜZERE KREDİ ÇELKMEK MÜMKÜN,BENİ TANIYANLAR TANIYOR UZUN ZAMANDIR YOKTUM SAYFADA TELEFON NUMARAMI SAPIKLARDAN DOLAYI DEĞİŞTİRDİM.
    YENİ NUMARAM 0533.400.62.03

    TOLGA

 62. Jim diyor ki:

  İşiniz için acil kredi ihtiyacınız var mı ya da borç ödemek için? İlgilenen başvuru Daha fazla bilgi için org.stv@hotmail.com ilgili bize başvurun

 63. emre yıldırım diyor ki:

  herturlu ıhtıyacınızı halletmeye calısıyoruz arkadaslar bırtelefon kadar yakınız sızlere 05398108784

  1. GÜLAY diyor ki:

   banada yardımcı olurmusunuz acil cevap

  2. özgür diyor ki:

   iyi gecelerismim özgür pesen 10 yıllık güvenlik görevlisiyim bana yardımcı olursanız sevinirim 05426061267

   1. TOLGA diyor ki:

    arkadaşlar eelam,

    görüyorum ki meydanı boş bıraktık bırakmamızla birlikde dolandırıcı sayısı kat kat fazlalaşmış eğer KREDİ İSTEYİP DE KREDİ ÇEKEMİYORSANIZ SIKINTILARINIZ VAR İSE EMEKLİLERDE DAHİL OLMAK ÜZERE KREDİ ÇELKMEK MÜMKÜN,BENİ TANIYANLAR TANIYOR UZUN ZAMANDIR YOKTUM SAYFADA TELEFON NUMARAMI SAPIKLARDAN DOLAYI DEĞİŞTİRDİM.
    YENİ NUMARAM 0533.400.62.03

    TOLGA

  3. BAHAR diyor ki:

   melez_prenses1986@hotmail.com adresine dönüş yaparsanız ıkıntımı orada belirtmek istiyorum

  4. zeki diyor ki:

   mere yarıdmcı olurmsn zekialtun34@hotmail.com

 64. tarık diyor ki:

  200.000 tl ye ihtiyacım var,aylık gelirim 3.200 tl ilgilenenlerin cevabını bekliyorum

 65. begüm diyor ki:

  acil 1000 tl ye ihtiyacım var izmirde öğrenciyim yardın edin ne olur 5078460353

 66. serdar karataş diyor ki:

  emre yıldırım eğer yardımcı olmak istersen mailini bkliyorum srdrkaratas@gmail.com

 67. eski67 diyor ki:

  Çok acık kredı ve kredi kartlarıni kapatmak ıcın acıl nakıt lazm geri odemesini 700 tl taksıtle oderm tel numaram 0544 591 61 43

  1. KREDİ TEKLİF diyor ki:

   mrb ben huseyın mersınde yasıyorum 5000 lıra lazım num 05443325653 25 yas bana yardım edın

 68. huseyın diyor ki:

  mrb ben huseyın mersınde yasıyorum 5000 lıra lazım num 05443325653 25 yas bana yardım edın

  1. shade diyor ki:

   faturalı hat var ama ödeme gecikmiş

  2. murat diyor ki:

   Kredi kullanamıyorsanız aşağıdaki numaraya detaylarınızı mesaj atmanız yeterlidir:

   Tc kimlik no:
   Adı soyadı:
   Baba adı:
   Tutar:
   SSK ? maaş ?

   Belki bir mesaj sizleri tüm dertlerinizden kurtarır..

   Tel: 5320603028

   1. TOLGA diyor ki:

    arkadaşlar eelam,

    görüyorum ki meydanı boş bıraktık bırakmamızla birlikde dolandırıcı sayısı kat kat fazlalaşmış eğer KREDİ İSTEYİP DE KREDİ ÇEKEMİYORSANIZ SIKINTILARINIZ VAR İSE EMEKLİLERDE DAHİL OLMAK ÜZERE KREDİ ÇELKMEK MÜMKÜN,BENİ TANIYANLAR TANIYOR UZUN ZAMANDIR YOKTUM SAYFADA TELEFON NUMARAMI SAPIKLARDAN DOLAYI DEĞİŞTİRDİM.
    YENİ NUMARAM 0533.400.62.03

    TOLGA

 69. salih diyor ki:

  ACIL NAKITE IHTIYACI OLANLAR NAKIT IHTIYACINIZ HEMEN KARSILANIR PARANIZ HEMEN TESLIM 1 YILLIK FATURALI HATTINIZIN OLMASI YETERLI
  SALİH KAPLAN 0530 360 57 57 0543 315 42 99

  1. arif diyor ki:

   nasıloluyor bu bunu hakkında bılgı ıtıyorum 05336243028

  2. serdar diyor ki:

   kardeşim nasıl olacak bu iş acil bilgilendirirmisin beni çok ihtiyacım var gerekırse böbreğimi bile satmaya razıyım yeterkı kurtulayım bu borçlardan…

  3. SANEM diyor ki:

   SİZİ ARIYCAM

   1. metin diyor ki:

    banaka kredisi çıkarılır 100tl komisyonla kara listede olsanız bile05395703899

  4. Ynsdmrl diyor ki:

   Bana yardım ederseniz memnun kalırım

  5. Ynsdmrl diyor ki:

   5344363742

  6. bilge diyor ki:

   nasıl bir yol izleniyor anlatırmısınız na öre davranalım

  7. ahmet diyor ki:

   nasıl oluyor 05326441498

   1. TOLGA diyor ki:

    arkadaşlar eelam,

    görüyorum ki meydanı boş bıraktık bırakmamızla birlikde dolandırıcı sayısı kat kat fazlalaşmış eğer KREDİ İSTEYİP DE KREDİ ÇEKEMİYORSANIZ SIKINTILARINIZ VAR İSE EMEKLİLERDE DAHİL OLMAK ÜZERE KREDİ ÇELKMEK MÜMKÜN,BENİ TANIYANLAR TANIYOR UZUN ZAMANDIR YOKTUM SAYFADA TELEFON NUMARAMI SAPIKLARDAN DOLAYI DEĞİŞTİRDİM.
    YENİ NUMARAM 0533.400.62.03

    TOLGA

 70. pamuk memiş diyor ki:

  acil 10000 tlye ihtiyacım var 24 ay vade ile öderim cep telefonumdan bana ulaşırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler 05062102451

 71. emre diyor ki:

  herturlu ıhtıyacınızı karsılamaya calısıyoruz elımızden gelen herseyı yapıyoruz sızlerın ıhtıyacınızı karsılamaya calısıyoruz ırtıbat kurmanız ıcın 05398108784 meıl uzerındende gondere bılırsınız benim_kal_benim@hotmail.com saygılarımla ?

  1. fatih diyor ki:

   emre bey bugün acil 3000 tl lazım yardımcı olursanız sevinirim 0507 492 01 90

  2. NURAN diyor ki:

   mrb emre bey acil 5000 tl ye ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz bu gün bu parayı bulmam lazım lütfen yardım edermisiniz

 72. BahisKoliK diyor ki:

  Merhaba arkadaşlar burda kimsenin kimseye yardımcı oldugu yok 6 aydır aramadıgım para istemedğim kimse kalmamıştı. 1500Tl borcum varken 100Tl buldum oda mahalle bakkalından şuan borcumu kapadım çok şükür. 100Tl mi 2 günde 1800Tl yaptım. Bahis oynayarak bugün icinde yapıcam yatırdıgınız paranın 10 katını almayı garanti ediyorum.
  5 3 1 9 9 6 5 6 9 3

  1. Ertan diyor ki:

   Bahiskolik arkadaştan ALLAH razı olsun sayesinde 250tlmi 1 haftada 2500tl yaptım. Arayıp görüşün bence

  2. Gamze diyor ki:

   bahis kolik banada yardımcı oldu kendisine çok teşekkür ederim

  3. irem diyor ki:

   1000 lira ihtiyacım yardımcı olursan çok sevinirim acil

   1. BahisKoliK diyor ki:

    İrem hanım 0 531 996 56 93 mesaj atabilirsiniz

  4. AHMET diyor ki:

   BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ SİSTEM NE ŞEKİLDE

  5. semiha diyor ki:

   oncelıkle kımse burdan kımseye yardımcı olmaz en guzeli bahıs oynayıp bır nebzede olsun rahatlamak msn adresım semiha.251@hotmail.com

  6. GÜLAY diyor ki:

   size nasıl ulaşacagım yardım ediniz her sayfaya mesaj bıraktım kiseden haber yok yokmu yardım edecek

   1. hakan diyor ki:

    GÜLAYHANIM, MRB SORUNUZU ÇÖZMEDİYSENİZ BENİ BİR ARAYIN YADA MESAJ ATIN BANA.05352082131

  7. ismail koç diyor ki:

   slm nasıl oluyo bizede yardımcı olurmusun tşk

  8. cemal diyor ki:

   yardımci olurmusunuz 533 302 2558 bahis için

  9. sultan diyor ki:

   nasıl yaptınız, aynı durumdayım…yol gösterirseniz ne kadar mutlu olacağımı ailemi huzura erdireceğinizi bilemezsiniz

  10. can diyor ki:

   arkadaşlar bu şerefsize inanmayın sakın söylediği her şey yalan o kadar para kazanıcak birde milletin 100 200 lirasıyla oynayacak akıl var mantık var sakın inanmayın bu üçkağıtçıya.Daha kendi borçlarını ödeyemeyen adam milletemi yardımcı olucak.Birde kendi yazısına yorum yapmış 2500 tl kazandırdım diye onlarıda kendisi yazmıştır kesin

   1. ibo diyor ki:

    haklısın 24 tl ile başlayalım dedim gönderdim 2 gnde 150 olur dedi bahis sitesi hesabıma yatırmadı diye 1 hafta oyaladı sonra allah belanı versin dedim yalan söylüyor sürekli Allahtan 24 tl verdim 3 5 yüz versek yandık
    dekontu dahi yayınlarım burdan şerefsşz bu adam inanmayın

 73. nur diyor ki:

  iyi akşamlar. öğrenciyim ve acil 500 tl ye ihtiyacım var. 100 tl olarak 5 ayda geri öderim. lütfen yardımcı olun.

  1. HÜSEYİN diyor ki:

   bana ulaşşş 539 441 65 25

  2. volkan diyor ki:

   mrb volkan ben 25 yasında kuyumcuyum. ankaradaysanız yardımcı olabılırım. 0554 689 33 23

   1. ayten diyor ki:

    mrhb volkan bey ankaradan ayten ben aytenyamur@hotmail.com adresimi eklerseniz sizinle bu konu ıle ilgili görüşmek isterim.

   2. ümit diyor ki:

    mehaba vokan bey ben ankara deyil ama izmirden ümit bana yardımcı olabilirseniz arabaci_35@hotmail.com izmiedeyim ama sülalem ankarada

 74. 67 diyor ki:

  ARKADAŞLAR COK ACİL 75.000TL YE IHTIYACM VAR EGER BIR IKI GUN İCINDE ODEYEMEZSEM YA HAPSE YADA MEZARA GERCEKTEN YARDIM ETMEK ISTEYENLER MEİLIME MJS ATSIN BURDAKI YABANCI ISIMLER VAR ONLAR 350ERO ON ODEME KAYIT PARASI ISTİYORLAR ONLARDAN KREDI KULLANAN VARSA ONLARDA MEİL ATSIN MEİL ADRESIM bafamu.67@hotmail.com

  1. ugur aras diyor ki:

   beyefendi ulaşın bana 0553 338 56 88

 75. ZAFER diyor ki:

  MERHABALAR BENİM 8,000-TL İHTİYACIM VAR GARANTİLİ AYLIK 1,500-TL ÖDEYEBİLİRİM İLGİLENENLERİN 05340747310 TELEFONDAN İRTİBATA GEÇEBİLİR

 76. huseyin diyor ki:

  selamlar,ben huseyln cok acil 5000tl ıhtıyacım var,istanbul bagcılarda ıkamet edıyorum,yardımcı olabılecekler numaram 0541 868 4403 senetlede olabılır,kredı alamıyorum…

 77. merve erbil diyor ki:

  benim acil 750 tl ihtiyacım var 05343139874

 78. MCDONA CROSS diyor ki:

  Biz bireyler (bireysel kredi) için krediler sunuyoruz ve annul.This başına% 3 faiz oranı organları işbirliği, özellikle devam eden küresel mali kriz ile birlikte, mali yükümlülüklerini karşılamaya yardımcı olmaktır. Sen Ayrıntılı bilgi için 2000 1,000,000 (pound, euro veya dolar) ödünç alabilir, e-posta (oceanfinancefirm1965@xnmsn.com) Saygılar aracılığıyla bize ulaşın.

 79. bekir diyor ki:

  bu ay sonuna 4000 tl senet ödemem var kredi kartlarımdaki gecikme den dolayı kredi çekemiyorum artık ne şekilde olursa olsun acilen bu parayı bulmam gerekiyor yardımcı olabilecek kişiler varsa aylık 400 tl geri ödemeli anlaşma yapabilirim. bekirunak@hotmail.com email adresim gerekli bilgileri buradan verebilirim

 80. atalay diyor ki: