denizbank borç sorgulama

DenizBank’ın kuruluş yılı 19382dir.Denizbank gelişimini sürdüren Türk denizcilik sektörüne parasal kaynak ve destek sağlama amacıyla bir devlet bankası olarak kuruldu.  Kuruluşundan bu yana özelleştirmelerle beraber birçok el değiştiren banka son olarak 28 Eylül 2012 tarihibinden bu yana Rusya’nın en büyük ve köklü bankası olan Sberbank çatısı altında hizmet vermeyi sürdürüyor.

DenizBank’ın özelleştirildiği 1997 yılından bu yana meydana çıkan yeni kurumsal kimliği özelinde çalışan alımlarını ve çok sayıda şube açılışlarını içeren tabir yerindeyse bir “hayata dönüş” programı uygulanmıştır. Tüm bu program çerçevsinde, beş yılda bir yapılan stratejik plan dahilinde yürütülmüş ve programda öngörülen bütün hedeflere varılmıştır. Bu büyüme daha önce çeşitli nedenlerden dolayı Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu’na devrolan bazı şubelerin bir kısmının tekrar satın alınması ve 2002  yılı bitiminde Tarişbank grubunun denizbank grubuna dahil olmasıyla sürmüştür. Denizbank borç sorgulama işlerinizi de halledebilirsiniz.

 

Bu arada DenizBank sahip olduğu bankacılık ürün ve hizmet ağını geliştirmek amacıyla faktoring, finansal kiralama, yatırım ve portföy yönetimi şirketlerine artı olarak Avusturya ve Rusya’da bazı bankaları satın almıştır.En son 2013 yılında citibank bireysel kısmını bünyesine katmıştır. DenizBank sahip olduğu güçlü sermaye tabanından ve nakit gücünden aldığı güven ve sektör yer alan hızlı gelişmelerin de etkisiyle çok kısa bir zaman içinde gelişimini tamamlamıştır.2011 yılında 10,826 olan toğlam çalışan sayısı 2012 yılında denizbank toplam Çalışan Sayısı 11,618  olmuştur. Ayrıyetten kredi kartı borç sorgulama işleminizi bu internet şubesinden gerçekleştirebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. mehmet ali yaşar diyor ki:

  işlem yapamıyorum

 2. huseyin hasturk diyor ki:

  Kredi kartimin toplam borcu nedir bilgi alabilir miyim?

 3. Kenan koç diyor ki:

  Kredi borcum ne zaman bitiyor

 4. Kenan koç diyor ki:

  Kredi borcum bitiş tahriyi

 5. Muhamedi diyor ki:

  Nekadarborcumkaldı

 6. Muhamedi diyor ki:

  Nekadarborcumvar

  1. Muhamedi diyor ki:

   Borcumnekadar

 7. Muhamedi diyor ki:

  1000tlkıredialabilirmiyim

BİR YORUM YAZ